Culinaria Makaron tortellini z nadzieniem z ricotty i szpinaku 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
42,53 zł
42,53 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Pasta Nudeln 5000g19,38 zł/1kg
96,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Makaron bezglutenowy Penne Rigat 400g - Garofalo12 690,00 zł/1kg
12,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Cheese Tortellini makaron jajeczny z nadzieniem serowym 1000g
37,50 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Tortellini żółty makaron z nadzieniem wołowym 1000g
44,69 zł/1kg
44,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
20,21 zł/1kg
101,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Barilla Emiliane tortelloni all'uovo 250g
65,31 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Divella 27 - Penne Ziti Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 355 kcal, 1508 kJ
11,54 zł/1kg
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tortellini z surową szynką Emiliane Tortelloni all'uovo con Prosciutto Crudo 250g - Barilla
54,90 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg
20,21 zł/1kg
101,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [30x 60g ] MAMA Instant Noodles Tom Yum Shrimp Flavour / Tom Yum Shrimp Flavour](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/973e1d7222e477cde9694085a728a0d5.webp)
[30x 60g ] MAMA Instant Noodles Tom Yum Shrimp Flavour / Tom Yum Shrimp Flavour
267,77 zł/1kg
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Culinaria Tortellini makaron z nadzieniem z ricotty i szpinaku 1000g
Włoska specjalność: Tortelloni od Culinaria to obietnica doskonałego dania z makaronu. Makaron jajeczny jest wypełniony delikatną ricottą i szpinakiem oraz doprawiony przyprawami, cebulą i czosnkiem.
Culinaria Delikatessen Service AGZeissstr. 750171 Kerpen- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Emulgator, konserwanty, E471, E200, stabilizowany makaron jajeczny z nadzieniem z ricotty i szpinaku. Składniki ciasta makaronowego: MĄKA PSZENNA typ 00, TWARDE ZBOŻE PSZENNE, JAJKA, woda. Składniki nadzienia: ricotta (serwatka, MLEKO, sól), bułka tarta (MĄKA PSZENNA; typ 00, woda, sól), szpinak, SER TWARDY (MLEKO, sól, LAB), płatki ziemniaczane (ziemniaki, emulgator: mono i diglicerole kwasów tłuszczowych), sól, masło, przyprawy, cebula, czosnek i substancja konserwująca: kwas sorbowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 267 kcal Energia 1128 kJ Tłuszcz 3,6 g Nasycone kwasy tłuszczowe 2 g Węglowodany 47,1 g Cukier 1,6 g Białko 9,9 g Sól 1,2 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Culinaria Delikatessen Service AGZeissstr. 7 50171 Kerpen
- Nazwa handlowa
- Tortelloni z ricottą i szpinakiem
- Producent
- Culinaria Delikatessen Service AG
- Numer producenta
- k813860
- EAN
- 4073400552659
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Emulgator, konserwanty, E471, E200, stabilizowany makaron jajeczny z nadzieniem z ricotty i szpinaku. Składniki ciasta makaronowego: MĄKA PSZENNA typ 00, TWARDE ZBOŻE PSZENNE, JAJKA, woda. Składniki nadzienia: ricotta (serwatka, MLEKO, sól), bułka tarta (MĄKA PSZENNA; typ 00, woda, sól), szpinak, SER TWARDY (MLEKO, sól, LAB), płatki ziemniaczane (ziemniaki, emulgator: mono i diglicerole kwasów tłuszczowych), sól, masło, przyprawy, cebula, czosnek i substancja konserwująca: kwas sorbowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 267 kcal Energia 1128 kJ Tłuszcz 3,6 g Nasycone kwasy tłuszczowe 2 g Węglowodany 47,1 g Cukier 1,6 g Białko 9,9 g Sól 1,2 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Culinaria Delikatessen Service AGZeissstr. 7 50171 Kerpen
- Nazwa handlowa
- Tortelloni z ricottą i szpinakiem
- Producent
- Culinaria Delikatessen Service AG
- Numer producenta
- k813860
- EAN
- 4073400552659
Pasuje również do tego

Culinaria Cheese Tortellini makaron jajeczny z nadzieniem serowym 1000g
37,50 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Tortellini żółty makaron z nadzieniem wołowym 1000g
44,69 zł/1kg
44,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Gnocchi kluski ziemniaczane delikatesowe 3000g
19,65 zł/1kg
58,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Grocholl Delikatess ziemniaki 20 30mm wstępnie ugotowane worek 2000g
11,51 zł/1kg
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,72 zł/1l
52,18 zł
Sprzedawca: somnia24

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ORO di Parma pomidory odcedzone i obrane puszka 425g opakowanie 6 sztuk
25,40 zł/1l
64,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Severin WA 2106, 2 gof., Okrągły, Figura, Czarny, 1200 W
140,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,95 zł/1kg
27,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Beanz Pieczona biała fasola w sosie pomidorowym 415g opakowanie 6 sztuk
25,59 zł/1kg
63,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw kaktusów - 3 rózne rosliny w doniczce 5,5 cm z kolorowymi slomkowymi kwiatami
51,68 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Suszarka bębnowa Classic 200 Easy
6,19 zł/1m
123,85 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,52 zł/1kg
24,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24

tonies 03-0012, Zabawka pozytywka, 3 lat(a), Niebieski
944,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
443,15 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco – meksykańskie chili con carne z zieloną papryką, 400 g, opakowanie zawierające 3 sztuki
49,24 zł/1kg
59,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




Bestseller



Darmowa wysyłka
Bestseller







Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 470,00 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,47 zł/1kg

Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,40 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg