5,0



Na podstawie 2 opinii
Maggi Fix do piekarnika tortelloni alla panna rafinowane z ziołami 36g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,42 zł
54,20 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 14 pack159,01 zł/1kg
75,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z kalafiora z pietruszką 51g106,67 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi fix do łososia kremowa zapiekanka z drobno posiekanym koperkiem 26g209,23 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do makaronu z serkiem śmietankowym i ziołami śródziemnomorskimi 39 g
139,49 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki bolońskiej o delikatnym smaku do pysznych zapiekanek 35g
155,43 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smażony makaron z przyprawami pikantny pyszny tworzy 2 porcje 191g
51,94 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 34 g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do makaronu lasagne owocowy z ziołami śródziemnomorskimi 40g
136,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z drobno startą gałką muszkatołową 43g
126,51 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Köttbullar Sos do szwedzkich klopsików 34g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi Fix do zapiekanek Tortelloni alla Panna z dodatkiem ziół 36 g
Przegląd produktu
Maggi Fix do tortelloni alla panna z pieca to idealna baza smakowa do kremowej zapiekanki makaronowej z delikatnym sosem śmietanowym. Receptura jest harmonijnie dopasowana do tortelloni, sosu śmietanowego i ziół i idealnie nadaje się do sycącego dania z pieca z szynką. Przygotowanie w piekarniku jest szybkie i nieskomplikowane, a danie ma zrównoważony, łagodnie pikantny smak.
Najważniejsze cechy „
” Ta mieszanka przypraw przekonuje kremowym sosem alla Panna z delikatnie dobranymi ziołami. Doskonale nadaje się do tortelloni z pieca i zapewnia równomierny smak bez konieczności doprawiania. Produkt Fix stanowi pewną podstawę do przygotowania klasycznej zapiekanki makaronowej ze śmietaną i szynką i jest idealny do codziennego życia rodzinnego.
Wskazówki dotyczące stosowania „
” Tortelloni łączy się z szynką i wymieszaną mieszanką przypraw, a następnie zapieka w piekarniku, aż uzyska kremową konsystencję. W zależności od upodobań danie można wzbogacić serem lub uzupełnić warzywami, takimi jak brokuły lub groszek. Idealnym dodatkiem jest zielona sałatka.
Często zadawane pytania
Czy danie można przygotować bez szynki
Tak, zapiekankę można również przygotować w wersji wegetariańskiej z warzywami
Czy zapiekankę można przygotować wcześniej
? Danie można przygotować wcześniej, a następnie dopiec w piekarniku
Na ile porcji wystarczy jedno opakowanie
Jedno opakowanie wystarcza na zbilansowaną potrawę pieczoną w piekarniku, składającą się z kilku porcji
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- SKROBIA KUKURYDZIANA*, MĄKA PSZENNA*, tłuszcz palmowy*, sól jodowana (sól, jodan potasu), przyprawy* (cebula, czosnek, pieprz, kurkuma, gałka muszkatołowa), CUKIER MLECZNY*, przyprawy* (z MĄKI PSZENNEJ), naturalne aromaty* (z MLEKIEM), sól*, SER*, BIAŁKO MLEKA*, pietruszka*, szczypiorek*, naturalny aromat cebuli z innymi naturalnymi aromatami*. *naturalne składniki Może zawierać CELERIĘ, JAGODY, SMAK SMUTNY i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 640kJ/151kcal, tłuszcz: 7,4g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,5g, węglowodany: 13,4g, w tym cukier: 1g, białko: 7,2g, błonnik: 0,9g, sól: 1g
- Alergeny
- GlutenMleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Fix do pieczenia tortelloni z szynką i śmietaną
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- k25269
- EAN
- 7613031698417
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- SKROBIA KUKURYDZIANA*, MĄKA PSZENNA*, tłuszcz palmowy*, sól jodowana (sól, jodan potasu), przyprawy* (cebula, czosnek, pieprz, kurkuma, gałka muszkatołowa), CUKIER MLECZNY*, przyprawy* (z MĄKI PSZENNEJ), naturalne aromaty* (z MLEKIEM), sól*, SER*, BIAŁKO MLEKA*, pietruszka*, szczypiorek*, naturalny aromat cebuli z innymi naturalnymi aromatami*. *naturalne składniki Może zawierać CELERIĘ, JAGODY, SMAK SMUTNY i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 640kJ/151kcal, tłuszcz: 7,4g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,5g, węglowodany: 13,4g, w tym cukier: 1g, białko: 7,2g, błonnik: 0,9g, sól: 1g
- Alergeny
- GlutenMleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Fix do pieczenia tortelloni z szynką i śmietaną
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- k25269
- EAN
- 7613031698417
Pasuje również do tego

Maggi Fix do zapiekanki ziemniaczanej z kalafiora z pietruszką 51g
106,67 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do makaronu z serkiem śmietankowym i ziołami śródziemnomorskimi 39 g
139,49 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do piekarnika kulki z Goudą w pikantnym sosie pomidorowym 43g
126,51 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix zupa z mięsa mielonego i sera z
117,83 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Świeże curry z pokrojonym mięsem – mieszanka przyprawowa, pyszna i aromatyczna, 41 g
132,68 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger Sos idealny do sznycli, pieczeni i steków 200g
11,28 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do zapiekanki brokułowej kremowy o delikatnym smaku 40g
136,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Ziemniaków z Rozmarynem, Tymiankiem i Oregano 28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g
151,11 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Les Sauces sos serowy kremowy lekki sos serowy 250 ml opakowanie 6 sztuk
41,37 zł/1l
62,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do ziemniaków z piekarnika z mięsem mielonym i smażoną cebulą 34g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do makaronu lasagne owocowy z ziołami śródziemnomorskimi 40g
136,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix do klopsów mieszanka przyprawowa z naturalnymi składnikami 70g
55,86 zł/1kg
3,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

4x wymienna nakładka na mopa pasująca do Vileda Ultramat 2w1
74,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

VW Volkswagen Campervan 087 Pościel Linon / Renforcé
148,88 zł
Sprzedawca: BERONAGE

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 12325449, Makaron smażony błyskawiczny, 121 g, Warzywo, 194 kcal, 258 kcal, 840 kJ
76,31 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Spaghetti Carbonara kremowy z boczkiem i serem 34 g
160,00 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Curver Kosze Pojemniki Do Segregacji 2x10L + 6L
73,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze zapakowane!
Jednak data ważności nie jest wystarczająco długa!
Oceniono dnia 24 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Maggi – mieszanka przyprawowa do bulionu z ziaren, klasyczna, wydajna, 10 000 g
470,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,09 zł/1l

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg