5,0



Na podstawie 1 opinii
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,10 zł
26,05 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Grocholl Delikatess ziemniaki 20 30mm wstępnie ugotowane worek 2000g11,20 zł/1kg
22,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Magic Asia Noodle Snack o smaku kaczki makaron instant 62g74,17 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie szynkowym 64g
161,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smażony makaron z przyprawami pikantny pyszny tworzy 2 porcje 191g
51,94 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Broccoli Noodle Pot Warzywny z makaronem 51g
195,80 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine puree ziemniaczane z grzankami ze smażoną cebulą 59g
162,33 zł/1kg
9,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miracoli macaroni sos pomidorowy naturalny i pyszny makaron 360g
49,94 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Wirtshaus makaron z szynką pikantny ze smażoną cebulą i boczkiem 168g
59,05 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
161,33 zł/1kg
9,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese – mieszanka przyprawowa, aromatyczna, pyszna, klasyczna, 36 g
151,11 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szwabski ser spaetzle
76,31 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instant Asian Noodle Soup Bag o smaku wołowiny 60g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kluski ziemniaczane Pfanni pół na pół klasyczne 12 klusek 400g
28,92 zł/1kg
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x 140g) 700g
106,27 zł/1kg
74,39 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi penne z pomidorami i mozzarellą w kremowym sosie 810g
Te penne z sosem pomidorowym z mozzarellą od Maggi są idealne, jeśli nie masz dużo czasu na gotowanie, ale nadal chcesz zjeść pyszne włoskie danie. Można je szybko przygotować w kuchence mikrofalowej lub na płycie grzewczej.
MAGGI GmbHLyoner Straße 23
D-60528 Frankfurt / Main
| Nazwa | Maggi Penne Tomato-Mozzarelle 810g |
| Waga | 800g |
| Instrukcja użycia | Przygotowanie na płycie grzewczej: Umieścić ravioli na patelni i podgrzać na małym ogniu. Przygotowanie w kuchence mikrofalowej: Umieścić ravioli w naczyniu żaroodpornym i przykryć. Podgrzewać przez około 4 minuty z mocą 600 watów. Zamieszać raz i podgrzewać przez kolejne 4 minuty z mocą 600 W. |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Składniki | 44,4% MĄKI JAJOWEJ (MĄKA Z PSZENICY TWARDEJ, JAJKA, BIAŁKO Z JAJ KURCZAKA), woda, 16,6% przecieru pomidorowego, 6,9% pomidorów, ŚMIETANA BIAŁA, sól jodowana, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, cukier, przyprawy, Bazylia, aromaty (z SOJĄ), 0,1% MOZZARELLA, SER, zagęszczacz guma guar, ekstrakt drożdżowy, PRZETWÓRSTWO WĘGLA, cytrynian sodu, sól rozpuszczalna, zakwaszacz kwas cytrynowy, rozmaryn.#Może zawierać seler, musztardę i łubin. |
| Alergeny | Jaja i produkty pochodne, zboża zawierające gluten i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne, łubin i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Maggi GmbH |
| Adres: 78221 Singen | 78221 Singen |
| średnia wartość odżywcza | na 100g |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 292kJ/69kcal |
| Tłuszcz | 2,2g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,9g |
| Węglowodany | 9,7g |
| w tym cukier | 1,7g |
| Białko | 2,3g |
| Sól | 0,9g |
| Błonnik pokarmowy | 0,6g |
Maggi Penne Tomato-Mozzarella w sosie śmietanowym 6x810 gr puszka. Nowy. paczką DHL do 2 kg.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- 44,4% PŁATKI JAJ (TWARDA KASZA PSZENNA, JAJKA, BIAŁKO JAJKA KURCZAKA), woda, 17.1% przecier pomidorowy, 6,6% pomidory, 3,5% ŚMIETANA BIAŁA, sól jodowana, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, cukier, przyprawy, bazylia, aromaty (z MLEKIEM), 0,1% MOZZARELLA, SER, substancja zagęszczająca guma guar, ekstrakt drożdżowy, MĄKA, cytrynian sodu, sól rozpuszczalna, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, rozmaryn. Może zawierać seler, musztardę i soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 296 kJ Wartość kaloryczna w kcal 70 kcal Tłuszcz 2,2 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,9 g Węglowodany 9,8 g Cukier 1,7 g Białko 2,3 g Sól 0,93 g Błonnik 0,7 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
- Waga
- 810 g
- Firma spożywcza
- MAGGI GmbHMAGGI GmbH
- Nazwa handlowa
- Makaron jajeczny w sosie z pomidorów i mozzarelli
- Producent
- Zakres dostawy
- 810g
- Numer producenta
- 37563
- EAN
- 4005500043706
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- 44,4% PŁATKI JAJ (TWARDA KASZA PSZENNA, JAJKA, BIAŁKO JAJKA KURCZAKA), woda, 17.1% przecier pomidorowy, 6,6% pomidory, 3,5% ŚMIETANA BIAŁA, sól jodowana, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, cukier, przyprawy, bazylia, aromaty (z MLEKIEM), 0,1% MOZZARELLA, SER, substancja zagęszczająca guma guar, ekstrakt drożdżowy, MĄKA, cytrynian sodu, sól rozpuszczalna, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, rozmaryn. Może zawierać seler, musztardę i soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 296 kJ Wartość kaloryczna w kcal 70 kcal Tłuszcz 2,2 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,9 g Węglowodany 9,8 g Cukier 1,7 g Białko 2,3 g Sól 0,93 g Błonnik 0,7 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
- Waga
- 810 g
- Firma spożywcza
- MAGGI GmbHMAGGI GmbH
- Nazwa handlowa
- Makaron jajeczny w sosie z pomidorów i mozzarelli
- Producent
- Zakres dostawy
- 810g
- Numer producenta
- 37563
- EAN
- 4005500043706
Pasuje również do tego

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Ravioli in pikanter Soße
26,15 zł/1kg
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
48,72 zł/1kg
55,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
62,19 zł/1kg
49,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
69,07 zł/1kg
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi® 128688001 Maggi® Ravioli Diavoli Fertiggericht 800,0 g
53,15 zł/1kg
53,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g
25,96 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,34 zł/1kg
52,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minute terrine garnek do gulaszu po węgiersku 57g
162,33 zł/1kg
9,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco – meksykańskie chili con carne z zieloną papryką, 400 g, opakowanie zawierające 3 sztuki
49,24 zł/1kg
59,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco jęczmień perłowy garnek z dużą ilością jęczmienia perłowego i świeżymi warzywami 800g 3-pak
26,90 zł/1l
64,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Broccoli Noodle Pot Warzywny z makaronem 51g
195,80 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
180,59 zł/1kg
144,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 800ml
46,82 zł/1l
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Najwyższa jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Maggi – mieszanka przyprawowa do bulionu z ziaren, klasyczna, wydajna, 10 000 g
470,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,09 zł/1l

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg