4,7



Na podstawie 3 opinii
Culinaria Tortellini żółty makaron z nadzieniem wołowym 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,69 zł
44,69 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g16,14 zł/1kg
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Cheese Tortellini makaron jajeczny z nadzieniem serowym 1000g
37,50 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Makaron tortellini z nadzieniem z ricotty i szpinaku 1000g
42,53 zł/1kg
42,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Emiliane tortelloni all'uovo 250g
65,31 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
20,19 zł/1kg
100,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde Farfalle makaron motylkowy z semoliny z pszenicy durum 500g
16,62 zł/1kg
8,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg
20,19 zł/1kg
100,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Divella 27 - Penne Ziti Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 355 kcal, 1508 kJ
11,54 zł/1kg
5,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Lasagne, Lazania, Makaron nadziewany, 500 g, 20 min, CE
36,26 zł/1kg
19,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Tortelinni Z Szynką Prosciutto 250G Primo Gusto
53,92 zł/1kg
13,48 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Delverde Penne Rigate Integrale makaron pełnoziarnisty razowy 500g
4,43 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Culinaria Tortellini żółty makaron z nadzieniem wołowym 1000g
- Produkt może być wcześniej porcjowany, krojony lub modyfikowany
- Produkt bez ograniczeń wiekowych
- Makaron jajeczny (bez świeżego makaronu)
z konserwantem
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Mąka pszenna miękka typ 00, kasza manna pszenna twarda, JAJKA (11,5% produktu końcowego), woda. Składniki nadzienia: mortadela (13% produktu końcowego), (wieprzowina, woda, sól, dekstroza, BIAŁKO MLEKA (zawiera LAKTOZĘ), przyprawy, aromat), bułka tarta (miękka mąka PSZENNA typ 0, woda, sól), wołowina (6% produktu końcowego), sól, rośliny aromatyczne, ekstrakt drożdżowy, przyprawy i konserwanty: kwas sorbowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1249,000 Wartość opałowa w kcal 296,000 Tłuszcz w g 6,200 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 2,400 Węglowodany w g 44,100 Węglowodany, w tym cukier w g 2,400 Białko w g 15,000 Sól w g 0,900
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Culinaria Delikatessen Service AGZeissstr. 7 50171 Kerpen
- Nazwa handlowa
- Tortellini gelb
- Producent
- Culinaria Delikatessen Service AG
- Numer producenta
- k813874
- EAN
- 4073400552888
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Mąka pszenna miękka typ 00, kasza manna pszenna twarda, JAJKA (11,5% produktu końcowego), woda. Składniki nadzienia: mortadela (13% produktu końcowego), (wieprzowina, woda, sól, dekstroza, BIAŁKO MLEKA (zawiera LAKTOZĘ), przyprawy, aromat), bułka tarta (miękka mąka PSZENNA typ 0, woda, sól), wołowina (6% produktu końcowego), sól, rośliny aromatyczne, ekstrakt drożdżowy, przyprawy i konserwanty: kwas sorbowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1249,000 Wartość opałowa w kcal 296,000 Tłuszcz w g 6,200 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 2,400 Węglowodany w g 44,100 Węglowodany, w tym cukier w g 2,400 Białko w g 15,000 Sól w g 0,900
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Culinaria Delikatessen Service AGZeissstr. 7 50171 Kerpen
- Nazwa handlowa
- Tortellini gelb
- Producent
- Culinaria Delikatessen Service AG
- Numer producenta
- k813874
- EAN
- 4073400552888
Pasuje również do tego

Culinaria Cheese Tortellini makaron jajeczny z nadzieniem serowym 1000g
37,50 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Makaron tortellini z nadzieniem z ricotty i szpinaku 1000g
42,53 zł/1kg
42,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Culinaria Gnocchi kluski ziemniaczane delikatesowe 3000g
19,65 zł/1kg
58,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Farfalle makaron motylkowy z semoliny z pszenicy durum 500g
16,62 zł/1kg
8,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,09 zł/1kg
50,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde Maccheronelli mały makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,46 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Whiskas Adult 7kg - Sucha Karma Dla Kotów Z Kurczakiem I Warzywami
11,46 zł/1kg
83,25 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

Delverde Eliche Pasta Nudeln Selected Durum Wheat Semolina 500g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do lasagne pikantny pomidor naturalny 30 g
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tefal Snack XL SW7011, Biały, Stal nierdzewna, 850 W, Typu C, 238 mm, 276 mm, 98 mm
350,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Culinaria Tortellini
Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 14 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tortellini
Produkt jest dobrej jakości.
Oceniono dnia 28 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg