4,0



Na podstawie 4 opinii
Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,79 zł-5%
85,09 zł / 1kg
+ 21,48 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.109,99 zł/1kg
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Gold Selection 1 kg88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Segafredo Intermezzo 1000g, 1 kg, Espresso, Latte macchiato, Cappuccino, Caffe creme, 1 szt., Torba72,81 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
112,30 zł/1kg
112,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,71 zł/1kg
88,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,67 zł/1kg
105,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Średnie palona, Cinnamon, Chocolate, 1 szt., 1 kg
161,47 zł/1kg
161,47 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe creme, Espresso, Ciemna palona, 1 szt.
103,16 zł/1kg
103,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
153,82 zł/1kg
158,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,57 zł/1kg
155,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lavazza Crema e Aroma Espresso to kawa ziarnista, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników espresso. Składa się z doskonale dobranej mieszanki ziaren Arabiki i Robusty, co zapewnia harmonijną równowagę między intensywnością a delikatnością smaku. Kawa ta wyróżnia się pełnym, bogatym aromatem oraz gęstą, złocistą cremą, która jest charakterystyczna dla prawdziwego espresso.
Lavazza Crema e Aroma charakteryzuje się wyjątkową głębią smaku, z nutami czekolady, orzechów i delikatną owocową kwasowością, które tworzą niezapomniane wrażenia smakowe. Dzięki starannemu procesowi palenia, ziarna zachowują świeżość i pełnię aromatu przez długi czas. Ta kawa idealnie nadaje się do przygotowywania klasycznego espresso, ale doskonale sprawdzi się również w innych napojach kawowych, takich jak cappuccino czy latte.
Opakowanie 1 kg jest praktyczne, doskonałe do użytku domowego lub w biurach, restauracjach czy kawiarniach. Lavazza Crema e Aroma Espresso to kawa, która zapewnia doskonałe doświadczenia kawowe w każdej filiżance, idealna do codziennego picia i delektowania się jej pełnym smakiem.
Nazwa: Lavazza Crema E Aroma Espresso
Producent: Lavazza
Rodzaj: Kawa ziarnista
Gatunek kawy: Mieszanka Arabica - Robusta
Smak: nuty czekolady i orzechów
Stopień palenia: średni
Intensywność: 8/10
Waga: 1kg
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma Espresso 1kg to doskonały wybór dla prawdziwych miłośników espresso.
Ta starannie wyselekcjonowana mieszanka łączy w sobie unikalne walory smakowe najlepszych ziaren Arabiki i Robusty, tworząc pełny, aksamitny smak z trwałą, gęstą cremą.
Bogaty aromat oraz wyrazista, intensywna nuta smakowa doskonale sprawdzą się w domowym ekspresie do kawy, zapewniając każdą filiżankę aromatycznym doznaniem.
Opakowanie 1 kg ziaren daje gwarancję zachowania świeżości i bogactwa aromatów na długi czas.
Idealna dla koneserów, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz niepowtarzalny smak i aromat prawdziwego włoskiego espresso.
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Espresso
- Poziomy parzenia kawy:
- Średnie palona
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blueto mieszanka œrednio palonych ziaren gatunku Arabica (40%), pochodz¹cych z plantacji znajduj¹cych siê w okolicach San Paulo w Brazylii oraz z Hondurasu. Blend ten dope³niaj¹ ziarna afrykañskiej Robusty (60%) zebranej w Ugandzie. Po³¹czenie delikatnych ziaren Arabica i pikantnych nut Robusty tworzy spójn¹, o zdecydowanym charakterze kawê Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue, wyró¿niaj¹c¹ siê znakomitym smakiem, w którym odnajdziemy nuty suszonych owoców oraz gorzkiego kakao. Takie po³¹czenie idealnie sprawdzi siê podane zarówno w formie klasycznego espresso, jak i w po³¹czeniu ze spienionym mlekiem.
Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue to kawa o zdecydowanym charakterze i wysokiej zawartoœci kofeiny. Przypadnie do gustu mi³oœnikom espresso, które nie tylko doskonale smakuje, ale te¿ pobudza i dostarcza du¿ej dawki pozytywnej energii.
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue doskonale sprawdzi siê zarówno po przygotowaniu w ekspresach automatycznych, przelewowych, jak i przy wykorzystaniu metod alternatywnych. Ka¿da z tych ods³on pozwala odkryæ jej bogaty bukiet na nowo i nieco innym wydaniu.#espresso
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | 30 Lipiec 2025 | Data palenia | Lipiec 2023 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 7/10 |
Sk³ad gatunkowy | 40% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 8/10 | S³odycz | 8/10 |
Crema | 8/10 | ZawartoϾ kofeiny | 7/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 9/10 | Kawa czarna | 7/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 8/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 9/10 | Ekspresy kolbowe | 9/10 |
Ekspresy przelewowe | 7/10 | Kafetiera, Moka | 7/10 |
#espresso
Podaruj sobie bogactwo Lavazza Crema e Aroma, mieszanki premium, która łączy intensywność Robusty z aromatyczną złożonością ziaren Arabiki. Pochodząca z najlepszych kawowych regionów Ameryki Południowej, Afryki i Azji mieszanka jest przeznaczona dla tych, którzy cenią sobie sztukę przygotowywania kawy.
Profil smakowy: Doświadcz niezrównanej kremowości i pełnego smaku z każdym łykiem, wzmocnionego aromatycznymi nutami czekolady. Średni stopień palenia tej mieszanki zapewnia gładki i zrównoważony smak, co czyni ją idealnym wyborem do różnych rodzajów kawy, od mocnego espresso po kremowe latte.
Jakość i tradycja: Crema e Aroma firmy Lavazza, wytwarzana z dbałością w fabryce w Turynie we Włoszech, reprezentuje szczyt włoskiego kunsztu kawowego, oferując harmonijną mieszankę, która odzwierciedla wielowiekową wiedzę firmy Lavazza w zakresie palenia i mieszania kawy.
Zrównoważony rozwój i innowacyjność: ciesz się życiem dzięki zaangażowaniu firmy Lavazza w innowacyjność i jakość, zapewniając, że każda filiżanka kawy nie tylko świetnie smakuje, ale także przyczynia się do bardziej zrównoważonego świata.
Idealna dla: Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień od mocnego espresso, czy kończysz go mleczną café latte, Lavazza Crema e Aroma to Twój wybór kawy, która łączy w sobie moc, smak i kremową błogość autentycznej włoskiej kawy.
Przyłącz się do nas i celebruj rytuał parzenia kawy oraz radość ze zrównoważonego życia z Lavazza Crema e Aroma
Lavazza Espresso Crema E Aroma 1 kg całe ziarna, niebieska torebka, artykuły cateringowe
Lavazza Espresso Crema E Aroma to mieszanka Lavazza espresso z całych ziaren o kremowym, aromatycznym i zrównoważonym smaku. Ten wszechstronny klasyk Lavazza jest idealny jako baza dla czystej przyjemności espresso i wszystkich specjałów kawowo-mlecznych.
Dzięki Lavazza Crema E Aroma możesz cieszyć się smakiem i aromatem prawdziwego włoskiego espresso oraz przygotować kremowe cappuccino i pyszne latte macchiato. Idealna do wszystkich w pełni automatycznych ekspresów do kawy.
Ziarna espresso Lavazza to doskonała mieszanka 40% ziaren Arabiki i 60% ziaren Robusty. Dzięki średniemu paleniu ziarna te mają zrównoważony smak z lekką kwaskowatością i pełnym smakiem.
Mieszanka o przyjemnie mocnym, intensywnym smaku i gęstej, trwałej cremie.
Rezultatem w filiżance jest espresso o mocnym smaku, doskonałym body oraz gładkim, intensywnym i długotrwałym posmaku.
Lavazza Crema E Aroma w 1-kilogramowym worku można online tutaj.
Opis szczegółowy Kawa Lavazza Espresso 100% arabica jest mieszanką kilku odmian wysokogatunkowej arabiki pochodzących z południowo-amerykańskich plantacji o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany mocny smak espresso jak również piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Kawa ta doskonale nadaje się do ekspresów ciśnieniowych. Parametry produktu Rodzaj Ziarnista Zawartość netto 1000 g Typ Espresso Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Włochy Składniki kawa ziarnista Waga jednostkowa brutto 1,02 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 66 op. zb. (DU) Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) 720 dni (dzień) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w temperaturze pokojowej Wartość odżywcza Wielkość porcji 10 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8000070024908 Marka: LAVAZZA Kategoria: KAWA, HERBATA, KAKAO Podkategoria: KAWA ZIARNISTA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 1.02 kg
Crema & Aroma to idealna mieszanka starannie dobranych ziaren Arabica i Robusta. Jej długotrwała, kremowa konsystencja sprawia, że jest to kawa idealna do realizowania ulubionych przepisów i podawania z mlekiem.
Lavazza Crema e Aroma Blue to propozycja dla osób, które preferują wyrazistą, zdecydowaną kawę o mocnym charakterze. W tej wersji zastosowano kompozycję zawierającą 40% arabiki i 60% robusty, co przekłada się na bardziej intensywny profil smakowy oraz wyższą zawartość kofeiny.
Okrutny, wyrafinowany, doskonale dopracowany, z niepowtarzalnym ar¢mem. Jeśli nie chcesz odbierać sobie wiary? i stawiasz na jakość, to jest to! Doskonałe espresso z edycji premium Blue od najlepszej włoskiej marki Lavazza. Zmysłowy i intensywny smak? dzięki nutom drzewnym i przebłyskom suszonych owoców i gorzkiego kakao. Urzekająca aksamitność i trwałe chrupnięcie. Wspaniałe doświadczenie sensoryczne mieszanka ziaren Arabiki i Robusty pochodzących z Brazylii, Ameryki Środkowej i Afryki.
Pełnowartościowa mieszanka ziaren Arabiki i Robusty, charakteryzująca się równomierną cremą i przekonująco mocnym charakterem. Aromaty suszonych owoców, czystego kakao oraz nuty drewna i przypraw. Pochodzenie: Arabika z Sao Paulo w Brazylii. Arabica myta z Hondurasu i Robusta z Ugandy.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym (nie w lodówce) i suchym miejscu.
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- kawa ziarnista
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaWielkość porcji: 10 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 g
- Waga
- 1020 g
- Zawartość arabiki
- 60 %
- Zawartość robusty
- 40 %
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Lavazza Caffè Espresso CLASSICO kawa ziarnista 1000g
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- K024908
- EAN
- 8000070024908
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym (nie w lodówce) i suchym miejscu.
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- kawa ziarnista
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaWielkość porcji: 10 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 g
- Waga
- 1020 g
- Zawartość arabiki
- 60 %
- Zawartość robusty
- 40 %
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Lavazza Caffè Espresso CLASSICO kawa ziarnista 1000g
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- K024908
- EAN
- 8000070024908
Pasuje również do tego
Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7Bestseller




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
112,30 zł/1kg
112,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Espresso Gran Espresso - 6 x 1 kg Kaffeebohnen
350,81 zł/1kg
2 104,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Espresso, 1 kg, Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ciemna palona
91,35 zł/1kg
91,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ipae-Progarden King, Antracyt, Polipropylen (PP), Kształt prostokątny, 4 x noga, 790 mm, 790 mm
354,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

PKM MW900-23G-IN, Wbudowany, Mikrofalówka grill, 23 l, 900 W, Wbudowany wyświetlacz, LED
724,67 zł
Sprzedawca: Stuebinger-Online

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,71 zł/1kg
88,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,67 zł/1kg
105,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Gold Selection 1 kg
88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,57 zł/1kg
155,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe creme, Espresso, Ciemna palona, 1 szt.
103,16 zł/1kg
103,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Średnie palona, Cinnamon, Chocolate, 1 szt., 1 kg
161,47 zł/1kg
161,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Espresso Super Crema 6 x 1 kg ziarna kawy
219,12 zł/1kg
1 314,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
153,82 zł/1kg
158,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza - Kawa ziarnista Lavazza Crema Aroma 1000gr | Torebka A 1000 gramów | 6 sztuk
171,54 zł/1kg
1 029,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa ziarnista Lavazza
To powinien być prezent świąteczny.
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

Kawa ziarnista Expert TierraOrganic Espresso Intenso 1kg - Lavazza
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,38 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg