4,8



Na podstawie 13 opinii
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
108,47 zł
106,34 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Gold Selection 1 kg88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,74 zł/1kg
88,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA KAAPI KERALA ESPRESSO DEMETER250 g - LEBENSBAUM
146,52 zł/1kg
36,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Espresso, 1 kg, Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ciemna palona
91,35 zł/1kg
91,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
112,30 zł/1kg
112,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Espresso
- Poziomy parzenia kawy:
- Średnie palona
- Poziom intensywności:
- 8/10
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 80 mm
- Głębokość opakowania:
- 120 mm
- Wysokość opakowania:
- 200 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 1 kg
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Luigi Lavazza Deutschland GmbH Platz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M. Przechowywać w suchym miejscu. Ziarna kawy 1 opakowanie
Lavazza Espresso Cremosojest kompozycj¹ sk³adaj¹c¹ siê ze starannie wyselekcjonowanych ziaren gatunku Arabica (30%) oraz w przewa¿aj¹cej czêœci z najszlachetniejszej Robusty. Taki sk³ad gatunkowy odpowiada przede wszystkim za du¿¹ moc naparu oraz niezwykle grub¹ cremê jak¹ kawa Lavazza Espresso Cremosobuduje na fili¿ance wyœmienitego espresso. Niemniej jednak œredni stopieñ palenia dobrany dla tej mieszanki sprawia, i¿ z powodzeniem mo¿na przygotowaæ z niej kawowe napoje mleczne takie jak cappuccino czy te¿ latte.
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | 30 Grudzieñ 2025 | Data palenia | Grudzieñ 2023 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 6/10 |
Sk³ad gatunkowy | 30% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 8/10 | S³odycz | 7/10 |
Crema | 9/10 | ZawartoϾ kofeiny | 9/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 8/10 | Kawa czarna | 8/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 9/10 | Ekspresy kolbowe | 8/10 |
Ekspresy przelewowe | 7/10 | Kafetiera, Moka | 7/10 |
Espresso Italiano to wybór najlepszych mieszanek, które Lavazza połączyła w celu stworzenia harmonijnej kompozycji. Poczuj pełny aromat i smak włoskiego espresso. Przygotuj Espresso Italiano tak, jak lubisz.
Mieszanka: długotrwała crema i przyjemne wykończenie z nutami czekolady
Skład: Arabika i Robusta
Pochodzenie: Ameryka Południowa, Azja Południowo-Wschodnia
Przetwarzanie: Settimo Torinese, Włochy
Profil i palenie: Kremowa i aromatyczna
Wygląd: Długo utrzymująca się crema
Aromat: Nuty czekolady
Smak: Słodki i aromatyczny
Nuty smakowe: Czekolada
Intensywność: 8/10
Palenie: Średnie
Producent / Wyprodukowano dla:
Luigi Lavazza S.p.A., Via Bologna, 32, 10152 Torino TO - Włochy
Mieszanka espresso z całych ziaren.Espresso Cremoso: Mieszanka 70% ziaren Robusty i 30% ziaren Arabiki zapewnia wyjątkowy aromat, pełny i zrównoważony smak oraz delikatną, jedwabistą cremę. Tę kawę premium można pić jako klasyczne espresso, pyszne cappuccino lub z odrobiną mleka.
| Opis: | Lavazza Espresso Cremoso (1 kg) Caffè Crema |
| Waga: | 1 kg |
| Instrukcja użytkowania: | Idealna do w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Nadaje się do wszystkich metod przygotowania po zmieleniu. |
| Okres trwałości i przechowywanie: | Po otwarciu przechowywać w szczelnym, nieprzezroczystym pojemniku w lodówce. |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Składniki: | Całe ziarna kawy. |
| Dystrybutor/Przedsiębiorstwo spożywcze: | Luigi Lavazza S.p.A. C.SO Novara,59 10154 Torino, Włochy |
Opis szczegółowy Kawa Lavazza Espresso . Szczególnie polecana konsumentom lubiącym zdecydowany mocny smak espresso jak również piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Kawa ta doskonale nadaje się do ekspresów ciśnieniowych Parametry produktu Rodzaj Ziarnista Zawartość netto 1000 g Typ Espresso Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Włochy Składniki Palone ziarna kawy Waga jednostkowa brutto 1,02 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 66 op. zb. (DU) Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) 720 dni (dzień) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Nie Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w temperaturze pokojowej Wartość odżywcza Wielkość porcji 10 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8000070027336 Marka: LAVAZZA Kategoria: KAWA, HERBATA, KAKAO Podkategoria: KAWA ZIARNISTA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 1.02 kg
Lavazza Espresso Italiano Cremoso to starannie skomponowana mieszanka wysokiej jakości arabiki i robusty pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej, Afryki oraz Azji Południowo-Wschodniej. Opracowana przez renomowaną włoską palarnię Luigi Lavazza S.p.A.
Delikatne espresso z trwałą pianką i przyjemnym finiszem z nutą czekolady. Espresso Cremoso to idealna mieszanka dla każdego, kto chce cieszyć się pyszną kawą każdego dnia.
Włoska przyjemność z kawyJeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem kawy, to nie ma innej drogi niż LAVAZZA. Intensywny smak kawy Espresso Cremoso to prawdziwa uczta dla zmysłów, która pieści podniebienie pełnym aromatem włoskiej sztuki kawowej.1,0 kg ziaren Arabiki i RobustyWyśmienita mieszanka ziaren Arabiki i Robusty nadaje się do w pełni automatycznych ekspresów. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia -tłuszcz -w tym nasycone kwasy tłuszczowe -w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany -w tym cukier -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i minerały -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i składniki mineralne
Lavazza Espresso Cremoso to wyjątkowa mieszanka Arabiki i Robusty, palona na styl włoski. Odkryj pełny, wyważony i wykwintny smak, który przeniesie Cię w kulinarną podróż. Data ważności: 30.08.2025 r.
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Palone ziarna kawy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaWielkość porcji: 10 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 g
- Waga
- 1020 g
- Zawartość arabiki
- 60 %
- Zawartość robusty
- 40 %
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Lavazza Caffè Espresso CREMOSO kawa ziarnista 1000g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1000
- Numer producenta
- 2799
- EAN
- 80000700273368000070127333
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Palone ziarna kawy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaWielkość porcji: 10 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 g
- Waga
- 1020 g
- Zawartość arabiki
- 60 %
- Zawartość robusty
- 40 %
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Lavazza Caffè Espresso CREMOSO kawa ziarnista 1000g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1000
- Numer producenta
- 2799
- EAN
- 80000700273368000070127333
Pasuje również do tego

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Przycisk powrotu, Przycisk Clear memory, Przycisk menu, Przycisk opcji, Przycisk start, Przycisk..., Analogowa/Cyfrowa, Czerwony/zielony/niebieski, Bezprzewodowy
312,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Sony Interactive Entertainment DualSense™ – Midnight Black, Gamepad, PlayStation 5, D-pad, Przycisk Home, Przycisk opcji, Przycisk udostępniania, Cyfrowy, Bezprzewodowy, Bluetooth
326,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
652,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Frosch® 5548423001 Frosch® Orange Allzweckreiniger 0,50 l
27,04 zł/1l
13,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Gastroback Design Espresso Barista Pro, Ekspres do espresso, 2,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1550 W, Czarny, Stal nierdzewna
2 158,49 zł
Sprzedawca: GaladorEU
![Zdjęcie produktu dla Granity long drink tumbler 65 cl | [ 6 sztuk ]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/04a943836275495102d09b049febd013.webp)
Granity long drink tumbler 65 cl | [ 6 sztuk ]
169,10 zł
Sprzedawca: Gastrojoker

Hakle 871613 Hakle Toilettenpapier Klassich 3-lagig, 24 Rollen
113,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Melitta Kakao w Proszku Typu Mlecznego Gastro 1000g
68,30 zł/1kg
68,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Kolekcja naklejek Panini FIFA World Cup 2026 (100 kopert) wersja międzynarodowa
592,05 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Palmolive 2642960007 Mydło w płynie Naturals Mleko i Migdał - 300 ml
145,10 zł/1l
43,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Develey 184628, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
10,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Półmaska filtrująca Virshields® FFP2 NR (opakowanie 10 szt.)
349,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
229,77 zł/1kg
50,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Staedtler Lumocolor 351 WP8, Końcówka pociskowa, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Czerwony, Fioletowy, Żółty, Wielobarwny, Polipropylen (PP), Extra Pogrubiony, 2 mm
57,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Standardowy papier do kopiowania A4 75 g (500 arkuszy)
26,86 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
7,00 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Przezroczysty, DIN A4, 100 szt.
76,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 listopada 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyziemne, dobre ziarna w świetnej cenie
Kupiona w promocji za €9.99. Normalna cena około 15 euro. Opakowanie to zwykła torebka z zaworem. Po rozcięciu wydobywa się z niej przyjemny zapach palenia; ziarna mają jaśniejszy kolor niż sugeruje czarno-fioletowe opakowanie. Kupiłem Lavazzę częściowo ze względu na atrakcyjne opakowanie. Ziarna mają jednolity rozmiar i kolor, a ich pęknięcia są znacznie mniejsze niż w przypadku kawy Lavazza Caffè Crema Classico. Ogólnie rzecz biorąc, ziarna nie są spektakularne; nie są tłuste....... Spodziewam się.... co właściwie? Ale potem prawdziwa niespodzianka w latte macchiato. Pięknie pełny, wyraźnie czekoladowy smak... świetny za tę cenę... ale jeśli zapłacisz normalną cenę, nie pomylisz się. Nie tak mocne espresso; w sam raz jako Caffe Crema. Ale zdecydowanie polecam do latte macchiato. Niezła kawa na co dzień....1kg szybko się skończyła. 5 gwiazdek za bezkonkurencyjną cenę ofertową. Przygotowany z Jura Ena 5 i Siemens EQ6 s700.
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu bardzo dobry.
Nie ma czego krytykować.
Oceniono dnia 1 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie
Kawa po prostu dobrze smakuje
Oceniono dnia 18 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku!
Zgodnie z oczekiwaniami, dobrze!
Oceniono dnia 29 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lavazza espresso
Pyszne
Oceniono dnia 24 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najsmaczniejsze espresso dla nas
Uwielbiamy to aromatyczne espresso, dobry stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 13 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre espresso
Myślę, że jest świetne
Oceniono dnia 14 czerwca 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lavazza
Najlepsza kawa w tej cenie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

Kawa ziarnista Expert TierraOrganic Espresso Intenso 1kg - Lavazza
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,38 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg