4,8



Na podstawie 4 opinii
Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,05 zł
99,05 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
5h 12m 33s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organic | Kawa ziarnista126,50 zł/1kg
126,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Gold Selection 1 kg88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
153,82 zł/1kg
158,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,71 zł/1kg
88,71 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe creme, Espresso, Ciemna palona, 1 szt.
103,16 zł/1kg
103,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Caffe creme
- Poziomy parzenia kawy:
- Niepalona
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 158 mm
- Głębokość opakowania:
- 270 mm
- Wysokość opakowania:
- 100 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 1,04 kg
Lavazza Caffè Crema Dolce to wysokiej jakości kawa ziarnista, stworzona z doskonale dobranej mieszanki ziaren Arabica i Robusta. Charakteryzuje się łagodnym, zrównoważonym smakiem z subtelnymi nutami miodu i kwiatów, które tworzą delikatny, ale pełny aromat. Dzięki starannej obróbce i procesowi palenia, kawa ta oferuje aksamitną cremę, idealną do espresso, cappuccino, latte oraz innych napojów mlecznych. Opakowanie o wadze 1 kg to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i smak włoskiej kawy. Idealna do codziennego użytku w domu, biurze lub restauracji.
Producent: Lavazza
Rodzaj: Kawa ziarnista
Gatunek kawy: Mieszanka Arabica - Robusta
Intensywność: 5/10
Waga: 1kg
Każda kawa Lavazza poddawana jest specjalnemu procesowi palenia, aby wydobyć z każdego ziarna to, co najlepsze: Ta średnio palona kawa oferuje aksamitną mieszankę o łagodnym smaku.
80% ziaren Arabiki, 20% ziaren Robusty
Zawiera kofeinę. Niewskazana dla dzieci i kobiet w ciąży
Więcej informacji:
Składniki:
Lavazza Crema Dolce
80% ziaren Arabiki. 20% ziaren Robusty, Zawiera kofeinę. Nie zalecane dla dzieci i kobiet w ciąży
Podmiot odpowiedzialny:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji, prosimy o kontakt.
Więcej informacji:
Składniki:
Lavazza Crema Dolce
80% ziaren Arabiki. 20% ziaren Robusty, Zawiera kofeinę. Niewskazana dla dzieci i kobiet w ciąży
Podmiot odpowiedzialny:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji, prosimy o kontakt.
Lavazza Dolce Caffe Cremato œrednio palona mieszanka starannie wyselekcjonowanych, najlepszych ziaren gatunku Arabica (80%) oraz Robusta (20%). Kawa oferuje pe³ny, delikatny smak z doskonale wywa¿onym body. G³ównym atutem tego blendu s¹ wyraziste nuty suszonych owoców. Lavazza Dolce Caffe Crema sprawdzi siê przede wszystkim do przyrz¹dzenia klasycznej "caffe creme" oraz napojów mlecznych, takich jak cappuccino czy latte.
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | 30 Styczeñ 2026 | Data palenia | Styczeñ 2024 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 6/10 |
Sk³ad gatunkowy | 80% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 5/10 | S³odycz | 9/10 |
Crema | 8/10 | ZawartoϾ kofeiny | 6/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 5/10 | Kawa czarna | 7/10 |
Cappuccino | 10/10 | Caffe Latte | 10/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 10/10 | Ekspresy kolbowe | 7/10 |
Ekspresy przelewowe | 7/10 | Kafetiera, Moka | 7/10 |
Każda kawa Lavazza poddawana jest specjalnemu procesowi palenia, aby wydobyć z każdego ziarna to, co najlepsze: Ta średnio palona kawa oferuje aksamitną mieszankę o łagodnym smaku.
Mieszanka: Aksamitna mieszanka o łagodnym smaku
Skład: Arabika i Robusta
Pochodzenie: Ameryka Południowa, Afryka, Azja Południowa
Obróbka: Settimo Torinese, Włochy
Profil i palenie: Zrównoważone i bogate w smaku
Wygląd: Aksamitna crema
Aromat: Nuty karmelu
Smak: Gładki smak
Nuty aromatyczne: Suszone owoce
Intensywność: 5 / 10
Palenie: Średnie
Producent / Wyprodukowano dla:
Luigi Lavazza S.p.A., Via Bologna, 32, 10152 Torino TO - Włochy
Caffè Crema Dolce: łagodna i aksamitna
W Lavazza każda kawa jest specjalnie palona, aby wydobyć to, co najlepsze z każdego ziarna: Ta średnio palona kawa oferuje aksamitną mieszankę o łagodnym smaku i przyjemnej karmelowej nucie na finiszu. Idealna do kawy i mlecznych specjałów.
Lavazza Caffé Crema Dolce to średnio palona kremowa mieszanka wyselekcjonowanej Arabiki i Robusty. CafféCrema Dolce to bardzo popularne ziarna w zrównoważonych proporcjach dla miłośników wysokiej jakości kawy LAVAZZA.
Poczuj prawdziwy smak prawdziwego espresso z bogatą pianką, jak we włoskiej kawiarni.
Lavazza Caffé Crema Dolce 1 kg
- średnio palona kawa ziarnista według oryginalnej włoskiej receptury
- opakowanie 1000 g
- skład: 80% ARABICA + 20% ROBUSTA
LAVAZZA
W 1895 roku Luigi Lavazza otworzył kolonię w Turynie i rozpoczął palenie własnej kawy. W 1915 roku Lavazza stała się jednym z najważniejszych importerów i palarni kawy we Włoszech. Zrewolucjonizowali materiały opakowaniowe i zaczęli używać pergaminu, który zachował cały aromat i smak świeżej kawy.
W latach trzydziestych nabyli samochód dostawczy, który pozwolił im dostarczać świeżą kawę do klientów.
W 1971 roku Lavazza jako pierwsza wprowadziła kawę pakowaną próżniowo w folię aluminiową, dzięki czemu stała się nieco bardziej wyjątkowa niż inne firmy.
Obecnie już 4 pokolenie rodziny Lavazza zarządza firmą, a w 2015 roku Lavazza świętowała niewiarygodne 120 lat istnienia.
| Opis: | Kawa ziarnista Lavazza Caffè Crema Dolce (1 kg) |
| Waga: | 1 kg |
| Instrukcja użytkowania: | Idealna do wszystkich w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Nadaje się do wszystkich metod przygotowania po zmieleniu. |
| Okres trwałości i przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnym, nieprzezroczystym pojemniku w lodówce. |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Składniki: | Ziarna kawy |
| Dystrybutor/Przedsiębiorstwo spożywcze: | Luigi Lavazza S.p.A. C.SO Novara,59 10154 Torino, Włochy |
Kawa ziarnista Lavazza Caffe Crema Dolce powstaje z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki (80%) i Robusty, w oparciu o autentyczne włoskie receptury. Każda kawa Lavazza przechodzi specjalny proces palenia, aby wydobyć jak najwięcej z każdego ziarna. Ta średnio palona kawa daje aksamitną caffè crema o łagodnym smaku z nutami karmelu. Takie połączenie to pewność na kremowe espresso. Kawę nadaje się do przygotowania w ekspresach automatycznych, kolbowych, kawiarkach. Zalecamy przygotowanie tej mieszanki za pomocą ekspresu do kawy espresso – profesjonalnego ekspresu, za sprawą którego Twoje espresso otrzyma wyjątkowy smak i aromat dzięki wyjątkowemu procesowi ekstrakcji. *Nowe opakowanie, ta sama kawa. Rodzaj kawy: ziarnista Skład: 80% Arabica 20% Robusta Stopień palenia – średni Zawartość kofeiny – średnia Intensywność – 5/5 Aromat: 3/5 Nuty: karmel Masa netto: 1000g
Kawa Lavazza Crema Dolce to starannie skomponowana, średnio palona mieszanka wyselekcjonowanych ziaren arabiki i robusty, stworzona z myślą o łagodnym, przyjemnym profilu smakowym. Charakteryzuje się subtelną słodyczą, zbalansowanym aromatem oraz aksamitnym wykończeniem.
Łagodna i aksamitna: Caffè Crema Dolce to aksamitna mieszanka o delikatnym smaku. Ta specjalna, średnio palona kawa z ziaren Arabiki i Robusty zachwyca koneserów delikatnym, orzechowym smakiem.
Luigi Lavazza Deutschland GmbH Platz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M. Przechowywać w suchym miejscu. Ziarna kawy 1 opakowanie
Całe ziarna, 80% Arabica + 20% Robusta, miękkie i łagodne, idealne do dużej filiżanki kawy
Mieszanka espresso z całych ziaren.
Każda kawa Lavazza poddawana jest specjalnemu procesowi palenia, aby wydobyć z każdego ziarna to, co najlepsze: Ta średnio palona kawa oferuje aksamitną mieszankę o łagodnym smaku.
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Zawartość
- 1 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Arabica Robusta
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Model
- Caffè Crema Dolce 1 kg Kaffeebohnen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 80% Arabica, 20% Robusta
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 2743
- EAN
- 8000070027435
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Zawartość
- 1 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Arabica Robusta
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Model
- Caffè Crema Dolce 1 kg Kaffeebohnen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 80% Arabica, 20% Robusta
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 2743
- EAN
- 8000070027435
Pasuje również do tego

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
1 561,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Brązowy Koc Ciepły Gruby Miękki Narzuta Pled Na Łóżko Kanapę 160X200 Liv
109,97 zł
Sprzedawca: Spod-Igly

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tefal TG3918, Czarny, Plastik, Blad, Patelnia grillowa, 190 x 235 mm, 117 mm
384,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Beżowy Koc Ciepły Gruby Miękki Narzuta Pled Na Łóżko Kanapę 160X200 Liv
109,97 zł
Sprzedawca: Spod-Igly

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

Kawa ziarnista Expert TierraOrganic Espresso Intenso 1kg - Lavazza
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,38 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg