4,7



Na podstawie 23 opinii
Nordzucker Sweet Family cukier bochenek w jednym kawałku 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,67 zł
42,68 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukier i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy Hellma 9200g30,56 zł/1kg
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g24,82 zł/1kg
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki z miękiszu53,30 zł/1kg
133,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

English Tea Shop Kandisstick braun Tee-Zucker Kandis 1 Stck
3 168,00 zł/1kg
31,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Hellma 60000060, 100 szt., 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
0,50 zł/1kg
50,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Mix Kolorowy Smakowy Cukier Do Waty Cukrowej Zestaw 8X 400G
719,90 zł/1kg
71,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SweetFamily Brown rock candy Aromatyzowane słodycze 500g
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
45,42 zł/1kg
136,26 zł
Sprzedawca: somnia24

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
9,25 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier żelujący 2:1
11,36 zł/1kg
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker cukier żelujący 2:1 ze stewią 0,35 kg
48,03 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Paneangeli Zucchero Granella 125 Gr cukier100%
47,93 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukier palmowy porcje 454g - Cock
30,83 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Oetker Bourbon Vanille Zucker
270,42 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nordzucker Sweet Family cukier do białej herbaty 500g
13,72 zł/1kg
6,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cukier bochenek Nordzucker Sweet Family w jednym kawałku 250g
Biały cukier może być nie tylko do pieczenia, ale także do słodzenia espresso, cappuccino, kawy, herbaty i innych gorących napojów.
Produkt jest bezglutenowy i nie zawiera soi.
Bochenek cukru jest w jednym kawałku.
Nordzucker AGKüchenstraße 9
38100 Braunschweig
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1700 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 400 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 0,0 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,0 g Węglowodany na 100 g/ml 100,0 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 100,0 g Białko na 100 g/ml 0,0 g Sól na 100 g/ml 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Nordzucker AGKüchenstraße 9 38100 Braunschweig
- Nazwa handlowa
- Biały cukier
- Producent
- Nordzucker AG
- Zakres dostawy
- 250g
- Numer producenta
- 30060
- EAN
- 4008671058104
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) na 100 g/ml 1700 KJ Energia (kcal) na 100 g/ml 400 kcal Tłuszcz na 100 g/ml 0,0 g Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone na 100 g/ml 0,0 g Węglowodany na 100 g/ml 100,0 g Węglowodany, w tym cukier na 100 g/ml 100,0 g Białko na 100 g/ml 0,0 g Sól na 100 g/ml 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Nordzucker AGKüchenstraße 9 38100 Braunschweig
- Nazwa handlowa
- Biały cukier
- Producent
- Nordzucker AG
- Zakres dostawy
- 250g
- Numer producenta
- 30060
- EAN
- 4008671058104
Pasuje również do tego

Zestaw szczypiec strażackich APS 5 szt
448,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schulte-Ufer 6982-20 Feuerzangenbowle Samba
988,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
24,82 zł/1kg
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

filtr 3X do odkurzacza bezprzewodowego Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra
96,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Esmeyer 250-025 Esmeyer Zuckerzange BETTINA, Länge: 121 mm
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dibys 1012 Dibys Whiskey Baukasten Set Mit Gewürzen Mhd 12/26
197,20 zł/1kg
394,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Soundbox birdsong - 12cm / biały - Ptasie świergotanie z czujnikiem ruchu o czułości 2 metrów
256,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun Series 3 81686067, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 3
158,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_

Zestaw mini szczypiec do likierów APS I, wysokość: 190 mm, długość: 140 mm, szerokość: 140 mm
240,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mini prostownica do włosów, prostownica do włosów przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów, przenośna prostownica - MINISTYLE, kolor biały
46,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

HI - Wąż ogrodowy 20 metrów 1/2" zielony ze złączkami Wąż do wody
11,27 zł/1m
225,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Papstar Schnapsgläser 4cl glasklar 42 x 42 x 52mm 50 Stück
26,20 zł
Sprzedawca: VISO

Severin AS 9578, Prąd elektryczny, 1,5 cm, Czarny, Plastik, 100 W, 331 mm
179,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla [en.casa]® Szafka nocna, czarna, z 1 szufladą i 1 półką, płyta wiórowa](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9daead3975a62084fa68fcf0ac0b7d5b.webp)
[en.casa]® Szafka nocna, czarna, z 1 szufladą i 1 półką, płyta wiórowa
171,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

AREBOS 20L cool box czerwony | chłodzenie i utrzymywanie ciepła | 12/230V samochód i dom
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Kanister na wodę CAMPINGAZ 32795 10l
72,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Zestaw pojazdów i torów, 3 lat(a), Plastik, Niebieski, Czerwony, Biały
235,29 zł
-10,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,59 zł
Sprzedawca: Humbi

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

System szyn panelowych (Basic) zapewniający szybką i łatwą instalację
21,25 zł
Sprzedawca: Bestlivings

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kosz na śmieci Monzana z czujnikiem 30 l/40 l/50 l – automatyczny kosz na śmieci z wyświetlaczem LED, bezdotykowy czujnik ruchu, wodoodporny, kolor: czarny – 30 litrów
342,13 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Tinsel 40x50cm - srebrny
79,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Drapak „Natur” do wspinania się, chowania i spania – duży, z wymiennymi liśćmi – wielopoziomowy, łatwy w montażu – wykonany z materiałów bezpiecznych dla zwierząt, trwały i solidny, opatentowany drapak
1 148,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszechstronny produkt
Bardzo dobra jakość i stosunek ceny do jakości charakteryzują ten produkt!
Oceniono dnia 7 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SZYBKA OBSŁUGA
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowane, super jakość.
Oceniono dnia 28 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bochenek z cukrem
Jeszcze nie próbowałem, ale co może pójść nie tak z cukrem?
Oceniono dnia 21 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pozytyw
Dziękuję
Oceniono dnia 14 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło dobrze
Dostawa była na czas, a produkty były w dobrym stanie.
Oceniono dnia 12 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bochenek cukru
Bochenek z cukrem jest przeznaczony do Feuerzangenbowle.
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GiDeli Erytrytol 3x5kg Doypack Substytut Cukru Naturalny Niskokaloryczny Zestaw Premium
345,19 zł
Sprzedawca: Posh
23,01 zł/1kg

Cukier trzcinowy 25kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,70 zł/1kg

Hellma w Krümmelkand
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy Hellma 9200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,56 zł/1kg

Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,64 zł/1kg

Rioba cukier trzcinowy w kostkach 1kg
47,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,28 zł/1kg

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,82 zł/1kg

GiDeli Erytrytol 1kg wiaderko Substytut cukru Naturalny Niskokaloryczny Odpowiedni dla wegan Słodzik premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,05 zł
Sprzedawca: Posh
56,05 zł/1kg

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,94 zł/1kg

Rioba Cukier Trzcinowy nierafinowany saszetki
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,90 zł/1kg

Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
37,58 zł/1kg

Hellma 60000083, 500 szt., 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,12 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,98 zł/1kg

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak malinowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier trzcinowy 1kg (2x500g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,59 zł/1kg