5,0



Na podstawie 4 opinii
Oetker cukier żelujący 2:1 ze stewią 0,35 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,81 zł
48,03 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukier i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy 25kg9,70 zł/1kg
242,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Hellma w Krümmelkand70,28 zł/1kg
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba39,64 zł/1kg
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy Hellma 9200g30,56 zł/1kg
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenson Erytrytol 100% - Niskokaloryczny Słodzik - 1000g Do Deserów
38,96 zł/1kg
38,96 zł
Sprzedawca: MANADA

Cukier żelujący 2:1
11,36 zł/1kg
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker cukier żelujący do dżemów i galaretek owocowych 500g
31,48 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Biovegan BV015817, 500 g, CE, Papierowe pudełko, 1 szt.
54,48 zł/1kg
27,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ŚRODEK ŻELUJĄCY DO KONFITUR BEZGLUTENOWY22 g - BIOVEGAN
310,00 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Żelujący cukier brzozowy 3:1 500g
86,44 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier żelujący 1:1
11,23 zł/1kg
11,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1400860, Cukier kokosowy, Proszek, Naturalny, Papierowa torba, 385 kcal, 1635 kJ
58,88 zł/1kg
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo

2:1 Cukier żelujący – cukier trzcinowy i pektyna jabłkowa, 500g | NATURATA
31,68 zł/1kg
15,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker 666711007 Dr. Oetker Vanillezucker, 1,0 kg
65,92 zł/1kg
65,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Nordzucker Sweet Family cukier bochenek w jednym kawałku 250g
42,68 zł/1kg
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g
61,98 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CUKIER CYTRYNOWY20 g - AMYLON
140,00 zł/1kg
2,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CUKIER CYNAMONOWY BEZGLUTENOWY20 g - AMYLON
140,00 zł/1kg
2,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oetker cukier żelujący 2:1 ze stewią 0,35 kg
Wystarczy 350 g cukru żelującego na 1000 g owoców, aby przygotować cudownie owocowo-słodkie dżemy - ale przy znacznie mniejszej ilości kalorii. W cukrze żelującym Dr Oetker ze słodzikiem ze stewii część cukru została zredukowana i zastąpiona słodzikiem - glikozydami stewiolowymi ze stewii. W porównaniu do dżemów 1:1, możesz przygotować własne owocowo-słodkie dżemy, marmolady i galaretki o 40% mniej kalorii.
Czym jest stewia? Stewia pochodzi z Ameryki Południowej. Jej silne działanie słodzące jest tam znane od wieków. Glikozydy stewiolowe otrzymywane z liści stewii mogą być stosowane do słodzenia niektórych produktów spożywczych. Te glikozydy stewiolowe pochodzenia roślinnego są znacznie słodsze niż cukier i praktycznie nie zawierają kalorii. Nawet niewielka ich ilość wystarcza do zastąpienia dużej ilości cukru.
Składniki
SKŁADNIKI: cukier, substancja żelująca (pektyny), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancja słodząca (glikol stewiolowy)
Instrukcja użycia
Na 1000 g przygotowanych owoców lub 900 ml soku owocowego. Przygotować około 6 szklanek po 200 ml. 1. Owoce umyć, usunąć szypułki lub pestki. odważyć 1000 g, pokroić na małe kawałki lub przecier. Lub odmierzyć 900 ml soku owocowego. Zagotować słoiki i zakręcić pokrywki (twist-off) lub przepłukać bardzo gorącą wodą. 2. Wymieszać owoce/sok owocowy z cukrem konserwującym w dużym rondlu. Doprowadzić do wrzenia, stale mieszając, i gotować przez co najmniej 3 minuty, aż zacznie bulgotać. Przeprowadzić test żelowania**. 3. W razie potrzeby przecedzić mieszaninę owoców i natychmiast napełnić słoiki po brzegi. Zamknąć pokrywkami, natychmiast odwrócić do góry dnem i pozostawić na pokrywkach na ok. 5 minut
Zastrzeżenie
Opakowanie produktu i związane z nim dokumenty mogą zawierać informacje wykraczające poza i/lub różniące się od informacji podanych na naszej stronie internetowej. Dlatego zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na informacjach wyświetlanych na naszej stronie internetowej, ale zawsze uważnie czytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje dołączone do produktu przed jego użyciem.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, substancja żelująca (pektyny), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 614 kj Energia kcal 145 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 gM Węglowodany 8,3 gM Węglowodany, w tym cukier 8,2 gM Białko 0,2 gM Sól 0,01 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Cukier żelujący z cukrem i słodzikiem
- Producent
- Mega-Paradies
- Numer producenta
- 1-01-731200
- EAN
- 4000521011314
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, substancja żelująca (pektyny), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancja słodząca (glikozydy stewiolowe)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 614 kj Energia kcal 145 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 gM Węglowodany 8,3 gM Węglowodany, w tym cukier 8,2 gM Białko 0,2 gM Sól 0,01 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Cukier żelujący z cukrem i słodzikiem
- Producent
- Mega-Paradies
- Numer producenta
- 1-01-731200
- EAN
- 4000521011314
Pasuje również do tego

Hermia Concept, BNMPOLYAS18-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (18 sztuk), szary, tworzywo sztuczne, 11 x 11 x 23 cm
157,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Ninja AF500EUWH, Frytkownica na gorące powietrze, 10,4 l, 4 kg, 40 °C, 240 °C, 8 os.
807,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
20,12 zł
Sprzedawca: BioCare

Intenson Erytrytol 100% - Niskokaloryczny Słodzik - 1000g Do Deserów
38,96 zł/1kg
38,96 zł
Sprzedawca: MANADA

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
210,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Oetker 129113005 Dr. Oetker Super 3:1 Gelierzucker, 500,0 g
139,28 zł/1kg
69,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Casio - zegarek męski - chronograf - Kolekcja Casio - F-91W-1YEG
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Poduszka do kąpieli całego ciała z 10 mocnymi przyssawkami, uaktualnienie New Blue, 36,1 x 15,7 cala
101,67 zł
-2,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Termometr do ciała na podczerwień Medisana TM A79
96,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność, Zestaw słuchawkowy, Biały
545,00 zł
Sprzedawca: tridisonline

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

KASZA GRYCZANA PALONA1 kg -PLANET
18,18 zł/1kg
18,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
247,50 zł/1l
74,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mąka migdałowa 200g
147,85 zł/1kg
29,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mijolnir, Circle - Grey, dywanik łazienkowy, szary, poliester, 60 x 100 cm
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

SPANG Blumentopf (Verkaufseinheit: 8) Ton Ø18 cm konisch natur 900142 4013921001144
67,14 zł
-72%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,40 zł
Sprzedawca: Gardners

200*70*110 cm pokrowiec na rower (uniwersalny) 210T wodoodporna plandeka ochronna na rower górski rower szosowy rower szosowy rower szosowy
70,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Mini gofrownica Bestron AMW500M 550 W miętowa zieleń
169,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oral-B EB50RB-10 Cross Action NOWOŚĆ
451,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Biurko komputerowe 614378 białe, 112 x 82 x 50 cm z szufladą, 2 półki MDF, białe
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Miixia podwójna miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

RUF 186668003 RUF 3 zu 1 Gelierzucker, 2x25,0 g
1 259,00 zł/1kg
62,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr. Oetker 130355007 Dr. Oetker EXTRA 2:1 Gelierzucker, 500,0 g
27,36 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier żelujący 2:1
11,36 zł/1kg
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GiDeli Erytrytol 3x5kg Doypack Substytut Cukru Naturalny Niskokaloryczny Zestaw Premium
345,19 zł
Sprzedawca: Posh
23,01 zł/1kg

Cukier trzcinowy 25kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,70 zł/1kg

Hellma w Krümmelkand
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy Hellma 9200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,56 zł/1kg

Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,64 zł/1kg

Rioba cukier trzcinowy w kostkach 1kg
47,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy 5kg Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
42,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,40 zł/1kg

Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
37,58 zł/1kg

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,94 zł/1kg

Rioba Cukier Trzcinowy nierafinowany saszetki
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,90 zł/1kg

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,82 zł/1kg

GiDeli Erytrytol 1kg wiaderko Substytut cukru Naturalny Niskokaloryczny Odpowiedni dla wegan Słodzik premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,05 zł
Sprzedawca: Posh
56,05 zł/1kg

Cukierki z miękiszu
133,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,30 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak malinowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,98 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

Hellma 60000083, 500 szt., 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,12 zł/1kg