5,0



Na podstawie 5 opinii
Cukier żelujący 2:1
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,68 zł
11,36 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukier i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy 25kg9,70 zł/1kg
242,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Cukier trzcinowy Hellma 9200g30,56 zł/1kg
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g61,98 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g24,82 zł/1kg
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130355007 Dr. Oetker EXTRA 2:1 Gelierzucker, 500,0 g
27,36 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier żelujący 1:1
11,20 zł/1kg
11,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan BV015817, 500 g, CE, Papierowe pudełko, 1 szt.
54,48 zł/1kg
27,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr Oetker cukier żelujący do dżemów i galaretek owocowych 500g
31,48 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SweetFamily Brown rock candy Aromatyzowane słodycze 500g
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

2:1 Cukier żelujący – cukier trzcinowy i pektyna jabłkowa, 500g | NATURATA
31,68 zł/1kg
15,84 zł
Sprzedawca: taleoo

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
9,25 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
45,42 zł/1kg
136,26 zł
Sprzedawca: somnia24

ŚRODEK ŻELUJĄCY DO KONFITUR BEZGLUTENOWY22 g - BIOVEGAN
310,00 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Diamant Cukier Puder 250 G
41,52 zł/1kg
10,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Intenson Erytrytol 100% - Niskokaloryczny Słodzik - 1000g Do Deserów
38,96 zł/1kg
38,96 zł
Sprzedawca: MANADA

Nordzucker Sweet Family cukier bochenek w jednym kawałku 250g
42,68 zł/1kg
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 666711007 Dr. Oetker Vanillezucker, 1,0 kg
65,86 zł/1kg
65,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cukier żelujący Sweet Family 2:1 (500 g) zapewnia doskonałą równowagę smaku i słodyczy dzięki proporcji 2 części owoców na 1 część cukru – idealny do dżemów i past do smarowania o intensywnym smaku owocowym. Cukier żelujący z pektyną, kwasem i konserwantem zapewnia dobrą zdolność żelowania i długi okres przydatności do spożycia. Opakowanie 500 g wystarcza na wiele sezonów wekowania i pozwala zaoszczędzić na zakupach. Produkt ten, wyprodukowany przez firmę Nordzucker AG, jest synonimem jakości, niezawodności i kompetencji w zakresie wypieków.
Składniki: cukier, środek żelujący (pektyna), środek zakwaszający (kwas cytrynowy), środek konserwujący (sorbian potasu), olej roślinny (utwardzony olej słonecznikowy).
Wartość energetyczna: 1700 kJ / 400 kcal
Tłuszcz, 0 g
– w tym kwasy tłuszczowe nasycone, 0 g
Węglowodany, 99 g
– w tym cukry, 99 g
Białko, 0 g
Sól, 0,01 g
Nordzucker AG, Küchenstraße 9, 38100 Braunschweig, Niemcy
Sweet Family - Cukier żelujący 2:1 500g - Cukier żelujący - Producent: Nordzucker AG Küchenstraße 9, 38100 Braunschweig 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, substancja żelująca pektyny, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, substancja konserwująca sorbinian potasu, olej roślinny (całkowicie uwodorniony olej słonecznikowy)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1685 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0GRM Węglowodany 98,2GRM Węglowodany, w tym cukry 98GRM Białko 0GRM Sól 0,7GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Nordzucker AGKüchenstraße 9, 38100 Braunschweig
- Nazwa handlowa
- Cukier żelujący
- Producent
- Nordzucker AG
- Numer producenta
- 45468
- EAN
- 4008671063009
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, substancja żelująca pektyny, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, substancja konserwująca sorbinian potasu, olej roślinny (całkowicie uwodorniony olej słonecznikowy)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1685 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0GRM Węglowodany 98,2GRM Węglowodany, w tym cukry 98GRM Białko 0GRM Sól 0,7GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Nordzucker AGKüchenstraße 9, 38100 Braunschweig
- Nazwa handlowa
- Cukier żelujący
- Producent
- Nordzucker AG
- Numer producenta
- 45468
- EAN
- 4008671063009
Pasuje również do tego

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
24,86 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
2 555,28 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

tepro grill węglowy Key West, powierzchnia grillowania: ok. 41,5 cm Ø
305,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

zestaw 25 kubków 230 ml To 82 z pokrywką w czerwoną kratkę, w tym książeczka z przepisami Diamant-Zucker Gelierzauber
107,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

zestaw 50 kubków na dżem 230 ml, słoik na przetwory To 82 z pokrywką w czerwoną kratkę i książeczką z przepisami
150,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

20M LED Solar Fairy Lights Indoor Outdoor 8 trybów oświetlenia Wodoodporna dekoracja oświetleniowa na zewnątrz ogrodu, ciepła biel
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Dalli mydło twarogowe w płynie, 500 ml bezzapachowe mydło do pielęgnacji skóry uniwersalne (opakowanie 1 szt.)
65,64 zł/1l
32,82 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

zestaw 100 szklanek 230 ml To 82 z pokrywką w czerwoną kratkę, w tym książeczka z przepisami Diamant-Zucker Gelierzauber
228,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

Fackelmann 45826
136,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Brabantia 138423, 30 l, Biały, Plastik, Chiny, 760 mm, 417 mm
109,00 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Osłona na przednią szybę samochodową Dino Osłona na przednią szybę XXL na zimę
115,70 zł
Sprzedawca: Sotel

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

profesjonalna szczotka do chwastów 200 mm - 36 zębów + zestaw montażowy
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: perfektGarten

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana z żelu memory, poduszka na kość ogonową
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

X2 e-bike 27,5 cala, rower elektryczny 720Wh z 7-biegową przekładnią w piaście Shimano, zasięg 65-90 km, silnik tylnego koła 15Ah/48V, wszechstronny rower elektryczny holandia
4 672,75 zł
Sprzedawca: mindsupply

AIORBER radio awaryjne z panelem słonecznym i korbką, powerbank 10000 mAh, latarka LED, alarm SOS, wytrzymałe i przenośne, zielone
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Kosiarka spalinowa FUXTEC FX-RM4180, 1,3kW, 41cm, 18kg, kosz 45L, regulacja wysokosci
669,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzynowy, 1000 W, 63,5 cm³, Silnik synchroniczny, 3000 RPM
963,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gelier
Znałem już ten produkt i nie mogę go znaleźć lokalnie.
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GiDeli Erytrytol 3x5kg Doypack Substytut Cukru Naturalny Niskokaloryczny Zestaw Premium
345,19 zł
Sprzedawca: Posh
23,01 zł/1kg

Cukier trzcinowy 25kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,70 zł/1kg

Hellma w Krümmelkand
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy Hellma 9200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,56 zł/1kg

Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,64 zł/1kg

Rioba cukier trzcinowy w kostkach 1kg
47,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,28 zł/1kg

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,82 zł/1kg

GiDeli Erytrytol 1kg wiaderko Substytut cukru Naturalny Niskokaloryczny Odpowiedni dla wegan Słodzik premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,05 zł
Sprzedawca: Posh
56,05 zł/1kg

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,94 zł/1kg

Rioba Cukier Trzcinowy nierafinowany saszetki
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,90 zł/1kg

Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
37,58 zł/1kg

Hellma 60000083, 500 szt., 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,12 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,98 zł/1kg

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak malinowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier trzcinowy 1kg (2x500g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,59 zł/1kg