4,1



Na podstawie 7 opinii
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
93,40 zł
186,80 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukier i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba39,64 zł/1kg
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg43,24 zł/1kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g24,82 zł/1kg
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g61,98 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
9,25 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

English Tea Shop Kandisstick braun Tee-Zucker Kandis 1 Stck
3 168,00 zł/1kg
31,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Diamant Cukier Biały 2Kg
4,02 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
45,50 zł/1kg
136,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 60000060, 100 szt., 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
0,50 zł/1kg
50,33 zł
Sprzedawca: somnia24

SweetFamily Brown rock candy Aromatyzowane słodycze 500g
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Surowy cukier trzcinowy, 1 kg
23,65 zł/1kg
23,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Nordzucker Sweet Family cukier bochenek w jednym kawałku 250g
42,68 zł/1kg
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier żelujący 2:1
11,36 zł/1kg
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki z miękiszu
53,30 zł/1kg
133,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Dr. Oetker Bourbon Vanille Zucker
270,42 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 60113683 HELLMA Rohrzucker-Würfel, im Eimer
59,84 zł/1kg
119,67 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Polski Cukier Cukier Biały 1 Kg
3,72 zł/1kg
3,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Die süßen Würfel für einfaches Dosieren.
Cukier w kostkach firmy SÜDZUCKER od dawna jest popularną jednostką miary słodyczy w gospodarstwach domowych i restauracjach Ten biały cukier granulowany, który jest prasowany w formach, a następnie suszony, jest w szczególności do porcjowanego słodzenia aromatycznych napojów, takich jak kawa, herbata lub koniak. Jest również do maczania lub słodzenia pikantnych potraw w odmierzonych dawkach. Cukier w kostkach firmy SÜDZUCKER oferuje kostkę po kostce dobrze porcjowanej przyjemności! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 1700/400 kJ/kctłuszcz 0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 100 gw tym cukry 100 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0 gsól 0 gWitaminy i minerały -
Cukier w kostkach Südzucker jest idealny do łatwego dozowania do gorących napojów. Oferuje praktyczne rozwiązanie dla codziennych potrzeb w opakowaniu 500 g.
Cukier w kostkach firmy SÜDZUCKER od dawna jest popularną jednostką miary słodyczy w gospodarstwach domowych i restauracjach Ten biały cukier granulowany, który jest prasowany w formach, a następnie suszony, jest w szczególności do porcjowanego słodzenia aromatycznych napojów, takich jak kawa, herbata lub koniak. Jest również do maczania lub słodzenia pikantnych potraw w odmierzonych dawkach. Cukier w kostkach firmy SÜDZUCKER oferuje kostkę po kostce dobrze porcjowanej przyjemności! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 1700/400 kJ/kctłuszcz 0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 100 gw tym cukry 100 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0 gsól 0 gWitaminy i minerały -
Cukier w kostkach Südzucker jest idealny do łatwego dozowania do gorących napojów. Oferuje praktyczne rozwiązanie dla codziennych potrzeb w opakowaniu 500 g.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier puder
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1700 kJ / 400 kcal, tłuszcz: 0 g, nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g, węglowodany: 100 g, cukier: 100 g, białko: 0 g, sól: 0 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Südzucker AG, 68028 Mannheim
- Nazwa handlowa
- Südzucker cukier w kostkach opakowanie 500 DERP250
- Producent
- Movenpick
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 41356022
- EAN
- 4006544356005
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier puder
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1700 kJ / 400 kcal, tłuszcz: 0 g, nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g, węglowodany: 100 g, cukier: 100 g, białko: 0 g, sól: 0 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Südzucker AG, 68028 Mannheim
- Nazwa handlowa
- Südzucker cukier w kostkach opakowanie 500 DERP250
- Producent
- Movenpick
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 41356022
- EAN
- 4006544356005
Pasuje również do tego

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
9,25 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,80 zł/1kg
72,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,28 zł/1kg
54,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
96,32 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister truskawkowy biszkopt z kremem i nadzieniem owocowym 400g
35,27 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 57% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
57%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
29%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealne na poranną kawę lub spotkania
Kostki cukru w praktycznym pudełku do przechowywania, idealne do biura.
Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GiDeli Erytrytol 3x5kg Doypack Substytut Cukru Naturalny Niskokaloryczny Zestaw Premium
345,19 zł
Sprzedawca: Posh
23,01 zł/1kg

Cukier trzcinowy 25kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,70 zł/1kg

Hellma w Krümmelkand
421,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,28 zł/1kg

Cukier trzcinowy Hellma 9200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
316,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,56 zł/1kg

Cukier Biały w kostkach 1 kg - Rioba
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,64 zł/1kg

Rioba cukier trzcinowy w kostkach 1kg
47,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,28 zł/1kg

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,82 zł/1kg

Cukier biały Rioba w saszet. 5gx200szt.
33,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,94 zł/1kg

Rioba Cukier Trzcinowy nierafinowany saszetki
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,90 zł/1kg

GiDeli Erytrytol 1kg wiaderko Substytut cukru Naturalny Niskokaloryczny Odpowiedni dla wegan Słodzik premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,05 zł
Sprzedawca: Posh
56,05 zł/1kg

Gruby cukier do waty cukrowej biały 1,5 kg do automatów do waty cukrowej
56,37 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
37,58 zł/1kg

Hellma 60000083, 500 szt., 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,12 zł/1kg

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak jabłkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak truskawkowy worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukier do waty cukrowej smak jagodowy bez AZO worek 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Saracino Sugarplus - Isomalt 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,98 zł/1kg

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak malinowy worek 1 kg
43,24 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
43,24 zł/1kg

Cukierki z miękiszu
133,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,30 zł/1kg