5,0



Na podstawie 9 opinii
Cacharel, Yes I Am, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
261,45 zł
3 486,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml1 130,10 zł/1l
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Roja, 51, Parfum, For Women, 50 ml21 505,60 zł/1l
1 075,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Women, 30 ml19 433,33 zł/1l
583,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Castley woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml8 102,32 zł/1l
1 012,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel - Yes I Am EDP 50ml
2 510,00 zł/1l
125,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cacharel Yes I Am Glorious EDP W 50 ml
7 142,00 zł/1l
357,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 620,60 zł/1l
131,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

CACHAREL Yes I Am Delicious EDP 50ml
3 694,00 zł/1l
184,70 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
2 900,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Gucci Bloom, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Wiciokrzew, Tuberoza, Jaśmin
3 220,50 zł/1l
322,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Devota & Lomba Sea Of Roses woda perfumowana 100ml
1 073,90 zł/1l
107,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Cacharel Yes I Am Bloom Up! EDP 50 ml W
2 602,60 zł/1l
130,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 552,00 zł/1l
586,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 705,00 zł/1l
153,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

J'S Exte, Woman, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 560,00 zł/1l
128,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Cacharel Yes I Am Cacharel edp 75ml Cacharel 3614271775047
Yes I Am to orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Zmysłowy zapach dedykowany współczesnym kobietom.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: malina, mandarynka, bergamotka, cytryna
Nuta serca: kwiat imbiru, gardenia, jaśmin, bursztyn, kwiat pomarańczy, róża
Nuta bazy: mleko, drzewo sandałowe, kardamon, drzewo bursztynowe, benzoes, karmel, kumaryna, lukrecja, wanilia
Wprowadzony na rynek przez Cacharel w 2018 roku, Yes I Am to nowoczesny, pikantny, orientalny zapach, który łączy w sobie musujące owoce i bujne kwiaty na kremowej, zmysłowej, pikantnej karmelowej bazie. Nuty głowy to jasna cytrusowa mieszanka bergamotki, cytryny i mandarynki, zharmonizowana z drzewnymi, kwiatowymi niuansami maliny Bujne kwiaty rozwijają się w nutach serca, łącząc hipnotyzujące odcienie kwiatu pomarańczy, jaśminu i róży z wyraźnymi nutami gardenii i imbiru
Perfumy damskie Yes I Am Cacharel EDP 75 mlPozwól
zaskoczyć się w m
perfumom damskimYes I Am Cacharel EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Cacharel!
- Typ: EDP (woda perfumowana)
- Płeć: kobiety
- Nazwa perfum: Yes I Am
Cacharel Yes I Am 75ml to propozycja dla pewnych siebie kobiet, które podążają własną drogą. Perfumy te łączą w sobie figlarną zmysłowość z nowoczesną elegancją. Dla stylowego wyglądu pełnego osobowości. Zapach dla kobiet, które mówią życiu "tak".
Cacharel Yes I Am 75 ml EDP Eau de Parfum Spray NEU Original
Cacharel - Yes I Am - woda perfumowana dla kobiet 75ml
Cacharel, Yes I Am, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
Woda perfumowana Yes I Am marki Cacharel została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Model
- Yes I Am
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Cacharel Yes I Am Woda perfumowana, 75 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3614271775047
- Numer producenta
- L73757
- Model
- Yes I Am
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Cacharel Yes I Am Woda perfumowana, 75 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3614271775047
- Numer producenta
- L73757
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Cacharel Yes I Am Woda perfumowana, 30 ml
3 166,67 zł/1l
95,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cacharel - Yes I Am EDP 50ml
2 510,00 zł/1l
125,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Gulf Orchid Ruby Fizz 100Ml Woda Perfumowana Unisex Perfumy Damskie Męskie
1 299,90 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Angel Caller Golden Wings woda perfumowana 100ml
2 497,80 zł/1l
249,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Duży kojec dla dzieci kojec dla dzieci kojec dla dzieci, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
229,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Gisada Ambassadora Woda perfumowana, 50 ml
8 388,80 zł/1l
419,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 442,22 zł/1l
219,80 zł
Sprzedawca: Sykz

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 512,00 zł/1l
175,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ariana Grande Cloud 100ml, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Lawenda, Gruszka, Kokos, Orchidea, Pralina, Wanilia, Kaszmir, 1 szt.
2 531,40 zł/1l
253,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
1 004,88 zł
Sprzedawca: Di-Life

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Al Haramain Junoon Rose For Women Woda perfumowana, 75 ml
2 585,20 zł/1l
193,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Naturalny tytan
Odnowiony
3 088,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SUPPSEL

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Yes I Am Glorious EDP W 50 ml
7 142,00 zł/1l
357,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 620,60 zł/1l
131,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolona
Zawartość 0,03 l
Jako lojalna klientka produktów kosmetycznych, w tym perfum i kosmetyków do makijażu, jestem zachwycona jakością, którą znalazłam w Kaufland Online! Firma jest odpowiedzialna i godna zaufania, co daje mi całkowity spokój podczas zakupów. Wypróbuj coś nowego i poczuj różnicę!
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zapach, który przetrwa próbę czasu
Zawartość 0,075 l
Wysoka jakość i ponadczasowy zapach. Niezwykle szybka dostawa.
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość jak zwykle
Zawartość 0,075 l
Super - dziękuję
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu zapiera dech w piersiach
Zawartość 0,03 l
... bardzo zadowolony
Oceniono dnia 12 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i bez komplikacji
Zawartość 0,075 l
Wszystko poszło dobrze i dostałem to, czego chciałem.
Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 11 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 l
Oceniono dnia 6 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l