4,8



Na podstawie 184 opinii
Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,30 zł
2 910,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 850,30 zł/1l
285,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...1 364,50 zł/1l
136,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 50ml1 348,00 zł/1l
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 620,60 zł/1l
131,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 305,33 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chopard Caśmir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 433,33 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
2 848,33 zł/1l
85,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel - Yes I Am EDP 50ml
2 518,00 zł/1l
125,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Le Bain Woda perfumowana, 75ml
1 116,63 zł/1l
89,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Cacharel Lou Lou 30ml edp Cacharel 3360373000074
Zapach Cacharel Lou Lou charakteryzuje się najlepszymi kobiecymi cechami, a do tego jest on równie delikatny i niewinny jak one, dołączając zmysłowość i uwodzicielstwo. Orientalno-kwiatowe nuty zapachowe tworzą niesamowitą aurę tajemniczej niewinności wokół każdej kobiety...
Nuta głowy: śliwka, lilia, irys, mimoza, chiński cynamonowiec, fiołek, liść czarnej porzeczki, jaśmin, anyż
Nuta serca: tuberoza, kwiat pomarańczy, korzeń irysa, heliotrop, ylang-ylang, kwiat gardenii tahitańskiej
Nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, wanilia, kadzidło
- Woda perfumowana dla kobiet
- Seria : Cacharel LouLou
- Odparowywacz , Spray
- Nuty zapachowe : kwiatowy , orientalny
- Ilość w ml : 30 ml
- Nuty głowy: anyż, fiołek, cynamon, kasja, śliwka, irys, lilia, mimoza, jaśmin
- Nuty serca: tuberoza, korzeń irysa, ylang-ylang, heliotrop, kwiat pomarańczy
- Nuty bazy: benzoina, wanilia, kadzidło, piżmo, drzewo sandałowe
LouLou to orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mimoza, irys, lilia, śliwka, chiński cynamon, nuty drzewne, fiołek, kasja, jaśmin i anyż. Nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, korzeń orris, heliotrop, ylang ylang i gardenia. Nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, benzoina, wanilia i kadzidło. Perfumy te zostały wprowadzone na rynek w 1987 roku
Lou Lou to niezwykle wyraziste orientalno-korzenne perfumy stworzone przez Jeana Guicharda dla marki Cacharel. Ten zmysłowy zapach, którego sercem są delikatne kwiaty, odzwierciedla uwodzicielskość i tajemniczość młodej kobiety.Zapach został wprowadzony na rynek w 1987 roku.
Cacharel LouLou Eau de Parfum Vapo 30ml
Cacharel Lou Lou.
Woda perfumowana dla kobiet.
30 ml
Woda perfumowana Lou Lou marki Cacharel została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Nuty głowy: Chińskie drewno cynamonowe, anyż, śliwka, jaśmin, lilia, kasja, irys, fiołek, mimoza: Nuty środkowe: Ylang-Ylang, Heliotrop, Korzeń Orris, Kwiat Pomarańczy, Tuberoza: Nuty bazy: Kadzidło, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, benzoina
Cacharel Lou Lou Edp Spray
Perfumy CACHAREL LouLou (30 ml)
- Model
- LouLou
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Bursztyn, paczula, wanilia, jaśmin, róża, heliotrop, irys, fiołek, anyż, drzewo sandałowe, kadzidło, mech dębowy, piżmo, ambra, ylang-ylang, bergamotka, różowy pieprz, cytrusy, mandarynka, jałowiec.
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyChłopcy
- EAN
- 3360373000074
- Numer producenta
- L4394208
- Model
- LouLou
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, Orientalny
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Bursztyn, paczula, wanilia, jaśmin, róża, heliotrop, irys, fiołek, anyż, drzewo sandałowe, kadzidło, mech dębowy, piżmo, ambra, ylang-ylang, bergamotka, różowy pieprz, cytrusy, mandarynka, jałowiec.
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyChłopcy
- EAN
- 3360373000074
- Numer producenta
- L4394208
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 620,60 zł/1l
131,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Anais Anais L'original Woda toaletowa, 50ml
2 537,80 zł/1l
126,89 zł
Sprzedawca: Tersorte

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
534,75 zł/1l
109,90 zł
-2,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Joop! Le Bain Woda perfumowana, 75ml
1 116,63 zł/1l
89,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
733,36 zł/1l
91,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 299,00 zł/1l
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
470,00 zł
-252,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Łóżko dwuosobowe Merax 140 x 200 cm z litego drewna z zagłówkiem i stelażem z listew, wysokiej jakości klasyczne łóżko drewniane sosnowa rama łóżka, białe
587,99 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Armani Emporio She EDP 100ml
2 000,60 zł/1l
200,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aukey LT-ST34 lampa podłogowa 1,6m LED ściemniana lampa do czytania z 3 temperaturami barwowymi ze ściemnianiem lampa podłogowa do salonu sypialni biura
169,41 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: MUSTBUY-SHOP

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
3 227,60 zł/1l
161,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Cacharel Catch Me...L'Eau Woda toaletowa, 80 ml
2 699,25 zł/1l
215,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,85 zł/1kg
96,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wciąż świetny zapach
Zawartość 0,03 l
Miałam ten zapach już jako młoda kobieta i chciałam go ponownie wypróbować. Nadal pachnie tak wspaniale, jak kiedyś i, w przeciwieństwie do wielu innych droższych zapachów, utrzymuje się bardzo długo.
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, świetna cena
Towar jest nowy, zgodny z opisem, a dzięki rabatowi ilościowemu ma bezkonkurencyjną cenę. Moja żona jest bardzo zadowolona, więc ja też :-) Ona uwielbia ten zapach już od 40 lat, ja również
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamawiam to już od lat
To moje pierwsze zamówienie Wcześniej kupowałam ten produkt wyłącznie w specjalistycznych sklepach Będę go zamawiać wielokrotnie Pachnie wspaniale Często otrzymuję komplementy od osób spoza mojego otoczenia
Oceniono dnia 18 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry, wydajny i klasyczny zapach!
Zawartość 0,03 l
Jesteśmy w pełni zadowoleni, a moja żona jest bardzo zadowolona z Lulu, ponieważ jest to klasyczny i piękny ulubiony zapach, który lubi kupować raz po raz!
Oceniono dnia 5 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
przez dziesięciolecia jednym z moich ...
Zawartość 0,03 l
... ulubionych zapachów. Dopóki jest dostępny, będę go kupować. Świeży, lekko orientalny, ale nie przytłaczający. Szybka, bezpieczna i czysta wysyłka. Jeszcze raz
Oceniono dnia 5 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dobra dostawa i produkt.
Używam tych perfum od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony, dyskretny zapach. Byłem nawet pytany o to, kiedy byłem poza domem, ponieważ zapach został rozpoznany.
Oceniono dnia 13 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
kupiłem ponownie ...
... Po raz kolejny najlepsza rekomendacja: szybko, starannie i starannie zapakowana, nie wspominając o perfumach. Jeden z moich ulubionych zapachów od dziesięcioleci. Super.
Oceniono dnia 12 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezbłędne zamówienie i dostawa tym razem
Używałem Lou Lou w przeszłości i byłem ciekawy, czy nadal lubię wodę perfumowaną. I tak jest, wciąż dobry zapach od dziesięcioleci.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE