5,0



Na podstawie 2 opinii
Dobre i tanie 2214853009 Woda destylowana 2L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,14 zł
18,07 zł / 1l
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Woda destylowana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
4000 etykiet do wysyłki, 20 x 11 cm (4x6 cali) – samoprzylepne etykiety do wysyłki DHL, DPD, GLS, wykonane z papieru termicznego, przeznaczone do drukarek etykiet (4000 sztuk, 8 opakowań)313,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Więcej informacji o reklamie
Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza12,25 zł/1l
61,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
EUROLUB Woda destylowana 2 litry5,71 zł/1l
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,64 zł/1l
73,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Demineralizowana woda destylowana 1L
6,25 zł/1l
6,25 zł
Sprzedawca: DomoDomo

ROBBYROB Woda destylowana 20-litrowy kanister Artykuł typu drop-on
24,65 zł/1l
492,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VELIND Woda destylowana
35,96 zł/1l
35,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Woda demineralizowana 5 litrów
21,80 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,46 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mill Clean Woda demineralizowana perfumowana Grejpfrut, 1,22 l
8,89 zł/1l
11,78 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

woda demineralizowana 1 litr beżowy
76,61 zł/1l
78,87 zł
-2,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Woda zdemineralizowana Neutral Kanister 5 litrów - Onyx
45,61 zł/1l
228,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda destylowana zdemineralizowana 1 l – do czyszczenia żelazek i samochodów, bez kamienia – GiDeli
34,48 zł/1l
34,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

5L BITREX (Benzoesan denatonium) 20% w alkoholu etylowym – skażalnik alkoholu, środek zabezpieczający przed spożyciem, do IPA, MEK i denaturatu
179,80 zł/1l
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Z-3NP - Nalepki przesyłkowe „Ładunek łatwo tłukący się” - 75x105
0,99 zł
Sprzedawca: Kams

Etykiety wysyłkowe Etykiety termiczne 2000 103x199mm 4 rolki
196,29 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Etykiety wysyłkowe Etykiety termiczne 8000 Etykieta 100x150mm
458,73 zł
Sprzedawca: Vagoshop

agipa 115450 agipa Versandetiketten, 75 x 34 mm, weiß, auf Rolle
185,10 zł
-39,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
145,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Może być stosowany do akumulatorów samochodowych, gospodarstwa domowego, hobby, roślin i akwariów - demineralizowany.
Opis artykułu: Woda destylowana
Zawartość: 2 litry
:
:
:
- Zawartość
- 2 l
- Wymiary
- 2 L
- Producent
- Gut & Günstig
- Waga
- 2 kg
- EAN
- 4311501418048
- Numer producenta
- 2214853009
- Zawartość
- 2 l
- Wymiary
- 2 L
- Producent
- Gut & Günstig
- Waga
- 2 kg
- EAN
- 4311501418048
- Numer producenta
- 2214853009
Pasuje również do tego

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
7,55 zł/1l
37,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Klej uniwersalny UHU extra 125 g
135,02 zł/1m
29,30 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kołdra z mikrofibry, polarowa, idealna do przytulania, narzuta na łóżko, wzór w paski, kolor czarny, wymiary 150x200 cm
47,77 zł
Sprzedawca: euromatshop

Szafa SONGMICS Szafa z 2 drążkami i 12 przegrodami
259,00 zł
Sprzedawca: homerci

Modułowa szafa XXL w kolorze białym – niezwykle pojemna i elastyczna szafa zapewniająca maksymalny porządek w sypialni
202,00 zł
Sprzedawca: TimeTrade

Vileda 4023103173286, Wewnętrzna, Szary, Czerwony, Włosie twarde, 280 mm, 600 mm, 1300 mm
45,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Pure Chemical | Gliceryna Brązowa - 1 L - Roślinna - Bezpieczna Dla Zdrowia - E422
45,61 zł/1l
45,61 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
256,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
318,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TBFurnitureGmbH

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Szafa ALIGHTUP z 2 drążkami na wieszaki, system modułowy do samodzielnego montażu, półki, głęboka konstrukcja, 4 poziomy, 12 przegródek, wymiary: 108x47x142 cm, kolor: czarny i biały
231,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Dettol 3028287, Skóra, Mydło w płynie, Przeciwbakteryjny, Nawilżający, Aloes zwyczajny, Vitamin E, 250 ml
49,60 zł/1l
12,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

TRESKO® Czajnik szklany 1.8L / 2200W z ustawieniem temperatury | Czajnik do herbaty ze stali nierdzewnej z sitkiem do herbaty i filtrem antywapiennym | 100% BPA FREE | Zmieniające kolor oświetlenie LED | 2-godzinna funkcja utrzymywania ciepła
135,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Rodzinna deska sedesowa, pokrywa toalety w kształcie litery O z mechanizmem cichego zamykania - Deska sedesowa, pokrywa toalety dla dzieci, deska sedesowa
151,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ravensburger memory 88688, Gra karciana, Pasująca strona, 2,5 lat(a), 10 min
101,83 zł
-23,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,70 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

TESA 64621-00000-04, Przezroczysty, 10 m, 12 mm
0,51 zł/1m
25,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
61,25 zł
Sprzedawca: CSVK
12,25 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 5 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,46 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
4,89 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 2 litry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
5,71 zł/1l