Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Kreul 23122 Farba palcowa Diamond Blue 150 ml 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,89 zł
159,27 zł / 1l
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Farby do malowania palcami i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 12 farb do malowania palcami111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Farby do malowania palcami 6 kolorów po 40 ml77,00 zł/1kg
33,23 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,34 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Farby do malowania palcami 6 kolorów po103,79 zł/1kg
44,63 zł
Sprzedawca: MATFEL

KREUL 23121, Liliowy, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
189,67 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 23124 Farba palcowa Dragon Silver 150 ml 1 szt.
159,27 zł/1l
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Kreul 28104 Farba palcowa Blue 150 ml 1 szt.
329,00 zł/1l
49,35 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Jovi 56121 Farba palcowa Blue 500 ml 1 szt.
95,12 zł/1l
47,56 zł
Sprzedawca: PolisElectro

KREUL Finger Color "MUCKI", zestaw 5 x 50 ml
283,60 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Farba do porcelany "MUCKI", niebieska, 150 ml, KREUL
333,13 zł/1l
49,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 23213 KREUL MUCKI Fingerfarbe hellblau 750,0 ml
87,31 zł/1l
65,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 4000798284022, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
203,56 zł/1l
50,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 27155 KREUL Papier-Pfiffikus ołówek akwarelowy "MUCKI", zestaw 5 sztuk
439,56 zł/1kg
39,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 10244979 4 Marabu KiDS Sternenglanz Fingerfarben farbsortiert
757,30 zł/1l
75,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Cleopatre PGBB1-17, zielony, gwasz, 1000 ml, 1 sztuka
57,99 zł/1l
57,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL Finger Color "MUCKI", zestaw 5 x 50 ml
318,28 zł/1l
79,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 2317, Niebieski, Zielony, Różowy, Żółty, Płynny, 150 ml, 4 szt.
599,27 zł/1l
89,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 49933, Mazaki, Chłopak, dziewczyna, 6 szt., Wielobarwny
87,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Jovi 540B Zestaw farb do malowania palcami 6 x 35 ml
104,03 zł/1kg
35,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

EBERHARD FABER 578972 EBERHARD FABER Fingerfarbe warmgrau 750,0 ml
114,42 zł/1kg
108,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Farby do malowania palcami. Kolory dla rycerzy, księżniczek i jednorożców. Kamienie szlachetne, brokat i farby brokatowe – nigdy nie może być ich za dużo. Bez efektów bohaterowie i bohaterki dla dzieci są praktycznie niewyobrażalni: jednorożec musi mienić się, syrena musi świecić, smok musi olśniewać, a zbroja rycerza musi lśnić. Farby do malowania palcami MUCKI umożliwiają uzyskanie mieniących się metalicznych efektów, dzięki czemu maluchy mogą wyczuć i odkryć jeszcze więcej. Kawałek tektury zamienia się w błyszczącą tarczę rycerza, a karton na jajka w mieniącą się szkatułkę na biżuterię. Asortyment zawiera wybrane farby, które oczarują małe księżniczki i odważnych łowców smoków, a także ich matki. Same odcienie opowiadają ekscytujące historie o wróżkach, skarbach ze złota i srebrnych smokach. Lśniące, wodne kolory dla dzieci w wieku dwóch lat i starszych Kremowa, pastowata konsystencja Testowany dermatologicznie Bez parabenów, bez glutenu, bez laktozy, bez orzechów, wegańskie Gorzkie związki zapobiegają przypadkowemu spożyciu Można prać w temperaturze powyżej 30°C Farba została opracowana i wyprodukowana w Niemczech Nadaje się do papieru, tektury, płótna, szkła, drewna, płytek, luster, kamienia
Mucki Mucki farba do malowania palcami metaliczny niebieski 150 ml Wysokiej jakości farba do malowania palcami Mucki Metallic Blue na bazie wody jest idealna dla dzieci w wieku od 2 lat. Jest bardzo wytrzymała i zapewnia wiele godzin zabawy w kolorowanie. Kolor ma metaliczny wygląd, który nadaje blasku każdemu dziełu sztuki. Farba do malowania palcami jest łatwa w użyciu i łatwo zmywa się wodą z mydłem. Jest nietoksyczna i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc rodzice nie muszą się martwić. Dzięki farbom do malowania palcami Mucki mali artyści mogą uwolnić swoją kreatywność i tworzyć piękne dzieła sztuki. Dodatkowe informacje Wysokiej jakości farba do malowania palcami na bazie wody Z metalicznym połyskiem Łatwa do zmycia Nietoksyczna i bezpieczna dla dzieci
KREUL sparkle finger paint MUCKI, d iamante blue, 150 ml (57602195)
Wysokiej jakości palce na bazie wody. Idealne dla dzieci. Bardzo trwałe
Mucki Mucki farba do malowania palcami metaliczny niebieski 150 ml Wysokiej jakości farba do malowania palcami Mucki Metallic Blue na bazie wody jest idealna dla dzieci w wieku od 2 lat. Jest bardzo wytrzymała i zapewnia wiele godzin zabawy w kolorowanie. Kolor ma metaliczny wygląd, który nadaje blasku każdemu dziełu sztuki. Farba do malowania palcami jest łatwa w użyciu i łatwo zmywa się wodą z mydłem. Jest nietoksyczna i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc rodzice nie muszą się martwić. Dzięki farbom do malowania palcami Mucki mali artyści mogą uwolnić swoją kreatywność i tworzyć piękne dzieła sztuki. Dodatkowe informacje Wysokiej jakości farba do malowania palcami na bazie wody Z metalicznym połyskiem Łatwa do zmycia Nietoksyczna i bezpieczna dla dzieci
KREUL sparkle finger paint MUCKI, d iamante blue, 150 ml (57602195)
Wysokiej jakości palce na bazie wody. Idealne dla dzieci. Bardzo trwałe
- Zawartość
- 150 ml
- Długość
- 7 cm
- Skład materiału
- 100% poliester
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.21 kg
- EAN
- 4000798117122
- Numer producenta
- 23122
- Zawartość
- 150 ml
- Długość
- 7 cm
- Skład materiału
- 100% poliester
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.21 kg
- EAN
- 4000798117122
- Numer producenta
- 23122
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 23213 KREUL MUCKI Fingerfarbe hellblau 750,0 ml
87,31 zł/1l
65,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 23050 Farba do malowania palcami "MUCKI" dla szczęśliwych dzieci 50 ml zestaw 6 sztuk
207,93 zł/1l
62,38 zł
Sprzedawca: TR8

KREUL 23121, Liliowy, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
189,67 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 23123 Farba palcowa Emerald Green 150 ml 1 szt.
290,87 zł/1l
43,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL MUCKI, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
124,99 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL 23107, Fioletowy, Bezglutenowe, 150 ml
146,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23208, Niebieski, Zmywalny, Bezglutenowe, 750 ml
75,85 zł/1l
56,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23212, Czarny, Zmywalny, Bezglutenowe, 750 ml
123,40 zł/1l
92,55 zł
Sprzedawca: somnia24

KREUL Farba do malowania palcami "MUCKI", pomarańczowa, 150 ml
146,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Farba do malowania palcami KREUL "MUCKI", czarna, 150 ml
399,93 zł/1l
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL farba świecąca w nocy "MUCKI", 150 ml
410,40 zł/1l
61,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 29103 KREUL farby do malowania palcami "MUCKI", zestaw do zabawy kolorami
141,80 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23202, Żółty, Zmywalny, Bezglutenowe, 750 ml
113,89 zł/1l
85,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

ARTEZA DIY farba akrylowa A408 fioletowa 118 ml
21,78 zł
Sprzedawca: NIKCORP
184,58 zł/1l

Zestaw do malowania twarzy - 15 kolorów, na bazie wody i zmywalny, przyjazny dla skóry i nietoksyczny, z 2 pędzlami, dla dzieci, na karnawał i Halloween
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
444,94 zł/1kg

Zestaw kolorów In The Dark Samoświecące fosforyzujące kolory do malowania ścian i ciała
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
309,07 zł/1kg

6-kolorowy zestaw do malowania twarzy i ciała, bezpieczny, szybkoschnący makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych, 30 g
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 916,67 zł/1kg

Zestaw 12 farb do malowania palcami
111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Paletka paleta malarska szkolna do mieszania farb 22x17 cm plastikowa biała dla dzieci i uczniów
3,66 zł
Sprzedawca: Przydasie
732,00 zł/1l

Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL
106,03 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów po
44,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
103,79 zł/1kg

Farby do malowania palcami Keyroad 6 kolorów
24,72 zł
Sprzedawca: MATFEL
247,20 zł/1kg

Farby do malowania palcami 4 kolory x 50ml Astra Creativo
37,00 zł
Sprzedawca: MATFEL
127,59 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów 40ml
43,91 zł
Sprzedawca: MATFEL
1 097,75 zł/1l

Farby Do Malowania Palcami Psi Patrol 12 Kolorów 15 Ml
34,16 zł
Sprzedawca: MATFEL
113,87 zł/1kg