5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
SCALP SPECIALIST sensitive Schaumshampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
223,55 zł
894,20 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
817,20 zł/1l
204,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 250 ml
139,72 zł/1l
41,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon w piance do wrażliwej skóry głowy, 250 ml
142,20 zł/1l
36,86 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dual Senses Just Smooth Shampoo 250ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo szampon do włosów blond 250 ml
191,79 zł/1kg
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon i odżywka 2 w 1, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Odżywianie, Ochrona, Wzmacniający, Leczenie
292,05 zł/1l
292,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Procter & Gamble Citrus Fresh, 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy przetłuszczające się, Przeciwłupieżowy, Przeciw swędzeniu, Ochrona, Zmiękczający
109,53 zł/1l
32,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Wrażliwe włosy, Kojąca
362,55 zł/1l
362,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon przeciwłupieżowy Salthouse Dead Sea Therapy, 250 ml
58,16 zł/1l
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldwell Elumen Shampoo 250 ml
1 390,83 zł/1l
83,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo Szampon i żel pod prysznic 2w1 1000 ml
83,82 zł/1l
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Serie Expert Silver Szampon 0,5l
370,20 zł/1l
185,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Goldwell Dualsenses
Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo jest odpowiedni na dwa problemy jednocześnie: wrażliwą skórę głowy i wypadanie włosów. Dzięki zawartemu w nim ekstraktowi z kwiatu lipy koi podrażnioną skórę głowy i łagodzi podrażnienia.
Stosowanie:
- Wmasować szampon w mokre włosy
- krótko spienić
- następnie dokładnie spłukać
- W razie potrzeby powtórzyć czynność
Informacje ogólne:
- Goldwell Dualsenses Scalp Specialist to gama przeznaczona do wrażliwej skóry głowy i przerzedzających się włosów. Pozostawia na skórze głowy uczucie czystości i świeżości, a przy regularnym stosowaniu skutecznie przeciwdziała konstytucjonalnemu wypadaniu włosów.
- Najlepszy Dualsenses w historii! Nowy design, nowa technologia i jeszcze lepszy efekt.
- Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiast skuteczne rozwiązania.
Woda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, Decyl Glucoside, Propane, Sodium Cocoamphoacetate, Tilia Cordata Flower Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Butane, Polyquaternium-10, Maltodextrin, Sorbitol, Sodium Acetate, Saccharomyces Lysate Extract, Isopropyl Alcohol.
Szampon do włosów przeznaczony do wrażliwej skóry głowy. Łagodzi swędzenie skóry głowy, jest bezzapachowy, ma neutralne pH, dzięki czemu koi wrażliwą skórę. Rezultatem są zregenerowane, zdrowe włosy pełne witalności i blasku.
Goldwell Dualsenses Scapl Specialist Sensitiv Mousse Shampoo 250 ml
SzamponGoldwell do skórywrażliwej - szampon zawiera ekstrakt z kwiatu lipy i pantenol, które nawilżają i łagodzą uczucie napięcia skóry głowy.
Goldwell Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo 250 ml
Dla wrażliwej skóry głowy.
- Delikatnie oczyszcza, natychmiast łagodzi i przywraca równowagę skórze głowy
- Bezzapachowy, pH neutralne dla skóry głowy
Sposób użycia
Nałożyć na mokre włosy. Dokładnie spłukać.
Technologia
Ekstrakt z kwiatu lipy
Pomaga ukoić skórę głowy i łagodzi podrażnienia.
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Szampon w piance 250 ml
Goldwell Sensitive Foam Shampoo do wrażliwej skóry głowy. Dzięki piance delikatnie oczyszcza i łagodzi. Nie zawiera składników perfumowanych i ma neutralne pH, przywracając skórze głowy naturalną równowagę.
>Unikalna kuracja opracowana specjalnie, aby ukoić i odświeżyć skórę głowy i włosy. Przyjazny dla koloru szampon ma bardzo delikatną formułę o neutralnym pH, która usuwa codzienne zabrudzenia i tłuszcz bez pozbawiania wilgoci. Szampon jest wzbogacony ekstraktem z kwiatu lipy, który pomaga złagodzić uczucie swędzenia i podrażnienia, pozostawiając włosy i skórę głowy spokojne, czyste i odmłodzone.
>Funkcje:
>- dla wrażliwej skóry głowy
- łagodzi i nie podrażnia
- brak zapachu
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foaming Shampoo 250ml
to delikatnie pieniący się szampon, który wyjątkowo łagodnie oczyszcza wrażliwą skórę głowy.
Działa natychmiastowo kojąco na skórę głowy.
Delikatny szampon łagodzi również podrażnienia.
Korzyści
Sposób użycia: Szampon Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo delikatnie wmasować w wilgotne włosy, spienić, a następnie dokładnie spłukać.
Włosy są jedyną rzeczą, którą należy...
Goldwell New Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo. Łagodny szampon oczyszczający do wrażliwej skóry głowy. Delikatnie oczyszcza, natychmiast łagodzi i przywraca równowagę skórze głowy. Ekstrakt z kwiatu lipy łagodzi podrażnienia i koi skórę głowy. Bezzapachowy, pH neutralne dla skóry. Stosowanie: Dobrze wstrząsnąć, nanieść szampon na mokre włosy i delikatnie wmasować. Dokładnie spłukać. Zgodność ze skórą potwierdzona dermatologicznie.
Składniki aktywne: - Neutralne pH, - Ekstrakt z kwiatów lipy Składniki: Water / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, Decyl Glucoside, Propane, Sodium Cocoamphoacetate, Tilia Cordata Flower Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Butane, Polyquaternium-10, Maltodextrin, Sorbitol, Sodium Acetate, Saccharomyces Lysate Extract, Isopropyl Alcohol.
DualsensesScalpSpecialistSensitiveFoamShampoo250ml
0
Goldwell Dual Senses SS Sensitive Foam Shampoo 202935XA DUITSLAND karton @ 1 stuk x 250 ml
GOLDWELL_Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo szampon w piance do wrażliwej skóry głowy 250ml
Goldwell. Dualsenses Scalp Specialist Classic Sensitive Foam Shampoo 250 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Woda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, Decyl Glucoside, Propane, Sodium Cocoamphoacetate, Tilia Cordata Flower Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Butane, Polyquaternium-10, Maltodextrin, Sorbitol, Sodium Acetate, Saccharomyces Lysate Extract, Isopropyl Alcohol.
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- EAN
- 4021609029359
- Numer producenta
- 202427
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Woda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, Decyl Glucoside, Propane, Sodium Cocoamphoacetate, Tilia Cordata Flower Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Butane, Polyquaternium-10, Maltodextrin, Sorbitol, Sodium Acetate, Saccharomyces Lysate Extract, Isopropyl Alcohol.
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- EAN
- 4021609029359
- Numer producenta
- 202427
Pasuje również do tego

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Odżywka zwiększająca objętość, 200ml
766,50 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 250 ml
139,72 zł/1l
41,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml
229,95 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon w piance do wrażliwej skóry głowy, 250 ml
142,20 zł/1l
36,86 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Męskie gumowe buty Bockstiegel, model Peter
253,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos
589,90 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
817,20 zł/1l
204,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,19 zł/1l
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo 250 ml
175,96 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dual Senses Just Smooth Shampoo 250ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo Szampon i żel pod prysznic 2w1 1000 ml
83,82 zł/1l
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
153,20 zł/1l
153,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo szampon głęboko oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
137,28 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,06 zł/1l
101,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szampon
Ten szampon to bardzo dobry i wydajny produkt.
Oceniono dnia 25 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Goldhelm Dual Senses SS Sensitive Foam Shampoo
Bardzo dobry szampon, łagodzi skórę głowy, eliminuje łupież i suchość skóry głowy.
Oceniono dnia 23 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l