4,9



Na podstawie 17 opinii
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
273,00 zł
2 184,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coach Coach for Men woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml1 451,00 zł/1l
290,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.5 994,00 zł/1l
299,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
LOEWE Perfumes 001, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.5 237,40 zł/1l
523,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
3 855,75 zł/1l
154,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 742,65 zł/1l
348,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 szt.
2 175,00 zł/1l
435,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dolce&Gabbana K, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
2 184,27 zł/1l
327,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Edt Spray
3 847,50 zł/1l
153,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
2 465,84 zł/1l
308,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Light Blue - EDT, 25 ml
5 477,60 zł/1l
136,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Czarny pieprz, Figa, Paczula, Spray
2 347,00 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 75 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Cedr, Tytoń, Tonkowiec wonny, Cedar,Tobacco,Tonka bean
2 409,20 zł/1l
180,69 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One, Mężczyźni, 100 ml, Basil (herb),Coriander,Grapefruit, Cardamom,Ginger, Bursztyn, Cedr, Tytoń, Amber,Cedar,Tobacco
2 651,00 zł/1l
265,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana Light Blue Beauty of Capri Pour Homme 125 ml EDT Spray do toalety
2 729,36 zł/1l
341,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Dolce&Gabbana The One, Mężczyźni, 30 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
7 415,67 zł/1l
222,47 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior - Sauvage EDT 100ml
2 878,50 zł/1l
287,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 125 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme 125 ml EDT Woda toaletowa spray NEU Oryginalna
Dolce Gabbana - Light Blue pour Homme EDT 125ml Standard package. For men.
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme woda toaletowa spray. Light Blue Pour Homme został zaprojektowany dla mężczyzny Dolce & Gabbana: zmysłowego i nowoczesnego, który uwielbia dbać o siebie i utrzymywać swoje zdrowe ciało w formie dzięki sportowi. Zapach zawiera świeże, pikantne i zmysłowe zapachy Morza Śródziemnego, idealne miejsce do uwodzenia. Nuty głowy to orzeźwiająca bergamotka, mandarynka i jagody jałowca. Rozmaryn i pieprz syczuański tworzą serce, a nutami bazy są amerykańskie drzewo piżmowe, kadzidło i mech dębowy.
Woda toaletowa Light Blue Pour Homme marki Dolce & Gabbana ma aromatyczny, drzewny zapach. Kadzidło, mech dębowy i drewno gwajakowe tworzą mocny fundament, na którym rozprzestrzenia się urzekający, aromatyczny drzewny aromat. Ponieważ tworzy zmysłowy początek, nuta głowy jest niezwykle ważna. Bergamotka, grejpfrut, jałowiec i sycylijska mandarynka stanowią doskonałe olfaktoryczne entrée. Pieprz, drzewo różane Rio, rozmaryn i drzewo różane: Light Blue Pour Homme umieszcza idealne połączenie tych niuansów zapachowych w nucie serca.
Nuty głowy: Bergamotka, Grejpfrut, Jałowiec, Sycylijska Mandarynka: Nuty Środka: Pieprz, brazylijskie drzewo różane, rozmaryn: Nuty bazy: Kadzidło, mech dębowy, piżmo
Wykwintny,
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Cytrusy, bergamotka, mandarynka, grejpfrut, jałowiec, rozmaryn, różowy pieprz, rozmaryn, piżmo, drewno białego cedru, wetiwer, drzewo różane, kadzidło.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3423473020516
- Numer producenta
- 30205150000
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Cytrusy, bergamotka, mandarynka, grejpfrut, jałowiec, rozmaryn, różowy pieprz, rozmaryn, piżmo, drewno białego cedru, wetiwer, drzewo różane, kadzidło.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3423473020516
- Numer producenta
- 30205150000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, 1 szt.
2 997,10 zł/1l
299,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 112,50 zł/1l
411,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Edt Spray 125ml
1 791,20 zł/1l
232,38 zł
-8,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
223,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
3 855,75 zł/1l
154,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DOLCE&GABBANA Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP 100ml
3 897,30 zł/1l
389,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
3 261,00 zł/1l
163,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee EDP 75 ml UNISEX
1 379,80 zł/1l
137,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
9 602,30 zł/1l
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 003,50 zł/1l
100,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Pour Femme Dylan Purple woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 150,00 zł/1l
315,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Thierry Mugler Cologne Come Together woda toaletowa unisex 100 ml
3 021,50 zł/1l
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 100 ml, Jaśmin, Herbata, Jabłko, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
2 823,80 zł/1l
282,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 szt.
2 175,00 zł/1l
435,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 044,00 zł/1l
104,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
1 179,30 zł/1l
117,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 100 ml M
1 823,00 zł/1l
182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Orange Man Woda toaletowa, 100ml
1 325,10 zł/1l
132,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 742,65 zł/1l
348,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Light Blue - EDT, 25 ml
5 477,60 zł/1l
136,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozsądna cena i szybka dostawa.
Zawartość 0,125 l
Jeden z moich ulubionych produktów. Obecnie jeszcze dostępny u nas w korzystnej cenie, ale w sklepach można zaobserwować znaczne podwyżki cen.
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Godny polecenia
Zawartość 0,125 l
Zapach był mi już znany. Dostawa i stosunek ceny do jakości bardzo zadowalające.
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,125 l
Zwykle dobra jakość - świetny, świeży zapach
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony zapach
Zawartość 0,125 l
Mój absolutnie ulubiony zapach
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach i jakość!
Zawartość 0,125 l
Bardzo dobry. Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 15 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dobra cena
Zawartość 0,125 l
Szybka dostawa, dobra cena
Oceniono dnia 31 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dolce and Gabbana
Zawartość 0,125 l
Woda toaletowa
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Zawartość 0,125 l
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l