4,7



Na podstawie 188 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
269,99 zł
2 699,90 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana woda toaletowa Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme woda toaletowa 75ml4 362,80 zł/1l
327,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 200 ml, Jaśmin, Herbata, Jabłko, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...1 867,20 zł/1l
373,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada Candy Florale Woda toaletowa, 80 ml3 996,00 zł/1l
319,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
3 283,00 zł/1l
164,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Light Blue - EDT, 25 ml
5 477,60 zł/1l
136,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 200 ml, Jabłko, Cytryna, Dzwonek, Bambusowy, Jaśmin, White rose, Bursztyn, Drzewo cedrowe, White oakmoss, Spray
1 769,60 zł/1l
365,87 zł
-11,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
353,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 25 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, White rose
5 288,00 zł/1l
132,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 100 ml, Jaśmin, Herbata, Jabłko, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
2 829,20 zł/1l
282,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Pomarańczowy, Szałwia muszkatołowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe
1 826,00 zł/1l
273,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Kobiety, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
3 256,20 zł/1l
162,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dolce&Gabbana K, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Jagody jałowca, Cytryna, Pomarańczowy, Bursztyn, Papryczka chili, Szałwia muszkatołowa, Geranium, Lawenda, Drzewo cedrowe, Paczula, Wetiwer
1 784,10 zł/1l
356,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 610,40 zł/1l
161,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DOLCE&GABBANA Light Blue Woman Summer Vibes EDT 50ml
3 819,00 zł/1l
190,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Pour Homme Edt Spray
2 107,76 zł/1l
263,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HELLBLAU POUR FEMME EDT Vapo 30 ml
4 910,00 zł/1l
147,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
2 049,05 zł/1l
409,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce & Gabbana Anthology 1 Le Bateleur woda toaletowa spray 100 ml
5 379,00 zł/1l
1 091,00 zł
-553,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Dolce&Gabbana Light Blue Woman EDT 100ml Dolce & Gabbana 8057971180318
Producent: DOLCE&GABBANA
Rodzaj: woda toaletowa
Pojemność: 100ml
Dolce & Gabbana Light Blue to zapach dla pogodnych, szczęśliwych kobiet. To uchwycenie radości życia, jaka przywodzi na myśl błękit jasnego, słonecznego nieba, a jednocześnie cytrusowej siły uwodzenia i kobiecości, ukrytej w lekkiej, zwiewnej, letniej sukience. Flakon ma klasyczny, ponadczasowy kształt. Jego kolorystyka przywołuje na myśl słoneczny błękit sycylijskiego nieba, zachowując jednocześnie nowoczesny, kobiecy charakter.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: sycylijska cytryna, zielone jabłko, kwiat dzwonka, cedr
Nuta serca: jaśmin, bambus, biała róża
Nuta bazy: piżmo, bursztyn, cedr
Składniki: ALCOHOL, FRAGRANCE, WATER, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, BHT
Ostrzeżenia: Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła. Trzymać w miejscu niem dla dzieci. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikaj kontaktu z oczami. Produkt do użytku zewnętrznego.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pora roku:
- Letnie
- Pojemność:
- 100 ml
- Nuty zapachowe główne:
- Jabłko, Cytryna
- Główne nuty zapachowe serca:
- Bambusowy, Jaśmin, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, BHT.
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Woda toaletowa Dolce & Gabbana Light Blue w sprayu. Light Blue przenosi w słoneczny letni dzień pełen zapachów: świeżych, żywych, kwiatowych i owocowych. Zapachy, które przywołują zmysłowość śródziemnomorskiej kobiety. Flakon ma ponadczasowy design. Kształt jest pewny siebie, ale zawsze bardzo kobiecy. Jasnoniebieska nakrętka przypomina pogodne niebo nad śródziemnomorskim krajobrazem. Sam flakon jest mocny i odzwierciedla współczesną kobietę. Nutami głowy są sycylijski cedr i jabłko. Nutami serca są bambus, jaśmin i biała róża. Nutami bazy są drzewo cedrowe i piżmo.
Dolce & Gabbana Light Blue to kwiatowo - owocowa woda toaletowa dla kobiet wydana w 2001 roku. Zapach jest orzeźwiający, subtelny, wyraża radość życia i podkreśla istotę kobiecego piękna. Flakon nawiązuje stylistyką do klasycznej kompozycji Dolce & Gabbana pour Femme, a kolor opakowania przypomina czysty błękit nieba i oceanu. Kompozycja idealnie sprawdzi się w wiosenno-letnie dni i wieczory.
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Edt Spray
Wykwintny,
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Dolce & Gabbana Light Blue Women Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8057971180318
- Numer producenta
- I30202350
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Dolce & Gabbana Light Blue Women Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8057971180318
- Numer producenta
- I30202350
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dolce & Gabbana, The One, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
6 196,67 zł/1l
185,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Light Blue - EDT, 25 ml
5 477,60 zł/1l
136,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
3 283,00 zł/1l
164,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 100 ml, Jaśmin, Herbata, Jabłko, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
2 829,20 zł/1l
282,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Jaśmin, Bursztyn, Piżmo
3 472,00 zł/1l
182,73 zł
-9,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armani Emporio She EDP 100ml
2 004,10 zł/1l
200,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

DOLCE&GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 100ml
4 277,80 zł/1l
427,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 25 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, White rose
5 288,00 zł/1l
132,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Szary
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

ESCADA Especially, Kobiety, 75 ml, Butelka do ponownego użytku, Gruszka, Różowy, Piżmo
1 683,73 zł/1l
126,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Beżowy
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
„W KANTOWYM FLAKONIE LIGHT BLUE – mój idealny ZAPACH”
Znowu cieszę się, że w końcu znalazłam w Państwa sklepie oryginalną „Light Blue Eau de Toilette dla kobiet”, której używam od 20 lat, w prostym, wysokim, kanciastym flakonie z mlecznego szkła z jasnoniebieską nakrętką. Dla mnie Dolce & Gabbana Light Blue to najlepszy zapach ze wszystkich. Świeży, niepowtarzalny i u mnie tak niesamowicie trwały, że czasami rozpoznaje się mnie po zapachu, zanim jeszcze się mnie zobaczy. Nawet gdy przechodzę przez naszą sześciopiętrową klatkę schodową, mój zapach wydaje się długo unosić w powietrzu. Po prostu mój całkowicie osobisty zapach, dzięki któremu mnie rozpoznają!
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny!!!
Jestem bardzo zadowolony z ceny, dostawy, a zwłaszcza z zapachu! Zdecydowanie perfumy odpowiednie do codziennego noszenia! Bardzo słodkie, cytrusowe, świeże, ale także kremowe i pięknie kwiatowe! Nie mogę się nacieszyć! Odparowuje trochę szybciej, ponieważ EDT, ale dobrze utrzymuje się na ubraniach. Warto kupić!
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!!!
Znam już ten świetny zapach, więc kupiłem go od razu w tak niskiej cenie. Zamówione w środę, dostarczone w piątek. Łatwa płatność z Klarna. Pełna rekomendacja!
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nienaganna dostawa i jakość!!!
Od zamówienia do jakości, wszystko było świetne. Moje perfumy dotarły w ciągu dwóch dni. Jestem bardzo zadowolony. Za każdym razem znowu!!!
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku!!!
Moja żona używa tego produktu od kilku lat. Jest z niego bardzo zadowolona. Cena jest oczywiście bezkonkurencyjna. Tak trzymać. Top.
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i dobry produkt
Nie mogę wystawić oceny, ponieważ perfumy są prezentem dla mojej szwagierki. Zapach oczywiście bardzo jej się podoba.
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy na lato
Tak, używam ich latem od lat! Wspiera dobry nastrój! Bardzo cytrynowy i świeży!
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Moja żona jest bardzo zadowolona, a to już coś mówi. Przede wszystkim cena jest mega
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l