4,3



Na podstawie 4 opinii
Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 205 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
125,25 zł
610,98 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Stimulate-Me Wash Stimulating Shampoo 1000 ml316,05 zł/1l
316,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Balmain Odświeżający suchy szampon do włosów, 300ml525,63 zł/1l
157,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gosh Coconut Oil Szampon do włosów z olejem kokosowym, 450 ml325,98 zł/1kg
162,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
526,14 zł/1l
37,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MOROCCANOIL Blonde Perfecting Purple Shampoo 1000 ml
204,46 zł/1l
204,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
229,96 zł/1l
57,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Batiste Dry Shampoo Dark&Deep Brown suchy szampon do włosów ciemnych 350 ml
21,75 zł/100ml
76,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Batiste Dark & Deep Brown Dry, 200 ml, Włosy farbowane
84,55 zł/1l
17,95 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ALCINA 4008666198174, 250 ml, Szampon, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Włosy normalne, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Czyszczenie, Nawilżający
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sisley Hair Rituel Delikatny szampon oczyszczający 200 ml
1 077,25 zł/1l
225,65 zł
-10,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
215,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balmain Dry Suchy Szampon odświeżający do włosów, 75 ml
1 507,33 zł/1l
113,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Phyto Softness Delikatny szampon do włosów, 250 ml
201,44 zł/1l
50,36 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eleven Give Me Clean Hair Suchy szampon do włosów 50ml
663,20 zł/1l
34,07 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Shampoo Apivita Szampon tonizujący dla mężczyzn 500ml
208,16 zł/1l
104,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Nioxin Instant Fullness Dry Cleanser Suchy szampon oczyszczający 180 ml
361,06 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 205 ml
- Typ produktu:
- Suchy szampon
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Działanie szamponu:
- Czyszczenie, Orzeźwiający
- Główne składniki:
- Olej arganowy, Skrobia ryżowa
- Skład:
- Hydrofluorocarbon 152a, Butane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Sd Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Disiloxane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pvp, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Magnesium Stearate, Diisopropyl Adipate, Cetrimonium Chloride, Methoxycinnamidopropyl Hydroxysultaine, Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kolekcja suchych szamponów Moroccanoil została stworzona z myślą o wszystkich rodzajach włosów, specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 205 ml.
Wykwintny,
- Waga
- 190 g
- Zawartość
- 205 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 7290015485951
- Numer producenta
- 117916
- Waga
- 190 g
- Zawartość
- 205 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 7290015485951
- Numer producenta
- 117916
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Moroccanoil Dry Shampoo Light Tones, 205 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
736,98 zł/1l
151,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 65 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
836,62 zł/1l
54,38 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Shampoo, Moisture And Shine, 70 ml
551,57 zł/1l
38,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Martwe włosy, Wszystkie kolory
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture And Shine, 70 ml
518,38 zł/1kg
42,57 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Light Tones, 65 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Skrobia ryżowa, Olej arganowy, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, SD ALCOHOL 40-B (ALCOHOL DENAT.),...
739,38 zł/1l
48,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
526,14 zł/1l
37,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
931,33 zł/1l
69,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
665,63 zł/1l
106,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Root Boost, Lakier do włosów, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, 250 ml, Teksturowanie, Zwiększanie objętości, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
394,80 zł/1l
98,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MOROCCANOIL Blonde Perfecting Purple Shampoo 1000 ml
204,46 zł/1l
204,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Dry Texture, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 205 ml, Teksturowanie, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
760,00 zł/1l
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
361,36 zł/1kg
180,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dreame MF10, Wentylator domowy bez łopatek, Beżowy, Podłoga, Metal, 50 m², Dotyk
975,15 zł
Sprzedawca: evomag

Opviq, model Kumtel KTF-258, wentylator stojący, kolor biały, wykonany w 100% z ABS, wymiary: 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
416,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
25%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super darmowe próbki
Zawartość 0,205 l
Kupuję ten produkt regularnie. Tutaj również dostałam darmowe próbki do włosów.
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,205 l
Oceniono dnia 29 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,205 l
Oceniono dnia 19 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,205 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l