Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,83 zł-2%
526,14 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Revitalising & Fortifying Care Shampoo, 290 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory862,83 zł/1l
250,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tresemmé | Szampon - Keratin Repair - 828 ml - Regenerujący - Bez parabenów - Wzmacniająca pielęgnacja włosów48,30 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Shampoo, Moisture And Shine, 70 ml
551,57 zł/1l
38,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, szampon do włosów, neutralizuje brązowy odcień, 200 ml
463,55 zł/1l
92,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 205 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
610,98 zł/1l
125,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Color Care Shampoo 250 ml
1 254,64 zł/1kg
365,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuggela & Sulé Epigenetic Shampoo For Greasy Hair, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Do wszystkich włosów, Włosy przetłuszczające się, Wszystkie kolory
446,88 zł/1l
111,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwarzkopf 4015100812374, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
215,84 zł/1l
53,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Collistar Phyto-Cheratina, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
297,72 zł/1l
74,43 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

KATIVA KERATINA Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy po zabiegu, Wszystkie kolory
181,28 zł/1l
90,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Fanola Keraterm, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
83,33 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf 4015100812398, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
207,56 zł/1l
51,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Sisley Revitalizing Nourishing Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
1 001,24 zł/1l
500,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4005900909428, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
204,44 zł/1l
51,11 zł
Sprzedawca: somnia24

L'Occitane Aromachologie Intensive Repair, 75 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
418,27 zł/1l
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 70 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Użytkownicy nieprofesjonalni
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Włosy zniszczone, Włosy suche
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Odpowiedni do mycia twarzy:
- Nie
- Odpowiedni do golenia:
- Nie
- Działanie szamponu:
- Ożywienie
- Typ dozownika:
- Butelka
- Główne składniki:
- Olej arganowy, Keratyna
- Jak używać:
- Massage Moroccanoil Moisture Repair Shampoo throughout wet hair and scalp. Continue to add water to activate a rich lather from the highly concentrated formula. Rinse thoroughly until water runs clear. Repeat if needed, and follow with Moroccanoil Moisture Repair Conditioner.
- Nie zawiera:
- Paraben, Fosforan, Siarczan
Odbudowujący szampon nawilżający opracowany z myślą o włosach osłabionych lub zniszczonych. Wysoce skoncentrowana formuła zawiera bogaty w przeciwutleniacze olejek arganowy i keratynę naprawczą, które pomagają poprawić integralność włosów zniszczonych farbowaniem, zabiegami chemicznymi lub stylizacją na gorąco. Rezultatem będą doskonale odżywione, lśniące i miękkie w dotyku włosy.
Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Shampoo, For Moisturizing, 70 ml
- Model
- Repair
- Waga
- 77 g
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 729001152195007290011521950
- Numer producenta
- 4224
- Model
- Repair
- Waga
- 77 g
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 729001152195007290011521950
- Numer producenta
- 4224
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture And Shine, 70 ml
518,38 zł/1kg
42,57 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
3 921,20 zł/1l
98,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
665,63 zł/1l
106,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
3 440,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Shampoo, Moisture And Shine, 70 ml
551,57 zł/1l
38,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Martwe włosy, Wszystkie kolory
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 977,60 zł/1l
298,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Odżywka bez spłukiwania zapewniająca miękkość i połysk 300ml
160,03 zł/1l
48,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
321,60 zł/1l
80,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 250 ml
112,60 zł/1l
28,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
326,17 zł/1l
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
931,33 zł/1l
69,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Color Complete Color Continue Conditioner odżywka ochronna do włosów farbowanych 1000 ml
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Odżywka do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
197,73 zł/1l
197,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Color Care Shampoo 250 ml
1 254,64 zł/1kg
365,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, szampon do włosów, neutralizuje brązowy odcień, 70 ml
106,20 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Repair Restorative Hair Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 75 ml
533,40 zł/1kg
53,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l