4,8



Na podstawie 54 opinii
Dunhill - Desire for and Men EDT 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
149,90 zł
999,33 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 976,47 zł/1l
596,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bourjois Masculin 2 woda toaletowa dla mężczyzn 112 ml776,79 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Dunhill Desire Blue woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 199,00 zł/1l
119,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dunhill Desire Extreme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 912,70 zł/1l
191,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dunhill - Dunhill for Men EDC 100ml
978,50 zł/1l
97,85 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dunhill Desire Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 069,50 zł/1l
106,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill Desire Gold woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 268,00 zł/1l
126,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill Desire For a Woman woda toaletowa 30ml
14 263,33 zł/1l
427,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
982,30 zł/1l
196,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill Dunhill Edition EDT 100 ml M
1 134,00 zł/1l
113,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nikos Sculpture Homme woda toaletowa spray 100ml
1 018,00 zł/1l
101,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend Spirit, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Kardamon, Lavander, Woda, Drewno cashmeran, Mech dębowy, Białe piżmo, Drewniany, Spray
1 507,65 zł/1l
301,53 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
621,50 zł/1l
62,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa, 75ml
2 266,67 zł/1l
170,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dunhill Desire Platinium woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 375,00 zł/1l
137,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 592,00 zł/1l
119,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill Desire Red Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 336,00 zł/1l
166,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dunhill Desire to idealny obraz mężczyzny poszukującego świeżego i indywidualnego podejścia do życia. Potrafi poruszać się zarówno w świecie biznesu, jak i na nocnych ulicach. Jest młody i nowoczesny, modny, ale nie próżny, twardy, ale nie nienaturalny, męski, ale nie niekonwencjonalny.
Dunhill - Desire for and Men EDT 150ml Standard package. For men.
Woda toaletowa Desire for Man marki Dunhill została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 150 ml.
Woda toaletowa Dunhill Desire Red (150 ml) to świeży zapach dla mężczyzn o orientalnych i drzewnych nutach. Dzięki temu woda toaletowa jest jednocześnie zmysłowa i pewna siebie. Jej ponadczasowy zapach sprawia, że jest odpowiednia dla mężczyzn do codziennego użytku. Formuła zapewnia długotrwałość zapachu nawet przy oszczędnym stosowaniu. Kompozycja różnych akcentów sprawia, że zapach nie jest przytłaczający. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu flakon przyciąga wzrok w łazience.
Dunhill Desire Red for men w 2000 roku pojawił się w Wielkiej Brytanii i podbił tamtejszy rynek. Zapach o orientalno - drzewnej nucie dla mężczyzn którzy chcą wzbudzać pożądanie. Wydobywa z wnętrza to co najlepsze. Polecany zwłaszcza dojrzałym, znającym swoją wartość mężczyznom; wielbicielom słodkich, ciepłych zapachów. Perfumy idealne na co dzień.
Dunhill Desire for Man EDT M 150 ml
- Wymiary
- 150 ml
- Model
- Desire for a Men
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 008571580112885715801128085715801128
- Numer producenta
- 2006359
- Wymiary
- 150 ml
- Model
- Desire for a Men
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 008571580112885715801128085715801128
- Numer producenta
- 2006359
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(272)Liczba wystawionych ocen: 272




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 4910% zniżki




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20Bestseller




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(187)Liczba wystawionych ocen: 187




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(431)Liczba wystawionych ocen: 431




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(119)Liczba wystawionych ocen: 119




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(282)Liczba wystawionych ocen: 282




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(726)Liczba wystawionych ocen: 726




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1033)Liczba wystawionych ocen: 1033




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(274)Liczba wystawionych ocen: 274




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(177)Liczba wystawionych ocen: 177




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2423)Liczba wystawionych ocen: 2423

Dunhill Desire For A Men woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 293,80 zł/1l
129,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dunhill Desire Blue woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
1 001,60 zł/1l
150,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dunhill Desire Extreme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 912,70 zł/1l
191,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 238,20 zł/1l
247,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
1 105,90 zł/1l
110,59 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Carolina Herrera 212 Sexy Woda perfumowana, 60ml
4 726,00 zł/1l
283,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
161,42 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: HKGaga

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tronitechnik PTC Tower Grzałka Ceramiczna Grzałka 2000 Watt Grzałka Wentylatorowa Kominek Elektryczny Grzałka Elektryczna Kominek Efekt Ognia Kominek Piec
796,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Abu Garcia Rod Siesta 400
17,50 zł/1m
70,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zimaya Mazaaj Infused woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
961,60 zł/1l
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
715,00 zł/1l
107,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 200,50 zł/1l
420,05 zł
Sprzedawca: Sykz

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Dunhill Desire Blue woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 199,00 zł/1l
119,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 005,50 zł/1l
100,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill Desire Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 069,50 zł/1l
106,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunhill - Dunhill for Men EDC 100ml
978,50 zł/1l
97,85 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 592,00 zł/1l
119,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
522,20 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 452,20 zł/1l
145,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

J.P. Gaultier Le Male Le Parfum Edp Spray Intense
2 746,05 zł/1l
549,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
885,50 zł/1l
88,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Zawartość 0,15 l
Zapach fajny, świeży i dobrze się trzyma. Piekne opakowanie i flakon - dobry na prezent dla bliskiej osoby. Zapach dla mężczyzn.
Oceniono dnia 16 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe perfumy
Zawartość 0,1 l
Moje ulubione perfumy są naprawdę cudowne, mogę je tylko polecić. Naprawdę zastanawiam się nad ponownym zakupem
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda dla niego!
Zawartość 0,1 l
Zmysłowe nuty, które mają w sobie to coś za naprawdę niewielkie pieniądze. Zdecydowanie polecam.
Oceniono dnia 10 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Zawartość 0,1 l
Bardzo szybka wysyłka i oryginalny produkt, dokonam kolejnych zakupów na stronie."
Oceniono dnia 30 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza, szybka i bezpieczna dostawa
Zawartość 0,15 l
Dla mnie jeden z najlepszych zapachów, prawdziwy insider tip, mało kto ma go na swoim radarze.
Oceniono dnia 7 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,1 l
To wspaniałe, że moje ulubione perfumy są nadal dostępne tutaj i to w dobrej cenie
Oceniono dnia 23 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezbłędne i szybkie przetwarzanie/dostawa zamówienia
Zawartość 0,1 l
Prezent świąteczny - produkt jeszcze nie przetestowany
Oceniono dnia 14 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Zawartość 0,1 l
Tak, cena też jest bardzo dobra
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
482,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 820,50 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
385,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 851,20 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
47,12 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 712,00 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
417,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 172,10 zł/1l

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(592)Liczba wystawionych ocen: 592
280,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 800,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
198,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 968,80 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 823,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 060,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 650,92 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Dior Hypnotic Poison EDT 150 ml W



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
728,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 857,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
928,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 385,87 zł/1l