4,7



Na podstawie 162 opinii
Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
196,26 zł
981,30 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, 50 ml, Bergamotka, Cytrus, Hedione, Lawenda, Mech dębowy, Wetiwer, Spray7 899,40 zł/1l
394,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer2 001,76 zł/1l
250,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml1 085,85 zł/1l
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo Uomo, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarny pieprz, Kardamon, Kwiat pomarańczy, Drewno kaszmirowe, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny4 787,20 zł/1l
239,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 194,40 zł/1l
149,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 176,40 zł/1l
147,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 949,60 zł/1l
221,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 030,00 zł/1l
203,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 75ml
1 487,33 zł/1l
111,55 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 196,10 zł/1l
219,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 742,65 zł/1l
348,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 125ml
1 213,44 zł/1l
151,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Mięta, Lawenda, Wanilia
2 282,50 zł/1l
456,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Paloma Picasso Minotaure Pour Homme Woda toaletowa, 75ml
1 598,67 zł/1l
119,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss Bottled Unlimited Woda toaletowa, 200ml
3 002,45 zł/1l
600,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Homme Neon Edition woda toaletowa spray 125ml
972,56 zł/1l
121,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Roma Uomo to Woda toaletowa dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania, nie boją się ich i chcą zwyciężać. Są to mężczyźni pełni charyzmy, posiadający zmysłowy urok. Ten orientalno-drzewny zapach odzwierciedla wszystko co można powiedzieć o łacińskim wdzięku. Flakon przypomina historyczną budowlę Koloseum, co ujawnia zamiłowanie jego twórcy do archeologii.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /galbanum, bazylia /, grejpfrut, bergamotka
Nuta serca: /sosna, jałowiec, jaśmin, heliotrop
Nuta bazy: /drzewo sandałowe, paczula, benzoes, cedr
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 200 ml
- Nuty zapachowe główne:
- Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka
- Główne nuty zapachowe serca:
- Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium
- Eleganckie opakowanie:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Laura Biagiotti Roma Uomo Eau de Toilette (200 ml) to świeży, zmysłowy zapach dla mężczyzn. Górna nuta charakteryzuje się między innymi bergamotką, grejpfrutem i bazylią z akcentami cedru i drzewa sandałowego. Ze względu na swój ponadczasowy zapach może być noszony przez mężczyzn w każdym wieku i jest idealny do codziennego użytku. Flakon w stylu włoskim z nowoczesnymi akcentami w kolorze miedzi wygląda wyrafinowanie i stylowo.
Galbanum, grejpfrut, bazylia, bergamotka, jaśmin, jałowiec, sosna, heliotrop, benzoina, paczula, drzewo sandałowe, cedr
Woda toaletowa Roma Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 200 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Roma Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 200 ml.
Laura Biagiotti Roma Uomo Edt Spray
Wykwintny,
W 1995 roku marka Laura Biagiotti wprowadziła na rynek męski zapach Roma Uomo. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wariant Roma Uomo Eau de Toilette Spray (200 ml) znalazł się w pierwszej 110. pozycji wśród najpopularniejszych męskich perfum. Zapach charakteryzuje się nutą głowy z bazylią, laurową, mandarynką i różową grejpfrutą, a w nutach serca dominuje róża i geranium. Nuty bazy to ambra, drzewo massoia, piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i cedr.
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Roma Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8058045429890
- Numer producenta
- F11A006
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Roma Uomo Woda toaletowa, 200ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8058045429890
- Numer producenta
- F11A006
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 194,40 zł/1l
149,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 75 ml
1 733,87 zł/1l
130,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
1 085,85 zł/1l
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 030,00 zł/1l
203,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo Żel pod prysznic 200 ml
240,30 zł/1l
48,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Acqua di Parma Colonia Essenza, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Skóra wrażliwa
1 727,33 zł/1l
129,55 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wymienny filtr wody Waterdrop do w pełni automatycznych ekspresów do kawy Siemens® EQ6, EQ9 S700, EQ500, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 196,10 zł/1l
219,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
146,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo, Mężczyźni, 125 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.
1 674,96 zł/1l
209,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Pour Homme, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 742,65 zł/1l
348,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ESCADA Especially, Kobiety, 75 ml, Butelka do ponownego użytku, Gruszka, Różowy, Piżmo
1 683,73 zł/1l
126,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
10 na 10
Zawartość 0,2 l
*Wspaniały zapach, który utrzymuje się przez cały dzień! Kupiłam te perfumy niedawno i absolutnie je uwielbiam! Zapach jest po prostu fantastyczny - idealne połączenie *świeżych nut cytrusowych* i *kwiatowych akcentów*, które nadają mu elegancką, ale żywą świeżość. Nie jest zbyt przytłaczający, ale pozostaje przyjemnie subtelny, ale zawsze obecny.
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie niesamowicie dobrze
Zawartość 0,2 l
Uwielbiam ten zapach, a ponieważ zwykle jest tak drogi, jestem bardzo zadowolony z Kaufladen, ponieważ mają niewiarygodnie dobre ceny
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,2 l
Cudowny zapach, a wysyłka była błyskawiczna – w końcu sprzedawca, który dotrzymuje słowa.
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny i atrakcyjny zapach.
Zawartość 0,2 l
Używam szamponu i wody toaletowej Roma Uomo od najmłodszych lat i używam ich do dziś.
Oceniono dnia 27 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie!
Zawartość 0,2 l
Zamawianie: łatwe Cena: bardzo dobra Dostawa: na czas Opakowanie: doskonałe/stabilne Z przyjemnością ponownie!
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Laura Biagiotti Roma Uomo !
Zawartość 0,2 l
Mam tutaj jeden z moich ulubionych zapachów za niską cenę! Wysyłka była również szybka i sprawna!
Oceniono dnia 16 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najtańszy dostawca.... jaki można znaleźć...
Zawartość 0,075 l
uwielbiam tę wodę toaletową Laury Biagiotti od lat 90-tych.... jak pierwsza wielka miłość...zapach, którego nigdy nie zapomnisz....
Oceniono dnia 25 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza obsługa i wydajność cenowa
Zawartość 0,2 l
Kupiłem już po raz drugi i jestem całkowicie zadowolony. wszystko pasuje: dostawa, produkt i cena!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l