5,0



Na podstawie 2 opinii
Instituto Español Poseidon Gold EDT 150 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,25 zł
355,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Kyma EDT 50 ml UNISEX1 950,00 zł/1l
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 968,73 zł/1l
595,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 755,60 zł/1l
482,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX4 819,50 zł/1l
481,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Instituto Español Posseidon Sport Men woda toaletowa spray 150ml
589,00 zł/1l
88,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Poseidon Gold Ocean For Men woda toaletowa spray 150ml
5 996,00 zł/1l
89,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 090,50 zł/1l
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Instituto Español Poseidon Galaxy Edt Spray 150ml
560,80 zł/1l
84,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Poseidon Kaos Edt Spray 150ml
540,27 zł/1l
81,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Jean Paul Gaultier - Le Beau EDT 75ml
3 554,67 zł/1l
266,60 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Instituto Español Poseidon Intense Men Edt Spray 150ml
577,87 zł/1l
86,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Oscar de la Renta Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
1 037,22 zł/1l
93,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
1 034,44 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

POSEIDON FOR ME edt vapo 150 ml
589,67 zł/1l
88,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 971,60 zł/1l
297,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 673,00 zł/1l
267,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Monotheme Monoi EDT spray 100ml
623,60 zł/1l
62,36 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Diptyque Philosykos EDT 50 ml UNISEX
10 797,80 zł/1l
539,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa męska Instituto Español Poseidon Gold 150 ml
to wyjątkowe zapachowe arcydzieło stworzone z myślą o pewnych siebie mężczyznach. Ta elegancka woda toaletowa o pojemności 150 ml łączy w sobie intensywne i zmysłowe nuty, które dostarczają niepowtarzalnych doznań przez wiele godzin.
Kluczowe cechy, korzyści,specjalne właściwości:
- Intensywne doznania zapachowe: Połączenie nut drzewnych, przyprawowych i cytrusowych sprawia, że zapach jest wyjątkowo wyrazisty i świeży.
- Trwałość: Dzięki nutom skóry i ambry, perfumy utrzymują się na skórze przez długi czas, oferując poczucie świeżości i elegancji przez cały dzień.
- Elegancka butelka: Flakon o prostych, szlachetnych liniach z subtelnymi złotymi akcentami dodaje produktowi luksusowego charakteru, idealnie pasując do męskiego stylu.
- Uniwersalność: Doskonałe zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, podkreślając męską elegancję i charyzmę.
Zalecenia:
- Idealny dla: Mężczyzn, którzy pragną wyrazić swoją pewność siebie i osobowość poprzez zapach.
- Przeznaczenie: Doskonały do codziennego użytku, na spotkania biznesowe oraz wieczorne wyjścia.
Działanie:
Perfumy Instituto Español Poseidon Gold Men działają na zmysły, przyciągając uwagę i wzbudzając zainteresowanie. Kompozycja zapachowa podkreśla męskość, dodając pewności siebie i klasy.
Efekty:
Użytkowanie tych perfum prowadzi do uczucia świeżości i komfortu przez cały dzień. Mężczyźni, którzy noszą Poseidon Gold Men, odczuwają większą atrakcyjność i wyrazistość swojej osobowości.
Sposób użycia:
Nanieś wodę toaletową na pulsujące miejsca, takie jak nadgarstki, szyja oraz za uszami, aby zapach mógł się pięknie rozwijać. Unikaj pocierania skóry, aby nie zmieniać nut zapachowych. Stosuj codziennie lub w zależności od potrzeb, aby cieszyć się długotrwałym zapachem.
- Marka: Instituto Español
- Rodzaj produktu: Woda toaletowa
- Pojemność: 150 ml
Nuty zapachowe:
- Nuta bazy: nuty drzewne, skórzane i ambra
- Nuta serca: przyprawy
- Nuta głowy: cytrusowa
Zanurz się w świecie elegancji i siły z Wodą toaletową Instituto Español Poseidon Gold Men – idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność!
Pánská toaletní voda
Perfumy męskie Poseidon Poseidon Gold (150 ml) Pozwól,
aby
wperfum
y męskie Poseidon PoseidonGold (150 ml) zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki perfumom męskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Poseidon!
- Płeć: mężczyźni
- Pojemność: 150 ml
- Typ: EDT (woda toaletowa)
Spanish Institute Posseidon Gold Men woda toaletowa spray 150 ml
Poseidon Gold For Men EDT Spray to męski zapach, który uosabia męską siłę i pewność siebie. Jako odzwierciedlenie nowoczesności, zapach został opracowany, aby podkreślić charakter mężczyzny, który zna swoje cele i jest pewien, że je osiągnie.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
POSEIDON GOLD FÜR MÄNNER edt vapo 150 ml
- Model
- Poseidon Gold
- Waga
- 0.377 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Instituto Espanol
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8411047151167
- Numer producenta
- 589411
- Model
- Poseidon Gold
- Waga
- 0.377 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Instituto Espanol
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8411047151167
- Numer producenta
- 589411
Pasuje również do tego

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
620,50 zł/1l
62,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 546,00 zł/1l
154,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Fawah Midnight woda perfumowana unisex 80 ml
990,75 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Jaguar Classic Black woda toaletowa spray 100ml
654,00 zł/1l
65,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq EDP 75 ml UNISEX
2 671,60 zł/1l
200,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 320,10 zł/1l
132,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ Woda perfumowana 100ml
1 482,50 zł/1l
148,25 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
758,90 zł/1l
75,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Spectre Wraith EDP 80ml
1 624,88 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
937,50 zł/1l
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 507,60 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Pachną naprawdę ładnie.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l