Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

64,98 zł

649,80 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 272
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Hayaatim EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaatim EDP 100ml
1 328,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
132,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla LATTAFA  Rehlat 100 ml woda perfumowana unisex
LATTAFA Rehlat 100 ml woda perfumowana unisex
890,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 184
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
897,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 140,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
114,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
699,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
69,98 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
613,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
64,15 zł
-4%
61,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
521,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
52,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
820,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 98
82,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
2 011,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
120,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis:

Ejaazi marki Lattafa Perfumes to zapach, który należy do kategorii zapachów bursztynowych i jest przeznaczony w równym stopniu dla mężczyzn i kobiet. Perfumy te zostały po raz pierwszy wprowadzone w 2018 roku. W nutach początkowych łączą się świeże niuanse owoców cytrusowych, kardamonu, pomarańczy, lawendy i mirtu. W nucie serca pojawiają się pikantne elementy, w tym pieprz, paczula, konwalia i liść cynamonu. Z kolei nuta bazy składa się z ambroksanu, ambry, nut drzewnych, cedru, mchu dębowego i wetywerii.

Składniki:

  • Głowa: pomarańcza
  • Serce: cynamon i paw
  • Baza: ambra i drzewo cedrowe.
  • Rodziny zapachowe: orientalna, owocowa, kwiatowa

Pojemność: 100 ML

Kraj pochodzenia: U.A.E

Składniki:


Lista składników może ulec zmianie. Prosimy o zapoznanie się z opakowaniem zakupionego produktu.

O marce El Nabil:

Lattafa, renomowana marka perfum z Dubaju, oddaje bogatą esencję wspaniałego dziedzictwa kultury arabskiej w swoich autentycznych orientalnych zapachach, przybliżając hipnotyzujący świat tych zapachów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ludziom w ponad 60 krajach na całym świecie.

Pomysł stworzenia zapachów, które odzwierciedlają i elegancję kultury arabskiej, został wymyślony w 1980 roku przez szejka Shahida Ahmada i Shoaiba Iqbala. Nadali oni swojej marce nazwę "Lattafa", zainspirowaną arabskimi terminami "Latif", co oznacza "delikatność" i "Lateefa", co tłumaczy się jako "przyjemny". Założyciele mieli wizję opracowania najwyższej klasy i h zapachów dla lokalnych klientów na Bliskim Wschodzie. Jednak ten start-up szybko przekształcił się w szanowaną firmę, która eksportuje swoje produkty na cały świat. Z biegiem czasu trzy pokolenia rodziny Sheikh przyczyniły się do rozwoju i poszerzenia portfolio.

Podaruj sobie kawałek arabskiego luksusu i wypróbuj zapachy od Lattafa. Perfumy tej marki dają możliwość podkreślenia swojej osobowości, pozostawienia niezapomnianych wrażeń i wywołania pozytywnych emocji. Na przykład dzięki zapachom unisex, takim jak urzekający "Lattafa Ana Abiyedh Rouge", pikantny "Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory" lub zmysłowy i pikantny "Lattafa Oud Mood". Woda perfumowana "Lattafa Raghba For Man" oferuje świeżą, cytrusową wersję orientalnych zapachów dla mężczyzn, podczas gdy "Lattafa Velvet Oud" nadaje szczyptę zmysłowości zarówno mężczyznom, jak i kobietom

Wskazówki dotyczące aplikacji:

Aby wydychać perfumy, zalecamy rozpylenie wody perfumowanej na punkty tętna, takie jak nadgarstki, za uszami, dekolt, kark, a nawet tułów. Ponieważ są to obszary, w których koncentruje się ciepło ciała, pozwalają one na lepsze utrwalenie i uwolnienie perfum. Nie zapominaj również o stawach, które uwalniają subtelny zapach przy najmniejszym ruchu.



Odpowiedni dla:
Unisex
Pojemność:
100 ml
Model:
Perfumy w płynie
Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom
Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli
Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
Typ dozownika:
Butelka
Ilość na paczkę:
1 szt.


LATTAFA EJAAZI 100ML WODA PERFUMOWANA

Nuty zapachowe:

Cytrusy, Pomarańcza, Lawenda, Kardamon, Mirt, Pieprz,Paczula,Konwalia,Liść cynamonowca, Ambroksan,Nuty drzewne,Bursztyn,Cedr,Mech dębowy,Wetyweria

Rodzaj: woda perfumowana

Pojemność: 100ml

Bursztynowy zapach dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom stanowi jedną z wielu ciekawych propozycji znanego i cenionego na świecie producenta pochodzenia arabskiego. Wywodząca się z Dubaju marka Lattafa specjalizuje się w orientalnych aromatach, które wyróżniają się wyjątkową głębią. Ich mocny charakter z pewnością zostanie doceniony przez charyzmatyczne, pełne pozytywnej energii osoby świadome wyjątkowości własnego stylu.



png Lattafa Ejaazi edp 100ml Lattafa 6291106069020

Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml

 

Ejaazi marki Lattafa Perfumes to bursztynowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 

 

Nuty zapachowe :
- nuty głowy:Cytrusy, Pomarańcza, Lawenda, Kardamon i Mirt;
- nuty serca: Pieprz, Paczula, Konwalia i Cynamonowej liściem;
- nuty podstawy: Ambroksan, Nuty drzewne, Bursztyn, Cedr, Mech dębowy i Wetyweria.

 

Kto lubi te perfumy, lubi także:
-Fragrance One Office For Men



Ejaazi to zmysłowy zapach idealny dla pewnych siebie i zdecydowanych osób. Bursztynowa esencja emanująca klasą. Intensywna, majestatyczna i tajemnicza.




Ejaazi to zapach, który otwiera się energetyzującą wonią orientalnych nut. Jest zupełnie inny niż wszystkie zapachy tej marki. Jest to perfumowana woda perfumowana, którą każdy pokocha od pierwszego powąchania. Zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku.



Daj się zaskoczyć w 100% oryginalnym perfumom unisex Lattafa EDP 100 ml Ejaazi i podkreśl swoją kobiecość wyjątkowym i spersonalizowanym zapachem dzięki tym ekskluzywnym perfumom dla kobiet. Odkryj w 100% oryginalne produkty Lattafa!



  • Zawartość: 100 ml
  • Płeć: unisex
  • Typ:
    • EDP (Eau de Parfum)
    • Perfumy unisex
  • Nazwa zapachu: Ejaazi


Lattafa Ejaazi.


Woda perfumowana, Unisex.


100 ml



Pozwól, aby w Parfum Lattafa EDP 100 ml Ejaazi zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!



  • Pojemność: 100 ml
  • Płeć: Unisex
  • Typ:
    • EDP (Eau de Parfum)
    • Perfumy unisex
  • Nazwa zapachu: Ejaazi
Od 25,07 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]



Woda perfumowana Ejaazi marki Lattafa została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu. td { tborder: 1px solid #ccc;}br { mso-data-placement:same-cell;

Woda perfumowana Ejaazi marki Lattafa została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml. td {border: 1px solid #ccc

Lattafa Parfum Ejaazi Eau de Parfum 100ml łączy w sobie elegancję i charakter. Ten zapach unisex jest idealny dla pewnych siebie osobowości, które cenią sobie bezkompromisowość i autentyczność. Już pierwsze rozpylenie ujawnia potężną świeżość z nutami lawendy i czarnego pieprzu. Pikantne i kwiatowe akordy, takie jak szafran i szałwia muszkatołowa, rozwijają się w sercu perfum. Ta harmonijna mieszanka nadaje zapachowi głęboki, a jednocześnie delikatny charakter. Nuta bazy to arcydzieło mirry, oudu i bursztynu, którym towarzyszą ambroksan i drzewo cedrowe. To połączenie zapewnia długotrwały, ciepły blask. Lattafa Parfum Ejaazi to zapach unisex, który jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jest uniwersalny i pasuje zarówno na specjalne okazje, jak i eleganckie codzienne chwile. Połączenie świeżości, przypraw i drewna czyni ten zapach wyjątkowym i niezapomnianym. Nuty głowy: nuty morskie, bergamotka. Nuty serca: drzewo sandałowe, wetyweria. Nuty bazy: drzewo cedrowe, piżmo, bursztyn. Rodzina zapachowa: bursztynowy, świeży, korzenny, drzewny. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

Lattafa Ejaazi Unisex woda perfumowana 100 ml

Lattafa Ejaazi Edp Spray
Model
Ejaazi
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Rodzaj zapachu
Ambra
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Ejaazi Woda perfumowana, 100ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Mężczyźni
EAN
6291106069020
Numer producenta
https://www.brasty.pl/images/w320/130320-1.jpg

Model
Ejaazi
Wersja
Unisex
Waga
0.15 kg
Rodzaj zapachu
Ambra
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Ejaazi Woda perfumowana, 100ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
Mężczyźni
EAN
6291106069020
Numer producenta
https://www.brasty.pl/images/w320/130320-1.jpg
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
558,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
55,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 050,83 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 327
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
897,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
699,80 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
69,98 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
613,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
64,15 zł
-4%
61,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
521,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
52,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
658,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
65,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Awraq Al Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 140,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
114,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
880,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
88,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
2 011,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
120,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
581,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
58,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 281
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Recenzje klientów

Na podstawie 69 opinii
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Lattafa Ejaazi: Wszechstronny zapach dla osób z ograniczonym budżetem
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Oryginalny produkt
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny zapach na każdy dzień.
Oceniono dnia 28 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ale to tylko dla mężczyzn
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobry zapach
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niesamowity
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l