OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

399,99 zł

1 333,30 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – śr. 14 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
99,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,78 zł
Sprzedawca: Uniqstone
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
1 333,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
1 333,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 110 C 94 srebrnoszary
Ottoseal S 110 C 94 srebrnoszary
1 280,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S100 Silikon sanitarny premium 300 ml - Bahama beige C10
OTTOSEAL® S100 Silikon sanitarny premium 300 ml - Bahama beige C10
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 110 Das Premium-silikon zapachowy S 110 310ML RAL 6009
OTTOSEAL S 110 Das Premium-silikon zapachowy S 110 310ML RAL 6009
1 280,61 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 105 Das Sanitär-Silikon S 105 310ML C94 SILBERGRAU
OTTOSEAL S 105 Das Sanitär-Silikon S 105 310ML C94 SILBERGRAU
1 274,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
1 611,57 zł/1l
483,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Silikonowy uszczelniacz sanitarny Ottoseal S 100 premium, beżowy, 300 ml
Silikonowy uszczelniacz sanitarny Ottoseal S 100 premium, beżowy, 300 ml
1 313,60 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S70 Premium silikon do kamienia naturalnego 310 ml - Beton szary C56
OTTOSEAL® S70 Premium silikon do kamienia naturalnego 310 ml - Beton szary C56
1 309,65 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1105 BASALT – 1401423
OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1105 BASALT – 1401423
1 312,87 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Novus Sicasil-C, 300 ml, Uszczelniacz silikonowy, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach, Przystosowane do użytku na zewnątrz, Biały, 1 szt.
Novus Sicasil-C, 300 ml, Uszczelniacz silikonowy, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach, Przystosowane do użytku na zewnątrz, Biały, 1 szt.
1 393,30 zł/1l
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon silbergrau matt  Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon silbergrau matt Kartusche
1 111,08 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
190,56 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla ARDEX SE Sanitär-Silicon Pergamon 310ml
ARDEX SE Sanitär-Silicon Pergamon 310ml
3 174,16 zł/1l
983,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny klasy premium

Opis produktu

Najbardziej udany produkt OTTO do profesjonalnego spoinowania sanitarnego od dziesięcioleci gwarantuje szybkie i gładkie spoiny w milionach łazienek, kuchni, korytarzy i toalet. Doskonała gładkość, bardzo krótkie naprężenie nici i niezrównana różnorodność kolorów sprawiają, że OTTOSEAL ® S100 jest liderem na rynku w swojej dyscyplinie.

Dzięki OTTOSEAL ® S100 profesjonalny instalator może nie tylko zaprezentować wizualnie udany rezultat, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze podczas fugowania.

Właściwości

  • Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Grzybobójcze i bakteriostatyczne wykończenie
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²

Obszary zastosowań

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktu i różne ustawienia ekranu, kolor produktu może nie być autentycznie odwzorowany.


  • Przechowywanie: w temperaturze 23°C / 50% rLf

  • Okres trwałości: ok. 18 miesięcy
  • Czas tworzenia się skórki w 23°C / 50% rLf ~ 10 min.
  • Utwardzanie w temperaturze 23°C/50% rLf ~ 2-3 mm
  • Temperatura przetwarzania od/do + 5°C / + 35°C
  • Lepkość w 23°C pastowata, stabilna
  • Gęstość w 23 °C zgodnie z ISO 1183-1 ~ 1,0 g/cm³
  • Twardość Shore'a A zgodnie z ISO 868 ~ 20
  • Klasa zgodnie z ISO 11600 F 25 LM
  • Wydłużenie przy zerwaniu zgodnie z ISO 37, S3A ~ 900 %
  • Wytrzymałość na rozciąganie zgodnie z ISO 37, S3A ~ 1,8 N/mm²
  • Odporność na temperaturę od/do - 40°C / + 180°C
  • Szybkość formowania zgodnie z ISO 8394-1 ~ 140 g/min - 170 g/min
  • Skurcz objętościowy zgodnie z ISO 10563 < 10%

Normy i testy

  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 1: F EXT-INT CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 2: G CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 3: XS 1
  • Testowane zgodnie z EN 15651 - Część 4: PW INT 12,5 E
  • Odpowiedni do zastosowań zgodnych z kartą danych IVD nr 3-1+3-2+14+31+35
  • IVD - Industrieverband Dichtstoffe e.V. - testowany przez ift - Institut für Fenstertechnik e.V., Rosenheim
  • Zgodny z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH)
  • Francuska klasa emisji lotnych związków organicznych A+
  • Deklaracja w Baubook Austria
  • EMICODE® EC 1 Plus - bardzo niski poziom emisji


OTTOSEAL® S 100 to wysokiej jakości silikon sanitarny na bazie acetonu, który doskonale nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Charakteryzuje się doskonałą urabialnością, można go doskonale rzeźbić i wygładzać. Jest odporny na promienie UV, różne warunki atmosferyczne, starzenie, a także na działanie pleśni i bakterii, ponieważ zawiera środki grzybobójcze i bakteriostatyczne. Jednocześnie uszczelniacz ten charakteryzuje się bardzo niską emisją. Utworzone połączenie jest bardzo trwałe. Produkt jest w szerokiej gamie błyszczących i matowych kolorów, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie każdej powierzchni. Właściwości Doskonałe właściwości przetwórcze Doskonałe właściwości wygładzające i rzeźbiące Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV Zawiera środki grzybobójcze i bakteriostatyczne Odporność na atak grzybów i bakterii Harmonizuje z matowymi wykończeniami Obszary zastosowań Do długotrwałego stosowania wewnątrz i na zewnątrz Dylatacje i spoiny stykowe w podłogach i ścianach Dylatacje i spoiny stykowe w urządzeniach sanitarnych Uszczelnianie pustaków szklanych Uszczelnianie szkła profilowanego (np. opakowanie: kartusz 300 ml
Waga
0.305 kg
Zawartość
0.3 l
EAN
4030574038495
Numer producenta
S100-07-C94
Producent
Hermann Otto GmbH

Waga
0.305 kg
Zawartość
0.3 l
EAN
4030574038495
Numer producenta
S100-07-C94
Producent
Hermann Otto GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - karmelowy C09
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - karmelowy C09
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
195,34 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Umywalka LuxeBath Kwadratowa umywalka nablatowa, 60,5x36,5x13 cm, biała, ceramiczna
Umywalka LuxeBath Kwadratowa umywalka nablatowa, 60,5x36,5x13 cm, biała, ceramiczna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
331,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
198,27 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Etui na iPhone 13 Mini Silicone Protective Case Etui na telefon komórkowy Etui TPU Bumper Clear Slim
Etui na iPhone 13 Mini Silicone Protective Case Etui na telefon komórkowy Etui TPU Bumper Clear Slim
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
25,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES
Zdjęcie produktu dla 20 x ochraniacze narożników ochraniacze krawędzi dla dzieci samoprzylepne przezroczyste przezroczyste gumowe ochraniacze narożników mebli dla dzieci dla dzieci Retoo
20 x ochraniacze narożników ochraniacze krawędzi dla dzieci samoprzylepne przezroczyste przezroczyste gumowe ochraniacze narożników mebli dla dzieci dla dzieci Retoo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
9,89 zł
-9%
8,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla BRILONER- Lampa sufitowa LED z gwieździstym niebem, neutralna biała barwa światła, 12W, 1300 lumenów, lampa, lampa sufitowa LED, salon, sypialnia, pokój dziecięcy
BRILONER- Lampa sufitowa LED z gwieździstym niebem, neutralna biała barwa światła, 12W, 1300 lumenów, lampa, lampa sufitowa LED, salon, sypialnia, pokój dziecięcy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 129
82,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: KupZarovky
Zdjęcie produktu dla EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Grill gazowy El Fuego "San Angelo" 4 + 1 palniki ze stali nierdzewnej
Grill gazowy El Fuego "San Angelo" 4 + 1 palniki ze stali nierdzewnej
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 520
1 149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili
Zdjęcie produktu dla Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 316
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 571
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 717
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2801
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
201,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Hellgrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Hellgrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Pergamon C84
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Pergamon C84
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Grau 15
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Grau 15
1 111,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
1 333,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 842
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Schneeweiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Schneeweiß Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Sandgrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Sandgrau Kartusche
1 307,16 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Steingrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Steingrau Kartusche
1 313,60 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Recenzje klientów

Na podstawie 28 opinii
Oceniono dnia 31 marca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko poszło super-top
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon Otto
Oceniono dnia 13 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 3 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 23 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zgrabny sprzęt
Oceniono dnia 4 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
SILIKON
Oceniono dnia 20 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l