Najważniejsze informacje w skrócie

  • Zapewnia skuteczną ochronę przed pleśnią i bakteriami, idealny do łazienek i kuchni.
  • Ciesz się łatwą i precyzyjną aplikacją, która gwarantuje gładkie spoiny.
  • Jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV.
  • Doskonale sprawdzi się w trwałych zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoży ceramicznych.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

59,48 zł

195,34 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pon. 12 października
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny 280ml bezbarwny
Silikon sanitarny 280ml bezbarwny
108,86 zł/1l
30,48 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OttoSeal S-110 Antracit 310ml  SIKA
OttoSeal S-110 Antracit 310ml SIKA
1 280,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
1 611,57 zł/1l
483,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
1 333,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 18 Silikon basenowy S 18 310ML C00 TRANSPARENTNY
OTTOSEAL S 18 Silikon basenowy S 18 310ML C00 TRANSPARENTNY
1 387,06 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla beko Silicon pro4 Premium 310 ml Transparent
beko Silicon pro4 Premium 310 ml Transparent
424,84 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
131,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 27 Silikon do żywności i wody pitnej przezroczysty 310 ml
Ottoseal S 27 Silikon do żywności i wody pitnej przezroczysty 310 ml
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon silbergrau matt  Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon silbergrau matt Kartusche
1 111,08 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche
190,56 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Nebel Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Nebel Kartusche
1 111,08 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1106 STRANDBEIGE – 1401424
OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1106 STRANDBEIGE – 1401424
1 312,87 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Sopro silikon sanitarny pergamon (27) 310 ml
Sopro silikon sanitarny pergamon (27) 310 ml
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Sopro Silikon sanitarny biały (10) 310 ml
Sopro Silikon sanitarny biały (10) 310 ml
805,61 zł/1l
249,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny klasy premium

Opis produktu

Najbardziej udany produkt OTTO do profesjonalnego spoinowania sanitarnego od dziesięcioleci gwarantuje szybkie i gładkie spoiny w milionach łazienek, kuchni, korytarzy i toalet. Doskonała gładkość, bardzo krótkie naprężenie nici i niezrównana różnorodność kolorów sprawiają, że OTTOSEAL ® S100 jest liderem na rynku w swojej dyscyplinie.

Dzięki OTTOSEAL ® S100 profesjonalny instalator może nie tylko zaprezentować wizualnie udany rezultat, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze podczas fugowania.

Właściwości

  • Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Grzybobójcze i bakteriostatyczne wykończenie
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²

Obszary zastosowań

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktu i różne ustawienia ekranu, kolor produktu może nie być autentycznie odwzorowany.


  • Przechowywanie: w temperaturze 23°C / 50% rLf

  • Okres trwałości: ok. 18 miesięcy
  • Czas tworzenia się skórki w 23°C / 50% rLf ~ 10 min.
  • Utwardzanie w 23°C/50% rLf ~ 2-3 mm
  • Temperatura przetwarzania od/do + 5°C / + 35°C
  • Lepkość w 23°C pastowata, stabilna
  • Gęstość w 23 °C zgodnie z ISO 1183-1 ~ 1,0 g/cm³
  • Twardość Shore'a A zgodnie z ISO 868 ~ 20
  • Klasa zgodnie z ISO 11600 F 25 LM
  • Wydłużenie przy zerwaniu zgodnie z ISO 37, S3A ~ 900 %
  • Wytrzymałość na rozciąganie zgodnie z ISO 37, S3A ~ 1,8 N/mm²
  • Odporność na temperaturę od/do - 40°C / + 180°C
  • Szybkość formowania zgodnie z ISO 8394-1 ~ 140 g/min - 170 g/min
  • Skurcz objętościowy zgodnie z ISO 10563 < 10%

Normy i testy

  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 1: F EXT-INT CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 2: G CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 3: XS 1
  • Testowane zgodnie z EN 15651 - Część 4: PW INT 12.5 E
  • Odpowiedni do zastosowań zgodnie z kartą danych IVD nr 3-1+3-2+14+31+35
  • IVD - Industrieverband Dichtstoffe e.V. - testowany przez ift - Institut für Fenstertechnik e.V., Rosenheim
  • Zgodny z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH)
  • Francuska klasa emisji lotnych związków organicznych A+
  • Deklaracja w Baubook Austria
  • EMICODE® EC 1 Plus - bardzo niski poziom emisji


Ottoseal Premium Silikon sanitarny S 100 Kolor C 00 przezroczysty 300ml

1-składnikowy uszczelniacz silikonowy na bazie octanu: do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Właściwości:

  • Działanie grzybobójcze i bakteriostatyczne
  • Odporność na pleśń i bakterie
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Do trwałych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (ISO 37, S3A): 0,3 N/mm²

Obszary zastosowań:

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

Hermann Otto GmbH
Krankenhausstraße 14
83413 Fridolfing
Niemcy

Słowo sygnałowe nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

Zapewnić dobrą wentylację podczas przetwarzania i utwardzania.Zawiera biobójczy składnik aktywny "4,5-dichloro-2-oktylo-2H-izotiazol-3-on" w celu ochrony przed pleśnią.Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.Unikać kontaktu ze skórą.Zawiera 4,5-dichloro-2-oktylo-2H-izotiazol-3-on.Może powodować reakcje alergiczne.Karta charakterystyki dostępna na życzenie.

Silikon sanitarny Ottoseal Premium S 100należy stosować bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.



OTTOSEAL Silikon S-100 300ML C00 TRANSPARENTNY - 1390300

OTTOSEAL Silikon S-100 300ML C00 TRANSPARENTNY marki OTTO-CHEMIE, o numerze artykułu: 1390300 i EAN: 4030574038556


Wysokiej jakości silikon sanitarny OTTOSEAL-S-100 300ML C00 TRANSPARENTNY

Właściwości:

  • Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Działanie grzybobójcze i bakteriostatyczne
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²

    Zastosowanie:

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

    Pojemnik: kartusz 300 ml



OTTOSEAL S100 Silikon sanitarny Premium 300ml C00 przezroczysty
Waga
0.305 kg
Zawartość
0.3 l
EAN
4030574038556
Numer producenta
S100-03-C00
Producent
Hermann Otto GmbH

Waga
0.305 kg
Zawartość
0.3 l
EAN
4030574038556
Numer producenta
S100-03-C00
Producent
Hermann Otto GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Curver Style 3253920707031, 60 l, Kwadrat, Rotang, Antracyt, 448 mm, 341 mm
Curver Style 3253920707031, 60 l, Kwadrat, Rotang, Antracyt, 448 mm, 341 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
82,11 zł
Sprzedawca: potz-tech
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Grau 15
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Grau 15
1 111,08 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 370
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zdjęcie produktu dla Amica WA 15EX, Od przodu, 7 kg, B, 72 dB, 1350 RPM, A
Amica WA 15EX, Od przodu, 7 kg, B, 72 dB, 1350 RPM, A
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
2 482,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Uchwyt maski "Comfort" czarny
Uchwyt maski "Comfort" czarny
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
16,96 zł
Sprzedawca: elasto
Zdjęcie produktu dla Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla HYPER BYTE® Office PC – komputer z procesorem AMD Ryzen 3 4,0 GHz | 16 GB pamięci RAM DDR4 | dysk SSD 1 TB | Win 11 Pro | WLAN | USB 3.0 | wysokiej klasy komputer typu tower do zastosowań biurowych
HYPER BYTE® Office PC – komputer z procesorem AMD Ryzen 3 4,0 GHz | 16 GB pamięci RAM DDR4 | dysk SSD 1 TB | Win 11 Pro | WLAN | USB 3.0 | wysokiej klasy komputer typu tower do zastosowań biurowych
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
3 970,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 259
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order
Zdjęcie produktu dla Satya Sai Baba Nag Champa Agarbati
Satya Sai Baba Nag Champa Agarbati
2 800,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Castell 77113/080/041 Prześcieradło z gumką z dzianiny dżersejowej / 140 x 200 cm – 160 x 200 cm / Kolor: czarny
Castell 77113/080/041 Prześcieradło z gumką z dzianiny dżersejowej / 140 x 200 cm – 160 x 200 cm / Kolor: czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Biały
Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 435
7 429,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Kadzidełka Palo Santo
Kadzidełka Palo Santo
1 267,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,67 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 144
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo
Zdjęcie produktu dla TESA 55225-00000, Welur, Czarny, 20 mm, 2,5 m, 1 szt., Pudełko
TESA 55225-00000, Welur, Czarny, 20 mm, 2,5 m, 1 szt., Pudełko
29,59 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Jago® Podwójna płyta grzewcza - elektryczna, na podczerwień, 2500 W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, 5 ustawień temperatury, ceramika szklana, aluminium - płyta grzewcza, pojedyncza płyta grzewcza, płyta grzewcza, mini płyta grzewcza
Jago® Podwójna płyta grzewcza - elektryczna, na podczerwień, 2500 W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, 5 ustawień temperatury, ceramika szklana, aluminium - płyta grzewcza, pojedyncza płyta grzewcza, płyta grzewcza, mini płyta grzewcza
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
354,00 zł
-106,20 zł
247,80 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Soehnle Style Sense Comfort 100
Soehnle Style Sense Comfort 100
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 176
97,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Wyprost pleców w przeproście 45
Wyprost pleców w przeproście 45
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
906,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 504
890,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 210
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - płowy brąz C07
Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - płowy brąz C07
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501511, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 1250 mAh
Intenso 7501511, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 1250 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
109,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Uchwyt na kadzidełka z motywem, motyw: Yin Yang
Uchwyt na kadzidełka z motywem, motyw: Yin Yang
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
366,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 12819, Czarny
TRIXIE 12819, Czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
33,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 28 opinii
Oceniono dnia 31 marca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko poszło super-top
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon Otto
Oceniono dnia 13 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 3 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 23 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zgrabny sprzęt
Oceniono dnia 4 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
SILIKON
Oceniono dnia 20 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l