Najważniejsze informacje w skrócie

  • Zapewnia odporność na pleśń i bakterie.
  • Tworzy wyjątkowo gładką powierzchnię.
  • Wyróżnia się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne, starzenie i UV.
  • Przeznaczony do trwałych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Posiada unikalne właściwości przetwórcze.
  • Gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do podłoży ceramicznych.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

60,46 zł

201,53 zł / 1l

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pon. 12 października
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
423,38 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
Knauf Silikon sanitarny 300 ml biały
99,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,78 zł
Sprzedawca: Uniqstone
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Silikon Sanitarny Szary #07 Ceresit Cs 25
Silikon Sanitarny Szary #07 Ceresit Cs 25
162,04 zł/1kg
45,37 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny premium 300 ml - Flanela szara C72
OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny premium 300 ml - Flanela szara C72
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla beko Silicon pro4 Premium 310 ml Schwarz
beko Silicon pro4 Premium 310 ml Schwarz
1 325,77 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 110 C 94 srebrnoszary
Ottoseal S 110 C 94 srebrnoszary
1 280,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
1 333,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla SOUDAL Silikon sanitarny Silirub S przezroczysty wkład 300 ml - 101671
SOUDAL Silikon sanitarny Silirub S przezroczysty wkład 300 ml - 101671
1 735,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
520,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Silikonowy uszczelniacz sanitarny Ottoseal S 100 premium, beżowy, 300 ml
Silikonowy uszczelniacz sanitarny Ottoseal S 100 premium, beżowy, 300 ml
1 313,60 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
1 333,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
Soudal silikon sanitarny Silirub 300ml biały 101669
1 611,57 zł/1l
483,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
695,03 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
215,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny klasy premium

Opis produktu

Najbardziej udany produkt OTTO do profesjonalnego spoinowania sanitarnego od dziesięcioleci gwarantuje szybkie i gładkie spoiny w milionach łazienek, kuchni, korytarzy i toalet. Doskonała gładkość, bardzo krótkie naprężenie nici i niezrównana różnorodność kolorów sprawiają, że OTTOSEAL ® S100 jest liderem na rynku w swojej dyscyplinie.

Dzięki OTTOSEAL ® S100 profesjonalny instalator może nie tylko zaprezentować wizualnie udany rezultat, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze podczas fugowania.

Właściwości

  • Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Grzybobójcze i bakteriostatyczne wykończenie
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²

Obszary zastosowań

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktu i różne ustawienia ekranu, kolor produktu może nie być autentycznie odwzorowany.


  • Przechowywanie: w temperaturze 23°C / 50% rLf

  • Okres trwałości: ok. 18 miesięcy
  • Czas tworzenia się skórki w 23°C / 50% rLf ~ 10 min.
  • Utwardzanie w temperaturze 23°C/50% rLf ~ 2-3 mm
  • Temperatura przetwarzania od/do + 5°C / + 35°C
  • Lepkość w 23°C pastowata, stabilna
  • Gęstość w 23 °C zgodnie z ISO 1183-1 ~ 1,0 g/cm³
  • Twardość Shore'a A zgodnie z ISO 868 ~ 20
  • Klasa zgodnie z ISO 11600 F 25 LM
  • Wydłużenie przy zerwaniu zgodnie z ISO 37, S3A ~ 900 %
  • Wytrzymałość na rozciąganie zgodnie z ISO 37, S3A ~ 1,8 N/mm²
  • Odporność na temperaturę od/do - 40°C / + 180°C
  • Szybkość formowania zgodnie z ISO 8394-1 ~ 140 g/min - 170 g/min
  • Skurcz objętościowy zgodnie z ISO 10563 < 10%

Normy i testy

  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 1: F EXT-INT CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 2: G CC 25 LM
  • Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 3: XS 1
  • Testowane zgodnie z EN 15651 - Część 4: PW INT 12,5 E
  • Odpowiedni do zastosowań zgodnych z kartą danych IVD nr 3-1+3-2+14+31+35
  • IVD - Industrieverband Dichtstoffe e.V. - testowany przez ift - Institut für Fenstertechnik e.V., Rosenheim
  • Zgodny z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH)
  • Francuska klasa emisji lotnych związków organicznych A+
  • Deklaracja w Baubook Austria
  • EMICODE® EC 1 Plus - bardzo niski poziom emisji


Ottoseal Premium Silikon sanitarny S 100 Kolor C 01 biały 300ml

uszczelniacz silikonowy 1K na bazie octanu: do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Właściwości:

  • Działanie grzybobójcze i bakteriostatyczne
  • Odporność na pleśń i bakterie
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Do trwałych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (ISO 37, S3A): 0,3 N/mm²

Obszary zastosowań:

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

Hermann Otto GmbH
Krankenhausstraße 14
83413 Fridolfing
Niemcy

Słowo sygnałowe nie dotyczy

Dodatkowe informacje:

Zapewnić dobrą wentylację podczas przetwarzania i utwardzania.Zawiera biobójczy składnik aktywny "4,5-dichloro-2-oktylo-2H-izotiazol-3-on" w celu ochrony przed pleśnią.Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.Unikać kontaktu ze skórą.Zawiera 4,5-dichloro-2-oktylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcje alergiczne.

Silikon sanitarny Ottoseal Premium S 100należy stosować bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.



OTTOSEAL Silikon S-100 300ML C01 BIAŁY - 1390301

OTTOSEAL Silikon S-100 300ML C01 BIAŁY od marki OTTO-CHEMIE, o numerze artykułu: 1390301 i EAN: 4030574038570


Wysokiej jakości silikon sanitarny OTTOSEAL-S-100 300ML C01 BIAŁY

Właściwości:

  • Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
  • Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
  • Działanie grzybobójcze i bakteriostatyczne
  • Unikalne właściwości przetwórcze
  • Wyjątkowo gładka powierzchnia
  • Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
  • Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²

    Zastosowanie:

  • Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
  • Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
  • Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
  • Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)

    Pojemnik: kartusz 300 ml



OTTOSEAL S100 Silikon sanitarny premium 300ml C01 biały

Silikon sanitarny OTTOSEAL S 100 Biały
Waga
0.36 kg
Zawartość
0.3 l
Zakres dostawy
Biały
EAN
4030574038570
Numer producenta
S100-03-C01
Producent
Hermann Otto GmbH

Waga
0.36 kg
Zawartość
0.3 l
Zakres dostawy
Biały
EAN
4030574038570
Numer producenta
S100-03-C01
Producent
Hermann Otto GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
195,34 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
1 333,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla VOREL 09150, 1 szt.
VOREL 09150, 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Varta 4114, Jednorazowa bateria, C, Alkaliczny, 1,5 V, 6 szt., Niebieski, Żółty
Varta 4114, Jednorazowa bateria, C, Alkaliczny, 1,5 V, 6 szt., Niebieski, Żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
34,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
Zdjęcie produktu dla Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Osram Base Classic A, 7 W, 60 W, E27, 806 lm, 10000 h, Ciepłe białe
Osram Base Classic A, 7 W, 60 W, E27, 806 lm, 10000 h, Ciepłe białe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 141
42,59 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Ultramera
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 234
463,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla HOLZBRINK listwa kuchenna bukowa listwa kuchenna listwa ścienna PCV listwa blatów 23x23 mm 150 cm
HOLZBRINK listwa kuchenna bukowa listwa kuchenna listwa ścienna PCV listwa blatów 23x23 mm 150 cm
267,33 zł/1m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
400,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 443
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 190
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
A product shot of solar ground lights, with multiple views and components shown.
Speed 12 x LED lampa solarna gruntowa reflektor wpuszczany lampa solarna gruntowa lampa zewnętrzna 8Leds, ciepła biel
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 952
306,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1082
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do E
Sprzedawca: Stuebinger-Online
Zdjęcie produktu dla 500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
500W(1000W peak) 518Wh Przenośny Stacja zasilania Generator solarny Power Station Generator energii Generator słonecznej Power Bank Ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 333
1 110,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Bestseller
Zdjęcie produktu dla LZQ 20X 5W Reflektor LED Reflektor wpuszczany Reflektor sufitowy Reflektor sufitowy 230V 450lm Ciepła biel Reflektor wpuszczany Reflektor wpuszczany Lampa sufitowa wpuszczana
LZQ 20X 5W Reflektor LED Reflektor wpuszczany Reflektor sufitowy Reflektor sufitowy 230V 450lm Ciepła biel Reflektor wpuszczany Reflektor wpuszczany Lampa sufitowa wpuszczana
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 312
119,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
SAVIC Nestor Biało-Szary - Kuweta dla kota kryta - 56x39x38,5 cm - 1 szt.
43,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
67,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Piła dwustronna BRADAS V-SERIES - 310 mm
Piła dwustronna BRADAS V-SERIES - 310 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,90 zł
Sprzedawca: Vayox
Zdjęcie produktu dla SWANEW Lampa sufitowa LED odporna na wilgoć IP65 neutralna biała lampa garażowa piwnica 150 cm
SWANEW Lampa sufitowa LED odporna na wilgoć IP65 neutralna biała lampa garażowa piwnica 150 cm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 335
799,00 zł
100zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome
Zdjęcie produktu dla Zestaw ekonomiczny zawierający 5 sztuk zastępuje wkłady do drukarek Epson 604XL (604) w opakowaniu zbiorczym
Zestaw ekonomiczny zawierający 5 sztuk zastępuje wkłady do drukarek Epson 604XL (604) w opakowaniu zbiorczym
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 270
652,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1726
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Antracyt, Chromecast, Android, iOS, 4 cm
Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Antracyt, Chromecast, Android, iOS, 4 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
1 450,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
75,27 zł
-7%
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Recenzje klientów

Na podstawie 28 opinii
Oceniono dnia 31 marca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko poszło super-top
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon Otto
Oceniono dnia 13 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 3 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 23 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zgrabny sprzęt
Oceniono dnia 4 maja 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
SILIKON
Oceniono dnia 20 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Silikon
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l