4,5



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Ottoseal S 100 C 71 złącze szare
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
399,99 zł
1 333,30 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff57,16 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Stary szary C1170
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 70 C 137 szary antracytowy
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 110 C 742 kasztanowy
1 280,61 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL Silikon S-105 310 ml C1106 STRANDBEIGE – 1401424
1 312,87 zł/1l
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 100 C8684 matt pergamon
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon SOPRO (16) szary j.310ml
3 232,23 zł/1l
1 847,99 zł
-846,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 100 C8687 biały matowy
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 100 C8686 karmel matowy
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL Silikon S-125 310 ml RAL 9001 – 1250415
1 283,84 zł/1l
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S-110, 310 ml, kolor RAL 9010 - 1597432
1 280,61 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 105 Silikon sanitarny S 105 310ML C67 ANTHRAZITE
1 274,16 zł/1l
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SILIRUB+ S8800 300 ml trawertyn SOUDAL
386,94 zł/1l
119,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Soudal Silirub AL2T 300ml biały 120648
389,83 zł/1l
116,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

OTTOSEAL Silikon S-27 310 ml C02 SZARY - 7027402
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny klasy premium
Opis produktu
Najbardziej udany produkt OTTO do profesjonalnego spoinowania sanitarnego od dziesięcioleci gwarantuje szybkie i gładkie spoiny w milionach łazienek, kuchni, korytarzy i toalet. Doskonała gładkość, bardzo krótkie naprężenie nici i niezrównana różnorodność kolorów sprawiają, że OTTOSEAL ® S100 jest liderem na rynku w swojej dyscyplinie.
Dzięki OTTOSEAL ® S100 profesjonalny instalator może nie tylko zaprezentować wizualnie udany rezultat, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze podczas fugowania.
Właściwości
- Utwardzany octanem 1-składnikowy uszczelniacz silikonowy
- Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV
- Grzybobójcze i bakteriostatyczne wykończenie
- Unikalne właściwości przetwórcze
- Wyjątkowo gładka powierzchnia
- Bardzo dobra przyczepność do podłoży ceramicznych
- Wartość naprężenia wydłużającego przy 100% (DIN 53504, S3A): 0,3 N/mm²
Obszary zastosowań
- Szczeliny dylatacyjne i przyłączeniowe w pomieszczeniach sanitarnych
- Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych w podłogach i ścianach
- Klejenie i uszczelnianie pustaków szklanych
- Uszczelnianie szkła profilowanego (np. szyb profilowanych)
Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktu i różne ustawienia ekranu, kolor produktu może nie być autentycznie odwzorowany.
- Przechowywanie: w temperaturze 23°C / 50% rLf
Okres trwałości: ok. 18 miesięcy- Czas tworzenia się skórki w 23°C / 50% rLf ~ 10 min.
- Utwardzanie w temperaturze 23°C/50% rLf ~ 2-3 mm
- Temperatura przetwarzania od/do + 5°C / + 35°C
- Lepkość w 23°C pastowata, stabilna
- Gęstość w 23 °C zgodnie z ISO 1183-1 ~ 1,0 g/cm³
- Twardość Shore'a A zgodnie z ISO 868 ~ 20
- Klasa zgodnie z ISO 11600 F 25 LM
- Wydłużenie przy zerwaniu zgodnie z ISO 37, S3A ~ 900 %
- Wytrzymałość na rozciąganie zgodnie z ISO 37, S3A ~ 1,8 N/mm²
- Odporność na temperaturę od/do - 40°C / + 180°C
- Szybkość formowania zgodnie z ISO 8394-1 ~ 140 g/min - 170 g/min
- Skurcz objętościowy zgodnie z ISO 10563 < 10%
Normy i testy
- Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 1: F EXT-INT CC 25 LM
- Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 2: G CC 25 LM
- Testowane zgodnie z normą EN 15651 - Część 3: XS 1
- Testowane zgodnie z EN 15651 - Część 4: PW INT 12,5 E
- Odpowiedni do zastosowań zgodnych z kartą danych IVD nr 3-1+3-2+14+31+35
- IVD - Industrieverband Dichtstoffe e.V. - testowany przez ift - Institut für Fenstertechnik e.V., Rosenheim
- Zgodny z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH)
- Francuska klasa emisji lotnych związków organicznych A+
- Deklaracja w Baubook Austria
- EMICODE® EC 1 Plus - bardzo niski poziom emisji
- Waga
- 0.634 kg
- Zawartość
- 0.3 l
- EAN
- 4030574038273
- Numer producenta
- S100-03-C71
- Producent
- Otto Chemie
- Waga
- 0.634 kg
- Zawartość
- 0.3 l
- EAN
- 4030574038273
- Numer producenta
- S100-03-C71
- Producent
- Otto Chemie
Pasuje również do tego

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Silbergrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Hellgrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Pergamon C84
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Szynszyla C45
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Morgengrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
201,60 zł/1l
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Miętowy C40
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny Premium 300 ml - Średni brąz C15
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Anthrazit Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Schneeweiß Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Nebel Kartusche
1 111,08 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Jasmin Kartusche
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Sandgrau Kartusche
1 307,16 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Grau 15
1 111,08 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
195,34 zł/1kg
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Otto Chemie Ottoseal S100 – silikon 300 ml C6777 Fango
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 Silikon/silikon sanitarny premium 300 ml - białawy C51
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Szary, Metaliczny
3 453,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOSEAL® S100 silikon/silikon sanitarny premium 300 ml - Natura C55
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
1 511,99 zł
-62,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Schwarz Kartusche
1 313,60 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny premium OTTOSEAL® S100 300 ml - Bermuda C25
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lustro łazienkowe LED - Okrągłe ∅40 cm - Lustro LED z oświetleniem - Lustro ścienne - Energooszczędne - Nowoczesne - Neutralna barwa światła (4000K)
339,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Tulupdecor

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l