Waga:

100 g
  • 100 g
  • 250 g
  • 1000 g
    Pokaż dostępne warianty

Liczba sztuk:

6

Kawa zbożowa rozpuszczalna - Classic w puszce 100g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

40,56 zł

405,60 zł / 1kg

+ 28,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – pt. 9 października
Łap promocję, póki trwa!
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Niederegger Kawa Mleczna o Smaku Marcepanowym 10 saszetek 200g
Niederegger Kawa Mleczna o Smaku Marcepanowym 10 saszetek 200g
144,70 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nescafe Classic – rozpuszczalna kawa ziarnista, opakowanie 100 g
Nescafe Classic – rozpuszczalna kawa ziarnista, opakowanie 100 g
284,50 zł/1kg
28,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CYKORIA INSTANT BEZGLUTENOWA100 g - LIMA
CYKORIA INSTANT BEZGLUTENOWA100 g - LIMA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
25,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nestle Caro Landkaffee rozpuszczalna kawa landrynkowa bez kofeiny 200g
Nestle Caro Landkaffee rozpuszczalna kawa landrynkowa bez kofeiny 200g
124,05 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
24,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
338,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon saszetka 8g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon saszetka 8g
444,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Filtr do kawy ziarnistej - Classic 500g
Filtr do kawy ziarnistej - Classic 500g
53,14 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa z cykorii instant - puszka 110 g
Kawa z cykorii instant - puszka 110 g
476,64 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
52,43 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna - Łubin puszka 100g
Kawa rozpuszczalna - Łubin puszka 100g
294,70 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
46,20 zł
-36%
29,47 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa orkiszowa rozpuszczalna - Classic w puszce 75g
Kawa orkiszowa rozpuszczalna - Classic w puszce 75g
369,71 zł/1kg
40,56 zł
-36%
25,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa słodowa - Chocolino instant 175g
Kawa słodowa - Chocolino instant 175g
283,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,61 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna - torebka uzupełniająca Lupine 200g
Kawa rozpuszczalna - torebka uzupełniająca Lupine 200g
369,25 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
73,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna dla dzieci - zbożowa kawa owocowa 80g
Kawa rozpuszczalna dla dzieci - zbożowa kawa owocowa 80g
259,75 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa Lupin - bezglutenowa do filtrowania 500g
Kawa Lupin - bezglutenowa do filtrowania 500g
54,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
43,08 zł
-36%
27,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Inka Rozpuszczalna Kawa Zbożowa Z Karmelem 200 G
Inka Rozpuszczalna Kawa Zbożowa Z Karmelem 200 G
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
304,06 zł/1kg
53,21 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Caro   Instantkaffee 150 g
Caro Instantkaffee 150 g
370,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Country coffee Kawa zbożowa rozpuszczalna 100g
Country coffee Kawa zbożowa rozpuszczalna 100g
426,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna - Lupin Guarana puszka 150g
Kawa rozpuszczalna - Lupin Guarana puszka 150g
366,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
54,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Składniki
Żyto **, cykoria **, jęczmień **, żołędzie *, figi **
* = składniki z rolnictwa ekologicznego, ** = składniki z rolnictwa biodynamicznego. Rolnictwo, ** = składniki z rolnictwa ekologicznego
Informacje ogólne
Mocny smak bez skutków ubocznych: Kawa zbożowa Naturata to coś w sam raz dla każdego, kto chce nie obciążać żołądka i unikać kofeiny. Ponieważ nie zawiera kofeiny i zawiera wyraźnie więcej garbników niż ziarna kawy, jest bardzo lekkostrawna i można się nią delektować o każdej porze dnia. Wysokiej jakości receptura zapewnia pełny smak. Specjalny kop w kawie zbożowej: lekka słodycz fig harmonijnie dopełnia kompozycję. Pyszny napój na przyjemne chwile!
Cechy szczególne
Kawa rozpuszczalna nie zawiera glutenu. Najpierw poszczególne składniki są częściowo słodowane, prażone, grubo mielone i mieszane. Uprażone i rozdrobnione składniki są następnie zaparzane w celu uzyskania mocnego ekstraktu kawy. Proszek, w tym białka glutenowe, prolaminy i gluteliny odpowiedzialne za nietolerancję, nie rozpuszczają się w wodzie i pozostają w filtrze. Kawa zbożowa jest już bezglutenowa. W kolejnym etapie przetwarzania płynny ekstrakt jest instantyzowany, tj. suszony rozpyłowo do postaci drobnego proszku, który jest następnie butelkowany. Aby zagwarantować, że produkty instant nie zawierają glutenu ani jego pozostałości, kawa zbożowa instant
Production
Naturata zawsze była produkowana w rodzinnej firmie rzemieślniczej w szwajcarskim Emmental. Przed paleniem korzenie cykorii, żołędzie i figi są miażdżone i suszone, a ziarno jest słodowane przez . Podczas procesu słodowania ziarno, żyto i jęczmień, jest moczone i kiełkuje. Wszystkie składniki są następnie delikatnie prażone indywidualnie. Doświadczenie palacza jest tutaj szczególnie ważne: proces palenia nie może być zbyt długi ani zbyt krótki. Każdy pojedynczy składnik jest prażony przez wymagany czas. Każdy składnik jest palony przez określony czas, aby na koniec uzyskać harmonijną kompozycję. Wypalona kawa jest następnie grubo mielona i ekstrahowana: składniki są bardzo delikatnie zalewane gorącą wodą na zasadzie przeciwprądu. Powstaje rodzaj kawy ziarnistej, która jest następnie zagęszczana. Powstały koncentrat kawy brązowej o zawartości suchej masy 25% jest rozpylany w postaci drobnej mgiełki w wysokich wieżach rozpylających. Kropelki spadają przez strumień gorącego powietrza, które jest odsysane przez płynną zawartość. To, co już dotarło, to suchy proszek instant.

Ten czasochłonny proces produkcji i suszenie rozpyłowe pod koniec produkcji są również powodem delikatnej cremy, którą wytwarza kawa ziarnista. Nie stosuje się żadnych dodatków. Kropelki spadają przez gorący strumień powietrza, który jest ekstrahowany przez płynną zawartość. To, co już dotarło, to suchy proszek instant. Ten czasochłonny proces produkcji i suszenie rozpyłowe pod koniec produkcji są również przyczyną delikatnej pianki, którą wytwarza kawa ziarnista. Nie stosuje się żadnych dodatków. Kropelki spadają przez gorący strumień powietrza, który jest ekstrahowany przez płynną zawartość. To, co już dotarło, to suchy proszek instant. Ten czasochłonny proces produkcji i suszenie rozpyłowe pod koniec produkcji są również przyczyną delikatnej pianki, którą wytwarza kawa ziarnista. Nie stosuje się żadnych dodatków.
Zastosowanie
Kawą ziarnistą Naturata można delektować się nie tylko jako gorącym napojem lub kawą mrożoną. Dodaje ona również wyrafinowanego smaku deserom i wielu innym potrawom.
Informacje dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.
Przygotowanie
1-2 łyżeczki (ok. 2,5 g) na filiżankę zalać 200 ml (gorącej) wody. Krótko zamieszać - gotowe! Aby uzyskać wyjątkowy smak, użyj (gorącego) mleka zamiast wody lub uszlachetnij kawę śmietanką i słodzikiem.
Informacje dla alergików
Nie zawiera : jaj, orzeszków ziemnych, ryb, skorupiaków, łubinu, orzechów, selera, gorczycy, sezamu, soi, mięczaków
Gwarantowane wykluczenie : gluten
Możliwe śladowe ilości : Mleko, laktoza
Nie : Dwutlenek siarki i siarczyny> 10mg / kg
Informacje dietetyczne
WegańskieWegetariańskie
Jakość
Produkt ekologiczny: tak
Który standard jest spełniony?demeter
Jakość, proporcja składników ekologicznych: 100% ekologicznych
Pieczęcie rządowe: logo ekologiczne UE
Stosowanie logo wspólnotowego UE:rolnictwo UE / Rolnictwo spoza UE
Dalsze kryteria jakości i znaki: Bezglutenowy kłos DZG
Organ kontroli ekologicznej: DE-ÖKO-007
Informacje o LMIV
Dodatki, informacja prawna:brak deklarowanych dodatków
Nazwa środka spożywczego: ekologiczna kawa zbożowa, ekstrakt zastępujący kawę, bez kofeiny
Dystrybutor:naturata AG, Am alten Kraftwerk 6, D-71672 Marbach
Informacje specyficzne dla grupy produktów
Produkt sezonowy: nie
Słodzony: nie
Słodzik: nie słodzony
Obecność substancji spulchniającej:nie
Postać: od razu
Status prawny: żywność
Informacja o kofeinie: nie zawiera kofeiny
Wartości odżywcze i zmiany Wyniki na 100 g
Energia kJ / kcal:1418 kJ / 335 kcal
Tłuszcz: <0,1 g
W tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 g
Węglowodany: 76,1 g
W tym cukier: 6,7 g
Białko: 2,7 g
Sól: 0,2 g



Mocny smak bez efektów ubocznych: Jeśli chcesz uniknąć kofeiny, kawa zbożowa Naturata jest właśnie dla Ciebie. Ponieważ nie zawiera kofeiny i znacznie mniej garbników niż kawa ziarnista, można się nią delektować o każdej porze dnia. Wysokiej jakości receptura zapewnia pełny smak. Wyjątkowy smak kawy zbożowej: lekka słodycz fig harmonijnie dopełnia kompozycję. Pyszny napój na przyjemne chwile!



Naturata kawa zbożowa rozpuszczalna puszka 100 g

Kawa zbożowa Demeter firmy Naturata nie zawiera kofeiny i dlatego jest idealna dla każdego, kto potrzebuje lub chce uniknąć kofeiny. Kawa zbożowa zawiera znacznie mniej taniny niż kawa ziarnista i jest bardzo lekkostrawna. Specjalny proces produkcji zapewnia, że kawa nie zawiera glutenu. Dodatek fig nadaje jej lekkiej słodyczy i dopełnia smak. Ty też możesz cieszyć się tą pyszną kawą zbożową!

Kawa zbożowa jest w 100% organiczna, demeter. Jest wegańska, bezkofeinowa, bezglutenowa i nie zawiera żadnych dodatków ani ulepszaczy.

Należy zawsze chronić ją przed wysoką temperaturą i przechowywać w suchym miejscu.

Składniki:

Żyto, cykoria, jęczmień, żołędzie, figi.

DE-ÖKO-006 A- B - CERT

Przechowywanie i użytkowanie
Kawą zbożową Naturata można delektować się nie tylko jako gorącym napojem lub kawą mrożoną. Dodaje ona również wyrafinowanego smaku deserom i wielu innym potrawom.
Zawartość
0.1 l
Lista składników
Żyto**, cykoria**, jęczmień**, żołędzie*, figi***kontrolowane uprawy ekologiczne, **z upraw biodynamicznych
Informacja o wartościach odżywczych
na 100 g: Energia 1418 kJ / 335 kcal Tłuszcz <0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g Węglowodany 76 g w tym cukier 6,7 g Białko 2,7 g Sól 0,20 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
NATURATA
Nazwa handlowa
Kawa zbożowa rozpuszczalna - Classic w puszce 100g
Producent
Naturata
Zakres dostawy
6 puszek po 600 g
Liczba sztuk
6
Numer producenta
13-ZEIZ-K55J
EAN
4024297440154

Przechowywanie i użytkowanie
Kawą zbożową Naturata można delektować się nie tylko jako gorącym napojem lub kawą mrożoną. Dodaje ona również wyrafinowanego smaku deserom i wielu innym potrawom.
Zawartość
0.1 l
Lista składników
Żyto**, cykoria**, jęczmień**, żołędzie*, figi***kontrolowane uprawy ekologiczne, **z upraw biodynamicznych
Informacja o wartościach odżywczych
na 100 g: Energia 1418 kJ / 335 kcal Tłuszcz <0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g Węglowodany 76 g w tym cukier 6,7 g Białko 2,7 g Sól 0,20 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
NATURATA
Nazwa handlowa
Kawa zbożowa rozpuszczalna - Classic w puszce 100g
Producent
Naturata
Zakres dostawy
6 puszek po 600 g
Liczba sztuk
6
Numer producenta
13-ZEIZ-K55J
EAN
4024297440154
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Projektor LED gwiaździste niebo, muzyczny projektor gwiaździsty lampa projekcyjna pilot zdalnego sterowania/Bluetooth/timer/głośnik, dziecięce fale oceanu
Projektor LED gwiaździste niebo, muzyczny projektor gwiaździsty lampa projekcyjna pilot zdalnego sterowania/Bluetooth/timer/głośnik, dziecięce fale oceanu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
49,00 zł
-8%
45,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla CYKORIA INSTANT BEZGLUTENOWA100 g - LIMA
CYKORIA INSTANT BEZGLUTENOWA100 g - LIMA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
25,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Nestle Caro Landkaffee rozpuszczalna kawa landrynkowa bez kofeiny 200g
Nestle Caro Landkaffee rozpuszczalna kawa landrynkowa bez kofeiny 200g
124,05 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
24,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon 125g
338,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - opakowanie uzupełniające Classic 200g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - opakowanie uzupełniające Classic 200g
165,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,07 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - Classic w puszce 250g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - Classic w puszce 250g
196,04 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
49,01 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Filtr do kawy ziarnistej - Classic 500g
Filtr do kawy ziarnistej - Classic 500g
53,14 zł/1kg
26,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon saszetka 8g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - cynamon i kardamon saszetka 8g
444,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa z cykorii instant - puszka 110 g
Kawa z cykorii instant - puszka 110 g
476,64 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
52,43 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna - Łubin puszka 100g
Kawa rozpuszczalna - Łubin puszka 100g
294,70 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
46,20 zł
-36%
29,47 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa cykoria do filtrowania - worek uzupełniający 500g
Kawa cykoria do filtrowania - worek uzupełniający 500g
97,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
48,71 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa orkiszowa rozpuszczalna - Classic w puszce 75g
Kawa orkiszowa rozpuszczalna - Classic w puszce 75g
369,71 zł/1kg
40,56 zł
-36%
25,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
70,22 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Getreidekaffee instant - Bulk demeter 1kg
Getreidekaffee instant - Bulk demeter 1kg
231,02 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
231,02 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa słodowa - Chocolino instant 175g
Kawa słodowa - Chocolino instant 175g
283,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,61 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna dla dzieci - zbożowa kawa owocowa 80g
Kawa rozpuszczalna dla dzieci - zbożowa kawa owocowa 80g
259,75 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna - torebka uzupełniająca Lupine 200g
Kawa rozpuszczalna - torebka uzupełniająca Lupine 200g
369,25 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
73,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa cykoria rozpuszczalna - torebka uzupełniająca 220g
Kawa cykoria rozpuszczalna - torebka uzupełniająca 220g
378,64 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
83,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa orkiszowa rozpuszczalna - opakowanie 175g
Kawa orkiszowa rozpuszczalna - opakowanie 175g
234,47 zł/1kg
62,49 zł
-36%
39,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kawa Lupin - bezglutenowa do filtrowania 500g
Kawa Lupin - bezglutenowa do filtrowania 500g
54,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
43,08 zł
-36%
27,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Inka Rozpuszczalna Kawa Zbożowa Z Karmelem 200 G
Inka Rozpuszczalna Kawa Zbożowa Z Karmelem 200 G
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kawa zbożowa rozpuszczalna - Cappuccino 175g
Kawa zbożowa rozpuszczalna - Cappuccino 175g
302,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,87 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
88,46 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,45 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
72,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Caro   Instantkaffee 150 g
Caro Instantkaffee 150 g
370,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
268,73 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
128,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp
Zdjęcie produktu dla Country coffee Kawa zbożowa rozpuszczalna 100g
Country coffee Kawa zbożowa rozpuszczalna 100g
426,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KAWA ZBOŻOWA ORKISZOWA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
KAWA ZBOŻOWA ORKISZOWA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
235,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
23,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 30 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszna
Waga 1 kg
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 3 sztuk)
Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 3 sztuk)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
716,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
238,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)
Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
215,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
97,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cappuccino Classic 750g - Rioba
Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs
Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy
Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g torebek) + blok usy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
192,47 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
53,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
49,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Caro Kaffee Instant 500g
Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora
Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
70,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nescafe Frappe – orzeźwiająca mieszanka kawowa do przygotowania mrożonej kawy, 275 g, opakowanie zawierające 4 sztuki
Nescafe Frappe – orzeźwiająca mieszanka kawowa do przygotowania mrożonej kawy, 275 g, opakowanie zawierające 4 sztuki
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
Krüger Family Cappuccino Caramel Brittle 6-pack (6x 500g worek) + blok usy
179,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
59,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 paluszków á 12,5g) napój instant w proszku z kawą rozpuszczalną i kakao w proszku, szybkie przygotowanie
MASSIMO Cappuccino Vanilla 125g (10 paluszków á 12,5g) napój instant w proszku z kawą rozpuszczalną i kakao w proszku, szybkie przygotowanie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Massimo Fantasy Cappuccino Caramel Brittle 10 paluszków á 12,5g rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku karmelowym
Massimo Fantasy Cappuccino Caramel Brittle 10 paluszków á 12,5g rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku karmelowym
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Massimo 1 z 3 kawa rozpuszczalna mokka, 10 paluszków po 18 g, kawa rozpuszczalna, napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy, cukier i śmietanka do kawy
Massimo 1 z 3 kawa rozpuszczalna mokka, 10 paluszków po 18 g, kawa rozpuszczalna, napój w proszku z rozpuszczalnymi ziarnami kawy, cukier i śmietanka do kawy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Massimo Cappuccino Classic 10 paluszków á 12,5g kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista rozpuszczalna z kakao w proszku, cappuccino rozpuszczalne, szybkie przygotowanie
Massimo Cappuccino Classic 10 paluszków á 12,5g kawa rozpuszczalna, kawa ziarnista rozpuszczalna z kakao w proszku, cappuccino rozpuszczalne, szybkie przygotowanie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
330,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)
Kawa rozpuszczalna Massimo 3w1 (180 g)
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
229,50 zł/1kg