5,0



Na podstawie 2 opinii
Saquella Caffè Espresso Napoli mieszanka kawy całe ziarna 1 kg.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,05 zł
90,05 zł / 1kg
+ 60,42 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
Mövenpick Espresso całe ziarna Arabica Robusta 1000g 4-pak596,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saquella Espresso Napoli BAR 1 kg – Ziarna kawy – Intensywny espresso o nutach czekolady
94,36 zł/1kg
94,36 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Saquella Crema Italia Espresso 1 kg – prawdziwie włoska kawa o intensywnym smaku, ziarna całe
86,51 zł/1kg
86,51 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Caffè Crema - całe ziarna, 1 kg | LEBENSBAUM
0,00 zł/1kg
109,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa Eduscho "Eduscho Espresso", całe ziarna
86,11 zł/1kg
98,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Espresso Appassionato – całe ziarna, 1 kg | LA SELVA
179,48 zł/1kg
179,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
154,09 zł/1kg
158,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziarna espresso Schwiizer Schüümli 1 kg
146,40 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: Di-Life

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Tchibo Espresso Sycylijskie całe ziarna, 1 kg
83,76 zł/1kg
112,08 zł
-28,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,76 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa Casa Rinaldi Espresso całe ziarna palona mieszanka 1000g
133,49 zł/1kg
133,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa - Plantagen całe ziarno 1kg
253,92 zł/1kg
253,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Eduscho – Caffè Crema Mild w ziarnach – 8 x 1 kg
115,49 zł/1kg
923,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Douwe Egberts – ziarna espresso – 1 kg
161,16 zł/1kg
161,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krótki opis
Saquella Bar Italia 100% Arabica to zrównoważona mieszanka wysokiej jakości ziaren Arabiki pochodzących z Brazylii i Ameryki Środkowej. Średnio palone całe ziarna zachwycają gęstą cremą, przyjemnym, łagodnym smakiem oraz subtelnymi aromatami cytrusów, pomarańczy, gorzkiej czekolady i nutami przypraw.
- 100% ziaren Arabiki
- Ziarna z Brazylii i Ameryki Środkowej
- Średni stopień palenia
- Gęsta, drobnoziarnista crema
- Nuty cytrusów, pomarańczy, gorzkiej czekolady i przypraw
- Idealna do espresso, caffè crema, cappuccino i kawy przelewowej
- Zawartość: 1 kg całych ziaren
Szczegółowy opis
Saquella Bar Italia 100% Arabica – 1 kg całych ziaren
Saquella Bar Italia 100% Arabica to wysokiej jakości mieszanka kawy, stworzona z starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzących z Brazylii i Ameryki Środkowej. W skład mieszanki wchodzą m.in. kawy z Kolumbii, Hondurasu, Gwatemali, a także wybrane brazylijskie ziarna z regionów Santos i Bahia.
Ziarna są palone delikatnie i średnio. Dzięki temu powstaje zrównoważona, przyjemnie łagodna kawa o subtelnych, lekko gorzkich nutach i delikatnym posmaku. Smakowo wyczuwalne są nuty cytrusów, pomarańczy, gorzkiej czekolady oraz aromaty przypraw.
Gęsta crema i przyjemne doznania w ustach
Mieszanka Arabiki charakteryzuje się wyjątkowo gęstą i drobnoziarnistą cremą. Kawa jest pełna i kremowa, bez nadmiernej intensywności czy ciężkości. Dlatego też jest idealna dla koneserów kawy, którzy preferują aromatyczną i zrównoważoną kawę o niskiej zawartości goryczy.
Wszechstronne zastosowanie
Saquella Bar Italia 100% Arabica może być używana w ekspresach automatycznych, ekspresach ciśnieniowych lub, po odpowiednim zmieleniu, w ekspresach przelewowych. Mieszanka nadaje się zarówno do klasycznych espresso, jak i do kaw o dłuższym czasie parzenia.
- Espresso
- Caffè Crema
- Cappuccino
- Latte macchiato
- Kawa parzona
Profil smakowe
- Rodzaj ziaren: 100% Arabica
- Pochodzenie: Brazylia i Ameryka Środkowa
- Stopień palenia: Średni
- Kremowość: Delikatna i zrównoważona
- Aromaty: Cytrusy, pomarańcza, gorzka czekolada i przyprawy
- Posmak: Subtelny i lekko gorzki
- Crema: Gęsta i drobnoziarnista
Szczegóły produktu
- Marka: Saquella
- Linia produktów: Bar Italia
- Rodzaj produktu: Kawa mielona, całe ziarna
- Mieszanka: 100% Arabica
- Zawartość: 1 kg
- Numer artykułu: 104934
Przechowywanie
Po otwarciu szczelnie zamknąć i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła i ciepła. Aby zachować optymalny aromat, mielić ziarna bezpośrednio przed przygotowaniem.
Uwaga: Kawa naturalnie zawiera kofeinę.
| Zawartość: | 1kg |
- Lista składników
- Kawa palona w całych ziarnach
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Luigi Saquella S.p.A. Via del Circuito 108 65124 Pescara Italien
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy, palone
- Producent
- Saquella
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 33
- EAN
- 8002650000333
- Lista składników
- Kawa palona w całych ziarnach
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Luigi Saquella S.p.A. Via del Circuito 108 65124 Pescara Italien
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy, palone
- Producent
- Saquella
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 33
- EAN
- 8002650000333
Pasuje również do tego

Saquella Espresso Napoli BAR 1 kg – Ziarna kawy – Intensywny espresso o nutach czekolady
94,36 zł/1kg
94,36 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Saquella Crema Italia Espresso 1 kg – prawdziwie włoska kawa o intensywnym smaku, ziarna całe
86,51 zł/1kg
86,51 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, ziarna kawy
120,90 zł/1kg
120,90 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, ziarna kawy
115,67 zł/1kg
115,67 zł
Sprzedawca: Sotel

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Saquella Espresso Crema Bar – 1 kg kawy ziarnistej | Extra Crema & Intense
90,92 zł/1kg
90,92 zł
Sprzedawca: Spielgeist

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | całe ziarna kawy 100% Robusta | w pełni automatyczne ekspresy i portafiltry
147,72 zł/1kg
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

O'CCAFFÈ Espresso Classico | ganze Bohne | 1000g
208,14 zł/1kg
208,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pellini 1Kg Nr 82 Vivace Espresso Z/6
86,05 zł/1kg
86,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
149,41 zł/1kg
149,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
131,30 zł/1kg
131,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Cafe Intencionekologiczne Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g
163,53 zł/1kg
163,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SCHWIIZER SCHÜMLI Kawa ziarnista Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
145,04 zł/1kg
145,04 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Kawa, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Torba
147,74 zł/1kg
147,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,44 zł/1kg
190,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Kawa ziarnista Gimoka Bianco Gusto Rico 1000g
65,92 zł/1kg
65,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Saeco Automatyczny ekspres do kawy GranAroma SM6580/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4 656,65 zł
-826,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3 830,23 zł
Sprzedawca: evomag

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Torba
91,64 zł/1kg
91,64 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.
109,99 zł/1kg
109,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schronisko_Bukowina

MARLENKA® Café Crema (1 x 500 g) - Kawa palona ziarnista, Espresso ziarniste
102,98 zł/1kg
51,49 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Saquella Bar ITALIA Gran Crema 1kg
90,92 zł/1kg
90,92 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zgodnie z opisem. Dobra jakość
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg