4,6



Na podstawie 28 opinii
Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
131,62 zł
131,62 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Illy 7385, 250 g, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Puszka143,96 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg106,83 zł/1kg
106,83 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Joerges Café Creme, 1 kg, Kawa, Lekko palona, 1 szt., Torba
151,09 zł/1kg
151,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Kawa, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Torba
147,70 zł/1kg
147,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joerges Gorilla Koffiehuis 1 kg Bonen, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
158,92 zł/1kg
158,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Movenpick Der Himmlische 1 kg
99,06 zł/1kg
99,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
260,55 zł/1kg
52,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
113,38 zł/1kg
56,69 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Zestaw mieszanek kawy ziarnistej 6x250g Los Gustos
99,33 zł/1kg
149,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Los Gustos Brasil Santos 1000g Kawa ziarnista świeżo palona
89,00 zł/1kg
89,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Kawa ziarnista Kolumbia Supremo Los Gustos 1kg
99,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
158,01 zł/1kg
158,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,39 zł/1kg
190,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
``html Gorilla Coffee Superbar Crema Ziarna - Doskonała przyjemność z kawy w domu
Ciesz się włoską kulturą
kawy Doświadcz niezrównanych doznań kawowych dzięki ziarnom Gorilla Superbar Crema. Te wysokiej jakości ziarna kawy są idealne do przygotowywania espresso, cappuccino, macchiato i innych specjałów kawowych. Zrównoważony smak z aromatami kawy i orzechów laskowych sprawia, że każda filiżanka jest chwilą przyjemności
. kawy
Średnie palenie ziaren Gorilla Superbar Crema zapewnia idealną równowagę między aromatem a kwasowością. Ziarna te są szczególnie odpowiednie do stosowania w ekspresach przelewowych i w pełni automatycznych, co czyni je wszechstronną opcją dla wszystkich miłośników kawy.
Zrównoważona i wegańska
kawa Gorilla to nie tylko wyjątkowy smak, ale także zrównoważony rozwój. Kawa Superbar Crema jest wegańska i dlatego jest świadomym wyborem dla koneserów dbających o środowisko
. Szczegóły produktu w skrócie
- Marka: Gorilla
- Rodzaj produktu: Espresso, całe ziarna
- Waga: 1000 g
- Palenie: Średnie
- Smak: Kawa, orzech laskowy
- Specyfikacje żywności:
- Wegańskie
- Nadaje się do:
- Portafilter, ekspres w pełni automatyczny
- Pochodzenie: Włoska kultura kawy
- Wymiary: Średnica 60 mm, wysokość 7,5 cm, długość 27 cm
Doskonałe przygotowanie o wszechstronnych smakach
Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienną przyjemność, czy specjalne okazje - dzięki kawie ziarnistej Gorilla Superbar Crema możesz wnieść do swojego domu kawałek włoskiej kultury kawowej. Ciesz się różnorodnością i pełnym smakiem tych wyśmienitych ziaren
. Wskazówka dotycząca użytkowania: Eksperymentuj z różnymi metodami przygotowania, aby znaleźć idealną mieszankę smakową dla siebie! Ziarna Gorilla Superbar Crema są nie tylko wszechstronne, ale także oferują możliwość stworzenia własnego specjału kawowego
.Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Przechowuj ziarna w chłodnym, suchym miejscu, aby zachować ich świeżość i aromat. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.
``````html
- Pełny smak - Kawa ziarnista Gorilla Super Bar Crema łączy w sobie **80% delikatnej Arabiki** i **20% intensywnych ziaren Robusty**, które zapewniają bogaty aromat z nutami orzechowymi i drzewnymi.
- optymalna crema - palenie daje **wyraźnie twardą, płową cremę**, która jest idealna do **espresso i długich kaw** i sprawia, że każda filiżanka jest przyjemnością.
- wszechstronność - Te ziarna kawy są idealne zarówno do **ekspresów automatycznych**, jak i **ekspresów z filtrem porcjowym**, dzięki czemu z łatwością przygotujesz swoją ulubioną kawę speciality
- .
- idealne przechowywanie - przechowuj ziarna kawy w **chłodnym, ciemnym miejscu** i ciesz się wyjątkowymi **smakami w każdej filiżance** - idealne dla miłośników kawy!````
Kawa ziarnista Joerges Espresso Gorilla Super Bar Crema, 1 kg
Ta mieszanka składa się z wysokiej jakości ziaren palonych z jednego źródła. Dzięki specjalnej selekcji ziaren, to najlepsze espresso oferuje mocną, płową cremę oraz aromaty drewna i orzechów - Gorilla Super Bar Crema smakuje tak, jak wygląda: idealnie. Palarnia kawy Joerges poleca tę kawę do espresso lub caffÈ lungo.
To espresso powstaje z doskonale zbalansowanej mieszanki arabiki i robusty.
Właściwości:
- Mieszanka ziaren arabiki i robusty
- Intensywność: 4/5
- Ziarna palone z jednego źródła
- Mocna crema
- Orzechowy smak
Składniki: Ziarna arabiki i robusty
Ilość netto: 1 kg
Dane techniczne
| Typ - Rodzaj | Kawa ziarnista |
| Informacje ogólne | Idealny do w pełni automatycznych ekspresów do kawy |
| Ogólne - Zawartość (g) | 1000 |
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Kawa, Espresso
- Poziomy parzenia kawy:
- Ciemna palona
- Poziom palenia:
- 4
- Poziom intensywności:
- 8
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Dla przyjemnych chwil - Espresso Super Bar Crema
Szczególnie trwała crema
Dla każdego miłośnika espresso: ciesz się kawą Espresso Super Bar Crema marki GORILLA z najlepszych ziaren kawy o mocnym, orzechowym i niezrównanym smaku. Aromat ciemno palonych ziaren single-origin z kontrolowanych upraw oczaruje Cię zaraz po otwarciu opakowania.
Szczególnie trwała crema
Espresso Super Bar Crema to nie tylko płynna eksplozja smaku, ale także wyjątkowo delikatna i trwała pianka.
Zakres dostawy
- JOERGES Gorilla Espresso Super Bar Crema - Kawa ziarnista - 1 kg
w 100% czysta kawa. Ta kawa espresso jest palona z zachowaniem włoskiego smaku.
Gwarantuje maksymalne wykorzystanie każdego rodzaju ekspresu do kawy, a jednocześnie zapewnia przyjemność picia filiżanki prawdziwej włoskiej kawy espresso. Caffè Espresso Całe ziarna 1000 g Zawór chroniący smak Cztery różne odmiany do wyboru.
Dla przyjemnych chwil - Espresso Super Bar CremaDla każdego miłośnika espresso: delektuj się Espresso Super Bar Crema firmy GORILLA z najlepszych ziaren kawy o intensywnym, orzechowym i nieporównywalnym smaku. Aromat ciemno palonych ziaren z kontrolowanych upraw, pochodzących z jednego źródła, oczaruje Cię od razu po otwarciu opakowania.wyjątkowo trwała piankaPodczas przygotowywania kawy Espresso Super Bar Crema otrzymujesz nie tylko płynną eksplozję smaku - to espresso lśni również wyjątkowo delikatną i trwałą pianką.Czy należysz do tych koneserów kawy, którzy przywiązują dużą wagę do jakości? w celu uzyskania informacji zgodnych z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia -tłuszcz -w tym nasycone kwasy tłuszczowe -w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i minerały -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i minerały -skrobia
Superbar Crema to aromatyczna mieszanka ziaren Arabiki i Robusty do espresso i prawdziwy klasyk od Joerges - dla nas ta kawa łączy w sobie wszystko, co składa się na naszą filozofię kawy: starannie wyselekcjonowane ziarna, okrągły i mocny smak oraz łatwość przygotowania. Dzięki średniemu paleniu ziarna tej mieszanki mają przyjemnie intensywny aromat, który długo utrzymuje się na języku - mistrzowska mieszanka Arabiki i Robusty, umiejętnie palona w celu uzyskania intensywnego, czekoladowo-orzechowego smaku z subtelną nutą miodu. Orzechowe niuanse są szczególnie wyraźne na finiszu i schlebiają podniebieniu. Ten superlatyw jest zatem uzasadniony. Te ziarna to nic innego jak zwykła kawa - świadczy o tym nie tylko wyjątkowo stabilna i spieniona pianka, która zapewnia doznania espresso jak we Włoszech aż do ostatniego łyku.
- Lista składników
- Ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- Joerges
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Joerges
- Liczba sztuk
- 217
- Numer producenta
- FF01GOSB
- EAN
- 4039398111186
- Lista składników
- Ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- Joerges
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Joerges
- Liczba sztuk
- 217
- Numer producenta
- FF01GOSB
- EAN
- 4039398111186
Pasuje również do tego

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
130,65 zł/1kg
130,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joerges Café Creme, 1 kg, Kawa, Lekko palona, 1 szt., Torba
151,09 zł/1kg
151,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Los Gustos Brasil Santos 1000g Kawa ziarnista świeżo palona
89,00 zł/1kg
89,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
113,38 zł/1kg
56,69 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Kawa, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Torba
147,70 zł/1kg
147,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa ziarnista Kolumbia Supremo Los Gustos 1kg
99,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
158,01 zł/1kg
158,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Joerges Gorilla Koffiehuis 1 kg Bonen, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
158,92 zł/1kg
158,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wakoli Edib zestaw 3 noży damasceńskich I drewniane pudełko I 8 - 17cm ostrze I rękojeść z drewna pakkawood
833,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecka kawa 250 g
266,20 zł/1kg
66,55 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Kawa ziarnista Joerges Gorilla Bar Crema 1 kg
148,52 zł/1kg
148,52 zł
Sprzedawca: Sotel

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
1 148,99 zł
-134,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 014,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Villeroy & Boch Ella, 420 mm, 270 mm, 50 mm, 1,21 kg
870,86 zł
Sprzedawca: PorzellanExklusiv

Zwilling - Zestaw 5 noży w bloku samoostrzącym All Star Czarno-srebrny
1 775,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Shopyourproduct

Petromax ft3, 1,6 l, Czarny, Żeliwo, 252 mm, 210 mm, 160 mm
250,00 zł
Sprzedawca: ProStore

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Genius 27061, Zielony
322,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw 2 poduszek 50x70 cm 1000 gramów puchu, 100% naturalne gęsie pióra 3-komorowa poszewka na poduszkę: 100% bawełna 3-komorowa poduszka puchowa
360,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Milka Cienkie serduszka waflowe z rozpływającego się w ustach mleka Milka Alpine 130g
233,46 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Pick Up Original herbatniki maślane z nadzieniem z mlecznej czekolady 28 g
138,21 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koc obciążeniowy 4 kg, 135x200 cm, koc terapeutyczny z kulkami szklanymi, koc kasetowy do relaksacji, sleepling
174,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sleepling

Herbata czarna YORKSHIRE TEA, 80 torebek 250g
201,88 zł/1kg
50,47 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

WMF patelnia do duszenia 28 cm
354,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najsmaczniejsza kawa w historii
Najsmaczniejsza kawa w historii. Po prostu trzeba jej spróbować. Wszyscy zawsze pytają o markę, kiedy piją ją u mnie.
Oceniono dnia 1 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Kupujemy tę odmianę ponownie i ponownie od dłuższego czasu, ponieważ wszyscy ją lubią.
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa
Naprawdę smaczna kawa
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
GORILLA Superbar Crema
Flavour Prima
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre!!!
Smakuje świetnie!
Oceniono dnia 21 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam!
Szybka dostawa. Towar bez zarzutu!
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa
Bardzo dobra
Oceniono dnia 7 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka dostawa
zamówione i dostarczone szybko. kawa jest bardzo dobra.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg