4,5



Na podstawie 4 opinii
Waga:
1000 g- 250 g
- 1000 g
Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Ciemna palona, 10/13, Torba
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
107,82 zł
107,82 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
Kimbo Espresso CAPRI 1kg Bohnen75,47 zł/1kg
76,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kimbo Espresso AMALFI 1kg Bohnen84,30 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte Espresso Grani, 1Kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
95,30 zł/1kg
95,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kimbo EXTRA CREAM 1 kg ziaren
102,95 zł/1kg
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Kawa, Espresso, Mokka, Średnie palona, 9/13, Torba
79,90 zł/1kg
79,90 zł
Sprzedawca: kawawbiurze_pl

Kimbo Espresso Crema Intensa 1 kg ziarna
93,66 zł/1kg
96,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kimbo Superior 1 kg
121,16 zł/1kg
126,40 zł
-5,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Pompei 1kg - Kimbo
68,52 zł/1kg
69,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 szt., Torba
126,38 zł/1kg
126,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
151,93 zł/1kg
151,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
157,81 zł/1kg
157,81 zł
Sprzedawca: Sotel

Passalacqua Cremador 1 kg
120,39 zł/1kg
120,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pellini 1Kg Nr 82 Vivace Espresso Z/6
86,99 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Kawa, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Torba
147,90 zł/1kg
147,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
119,84 zł/1kg
59,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, ziarna kawy
117,46 zł/1kg
117,46 zł
Sprzedawca: Sotel
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Espresso
- Poziomy parzenia kawy:
- Ciemna palona
- Poziom intensywności:
- 10/13
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Kimbo | Espresso Napoli - 1 kg - Ciemno palona - Mocny smak - Aromatyczny zapach
- Poczuj autentyczny smak Neapolu dzięki Kimbo Espresso Napoli.
Tradycja łączy się z jakością
- Kimbo starannie wyselekcjonowało doskonałą mieszankę najlepszych ziaren Arabiki i Robusty, aby zaoferować niezrównaną kreację kawową. Ta bardzo ciemno palona kawa jest przygotowywana zgodnie z neapolitańską tradycją i oferuje intensywne doznania smakowe, które zachwycą zarówno miłośników mocnej kawy, jak i nowicjuszy. Jej mocny, wyrazisty smak i bardzo aromatyczny zapach sprawiają, że każdy łyk jest wyjątkową chwilą.
Szczegóły produktu
- Ta wykwintna mieszanka nie tylko zachwyca smakiem, ale także imponuje następującymi parametrami:
- Zawartość: 1 kg
- Składniki: 80% Arabika, 20% Robusta
- Stopień palenia:Ciemna
- Zawartość kofeiny:średnia
- Intensywność: 10 z 13
Niepowtarzalny smak
- Kimbo Espresso Napoli zachwyca nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także różnorodnością aromatów. Staranny dobór ziaren sprawia, że każda kawa oferuje harmonijną równowagę pomiędzy słodyczą ziaren Arabiki i mocnym smakiem ziaren Robusty. Takie połączenie gwarantuje pełne doznania smakowe, idealne do przygotowania klasycznego espresso.
Zalety produktu:
- Wysokiej jakości ziarna:Do produkcji używane są wyłącznie najlepsze ziarna Arabiki i Robusty, aby zapewnić pierwszorzędną jakość.
- Ciemne palenie: Ciemne palenie zapewnia intensywny i mocny smak, który zachwyci miłośników kawy.
- Aromatyczny zapach: Kuszący aromat kawy tworzy zachęcającą atmosferę, idealną na każdą okazję.
- Duże opakowanie: Zawartość 1 kg sprawia, że ziarna są idealne dla osób często pijących kawę lub do przygotowania kilku kawowych kreacji.
- Wszechstronne zastosowanie: Idealne do różnych metod przygotowywania, czy to do w pełni automatycznego ekspresu, francuskiej prasy czy klasycznego ekspresu do espresso.
Największe zalety korzystania z tego produktu
- Ciesz się pełnym smakiem Kimbo Espresso Napoli, która nie tylko rozpieszcza podniebienie, ale także pobudza zmysły. Połączenie najwyższej jakości ziaren, ciemnego palenia i intensywnego smaku sprawia, że kawa ta jest idealnym wyborem dla osób ceniących jakość i smak. Daj się zainspirować neapolitańskiej kulturze picia kawy i doświadczaj nowych chwil przyjemności każdego dnia z Kimbo.
KawaKimbo Barista Espresso Napolijest to flagowa kompozycja spoœród wszystkich ziarnistych kaw produkowanych pod mark¹Kimbo, w sk³ad której wchodz¹ wy³¹cznie staranie wyselekcjonowane ziarna gatunku Arabica (80%) z niewielk¹ domieszk¹ dobrej jakoœciowo Robusty (20%). Dziêki ciemnemu paleniu charakteryzuje siê intensywnym, zdecydowanymsmakiem, gêst¹, kremow¹konsystencj¹ oraz wyj¹tkowym, urzekaj¹cymaromatem.
Co wiêcej kawaKimbo Barista Espresso Napoliposiada nisk¹ zawartoœæ kofeiny, wiêc jest bezpieczna dla zdrowia i mo¿na j¹ spokojnie spo¿ywaæ w wiêkszych iloœciach.
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | 22 Maj 2026 | Data palenia | Maj 2024 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 9/10 |
Sk³ad gatunkowy | 80% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 8/10 | S³odycz | 7/10 |
Crema | 8/10 | ZawartoϾ kofeiny | 5/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 8/10 | Kawa czarna | 7/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 6/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 8/10 | Ekspresy kolbowe | 6/10 |
Ekspresy przelewowe | 8/10 | Kafetiera, Moka | 8/10 |
- Lista składników
- ziarna kawy 80% Arabica
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- 15x10x25
- Firma spożywcza
- ATS trade&service GmbH
- Nazwa handlowa
- Kimbo Barista Espresso Napoli 1 kg
- Producent
- Numer producenta
- 13962
- EAN
- 8002200101688
- Lista składników
- ziarna kawy 80% Arabica
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- 15x10x25
- Firma spożywcza
- ATS trade&service GmbH
- Nazwa handlowa
- Kimbo Barista Espresso Napoli 1 kg
- Producent
- Numer producenta
- 13962
- EAN
- 8002200101688
Pasuje również do tego

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

100 kart Pokémon - język niemiecki - losowo posortowane i potasowane, w tym Emiro TopLoader
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kimbo 03KIM008, 250 g, Kawa, Ciemna palona, 1 szt., Torba
215,88 zł/1kg
53,97 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Pellini 1Kg Nr 82 Vivace Espresso Z/6
86,99 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kimbo EXTRA CREAM 1 kg ziaren
102,95 zł/1kg
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, ziarna kawy
117,46 zł/1kg
117,46 zł
Sprzedawca: Sotel

Portfel męski Frentree® ze skóry nappa z ochroną RFID, 15 przegródek na karty, portfel w formacie pionowym, czarny
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
151,93 zł/1kg
151,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
746,00 zł/1kg
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.
94,40 zł/1kg
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ładowarka ścienna Xiaomi HyperCharge Combo USB-A 120 W + kabel USB-A do USB-C
98,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
119,84 zł/1kg
59,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Kawa, Espresso, Mokka, Średnie palona, 9/13, Torba
79,90 zł/1kg
79,90 zł
Sprzedawca: kawawbiurze_pl

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
95,30 zł/1kg
95,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kimbo Espresso Crema Intensa 1 kg ziarna
93,66 zł/1kg
96,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kimbo Superior 1 kg
121,16 zł/1kg
126,40 zł
-5,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Lekko palona, Espresso, Słoik
197,20 zł/1kg
49,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Pompei 1kg - Kimbo
68,52 zł/1kg
69,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa mielona Macinato Fresco 250g - Kimbo
101,75 zł/1kg
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 szt., Torba
126,38 zł/1kg
126,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Średnie palona, Espresso, Mokka, 5/10, Puszka
223,12 zł/1kg
55,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
88,63 zł/1kg
92,00 zł
-3,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,63 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
113,19 zł/1kg
113,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
131,54 zł/1kg
131,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Espresso
Waga 1 kg
Po prostu najlepsza kawa do portafiltra, a cena jest również świetna. Bezkonkurencyjna w tym przedziale cenowym.
Oceniono dnia 14 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Oceniono dnia 23 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Oceniono dnia 26 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr prodomo kawa ziarnista premium 500g opakowanie 12 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
757,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso całe ziarna Arabica Robusta 1000g 4-pak
596,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 4 szt
492,43 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 4 sztuk)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
303,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
75,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,74 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
144,74 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
-5,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,65 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
142,65 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg