5,0



Na podstawie 1 opinii
Sos do makaronu z czosnkiem i chili
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,28 zł
112,00 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Antipasti i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg78,98 zł/1l
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bomba Calabrese sos warzywny z chilli 180 g109,83 zł/1l
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Oliwki Itrana 300g - d'Amico30,75 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
La Costena Jalapeno Nachos 440 g59,20 zł/1kg
26,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos czosnkowy, oliwa i chili, 190 g
162,11 zł/1l
30,80 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
72,07 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwki zielone Liakada z czosnkiem ATG 200g
123,00 zł/1l
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grzyby pieczarkowe trifolati Camapesino, 1700 g - Demetra
157,61 zł/1kg
267,94 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Fasola Gigantes w sosie pomidorowym 190g
93,74 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Łagodne chili 370ml
48,95 zł/1l
18,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Papryka nadziewana anchois i tuńczykiem, 1550 g - Demetra
155,81 zł/1kg
241,51 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Bruschetta z oliwkami 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Grilowane pieczarki, 780 g - Demetra
111,14 zł/1kg
86,69 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Włoski krem z papryczki chili, 190 g
157,89 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Peperonata piemontese, 1700 g - Demetra
60,38 zł/1kg
102,65 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Grzyby pieczarki z pomidorami, 1600 g - Demetra
90,51 zł/1kg
144,81 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Amogusti Olijven nadziewany anchois, 200 g - aromatyczne, soczyste oliwki
55,80 zł/1kg
11,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bruschetta Mediterranea, 190 g
142,89 zł/1l
27,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Oliwki Kalamata z pestką, 320g
65,41 zł/1kg
20,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta z czarnych oliwek Kalamata 100 g
171,80 zł/1kg
17,72 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pasta Sauce mit Knobl. u. Chili - sos do makaronu z czosnkiem, oliwą z oliwek i chili. - Hersteller: alis s.r.l. Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien 1er Pack
- Lista składników
- Czosnek 34%, olej słonecznikowy, ostre chili 30%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, natka pietruszki, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1602 kj Energia kcal 383 kcal Tłuszcz 35 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,2 gM Węglowodany 15 gM Węglowodany, w tym cukier 1,7 gM Białko 3,3 gM Sól 0,009 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 190 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- sos do makaronu z czosnkiem, oliwą z oliwek i papryczką chili.
- Producent
- Casa Rinaldi
- Numer producenta
- 859661
- EAN
- 8006165373289
- Lista składników
- Czosnek 34%, olej słonecznikowy, ostre chili 30%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, natka pietruszki, sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1602 kj Energia kcal 383 kcal Tłuszcz 35 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,2 gM Węglowodany 15 gM Węglowodany, w tym cukier 1,7 gM Białko 3,3 gM Sól 0,009 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 190 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- sos do makaronu z czosnkiem, oliwą z oliwek i papryczką chili.
- Producent
- Casa Rinaldi
- Numer producenta
- 859661
- EAN
- 8006165373289
Pasuje również do tego

Debic Profi bita śmietana słodzona z praktyczną głowicą rozpylającą 700ml
73,03 zł/1l
51,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos czosnkowy, oliwa i chili, 190 g
162,11 zł/1l
30,80 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Pasta czosnkowa 90 g - Gia
222,22 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Mieszanka przypraw do makaronu Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
214,38 zł/1l
17,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Aglio, Olio & Peperoncino, 156 ml - L'Orto di Beppe
341,99 zł/1l
53,35 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Papryka Peperoncino Tritato 180g - Delizie Calabria
108,22 zł/1l
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,70 zł/1kg
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka kukurydziana PAN 1 kg
17,80 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zamrażarka Amica GB 15151 W, 48 cm, biała
1 130,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Gadeschi Amarettini
47,40 zł/1kg
9,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Płatki śniadaniowe 1000g
45,76 zł/1kg
45,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,95 zł/1kg
27,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
185,11 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełki fasoli Mung 330g - Diamond
20,52 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
78,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
64,79 zł/1kg
18,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
108,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

MARLENKA® Ciasto miodowe z orzechami włoskimi - ciasto miodowe, ciasto, tort (1 x 800 g)
78,36 zł/1kg
62,69 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,98 zł/1l

Oliwki zielone z pestką świeże Olive Verdi Grandi 1690g/900g - Miccio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,21 zł/1l

Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
27,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,28 zł/1kg

Bomba Calabrese sos warzywny z chilli 180 g
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,83 zł/1l

Ogórki lekko ostre z chilli 870g - Schronisko Bukowina
16,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,30 zł/1l

Oliwki Itrana 300g - d'Amico
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,75 zł/1kg

Kapary w occie winnym 95g - Iposea
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,91 zł/1kg

Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico
15,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,89 zł/1l

Passata pomidorowa Rosso Gargano 290 g
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,38 zł/1l

Anchois w oleju słonecznikowym 78 g Arco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,06 zł/1kg

Oliwki zielone Liakada z czosnkiem ATG 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1l

Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,08 zł/1kg

Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
167,50 zł/1kg

Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
165,70 zł/1kg

La Costena Jalapeno Nachos 440 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

Sos do makaronu z czosnkiem i chili



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,00 zł/1kg

Divella Pomodori Pelati, Pomidor, 400 g, Włochy, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
4,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,42 zł/1l

Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,05 zł/1kg

Kanakis | Oliwki Kalamata - 210 G - Ręcznie zbierane - Ciemnofioletowe - Z pestką - W słoiku
49,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
235,71 zł/1l

Kanakis | Oliwki Kalamata - 300 G - Z pestką - Mięsiste i soczyste - Naturalne składniki
40,70 zł
Sprzedawca: GreekBox
135,67 zł/1l