Pasta czosnkowa 90 g - Gia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,00 zł
222,22 zł / 1kg
+ 42,87 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pasty ziołowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso53,30 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg268,99 zł/1l
298,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato50,99 zł/1kg
84,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pasta truflowa 510g - Ginos127,43 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

House of Asia Pasta z imbiru 120g
79,67 zł/1l
9,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PASTA Z CHILI 180 g - KROKUS
121,33 zł/1kg
21,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Knorr Primerba – chrzan – 320 g
443,84 zł/1kg
142,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PASTA Z CIECIERZYCY I BATATÓW Z ROZMARYNEM185 g - NATURAVENA
58,59 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PASTA WARZYWNA Z KASZĄ JAGLANĄ185 g - NATURAVENA
57,14 zł/1kg
10,57 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem cebulowy, 135 g
223,70 zł/1l
30,20 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

HUMMUS NATURALNY185 g - NATURAVENA
58,59 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Knorr Primerba Pasta przyprawowa „Bazylia” 340 g (pasta ziołowa)
0,39 zł/1l
131,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Primavika Pasztet pomidorowy z cieciorką 160 g
35,63 zł/1kg
10,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pasta czosnkowa z imbirem i chili 120 g
83,75 zł/1l
10,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PESTO CALABRESE125 g - ZWERGENWIESE
127,44 zł/1kg
15,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Tapenada z suszonych pomidorów, 190 g
142,11 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

HUMMUS NATURALNY190 g - VEGA UP
54,32 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Knorr Primerba Pasta przyprawowa „Czosnek” 340 g (pasta ziołowa)
0,37 zł/1l
124,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Primavika Paprykarz wegetariański z ryżem 160 g
33,97 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Produkt wytworzony z wyselekcjonowanych surowców, wolny od GMO, umyty, zmielony i wymieszany.
Skład:
55% czosnek, olej słonecznikowy, sól, substancja konserwująca: metabisulfity potasu
Skład:
55% czosnek, olej słonecznikowy, sól, substancja konserwująca: metabisulfity potasu
- Lista składników
- zobacz zdjęcie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz zdjęcie lub opis produktu
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- GIA
- Nazwa handlowa
- Pasta czosnkowa 90 g - Gia
- Producent
- GIA
- Numer producenta
- GILLI-01815__-re-160418
- EAN
- 8005330387991
- Lista składników
- zobacz zdjęcie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz zdjęcie lub opis produktu
- Waga
- 90 g
- Firma spożywcza
- GIA
- Nazwa handlowa
- Pasta czosnkowa 90 g - Gia
- Producent
- GIA
- Numer producenta
- GILLI-01815__-re-160418
- EAN
- 8005330387991
Pasuje również do tego

Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta z cebuli, 80 g - Gia
196,38 zł/1kg
15,71 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
![Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
86,20 zł/1kg
21,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

[ROYAL THAI Długoziarnisty Ryż Pachnący (w całości) DE LUXE / Jasmin Biały Ryż Pachnący
21,59 zł/1kg
37,35 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kimchi Classic, łagodna wersja, 300 g, Old Friends
31 460,00 zł/1kg
31,46 zł
Sprzedawca: Katomix

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
12,81 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 761,91 zł/1kg
120,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak
31,02 zł/1kg
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Sól specjalna Finish 1,2 kg
5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
139,81 zł/1kg
29,36 zł
Sprzedawca: Katomix

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Hellmanns Musztarda żółta średnio ostra zamykana 250ml
37,60 zł/1l
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta do zupy Miso ciemna 300g - Shinjyo Miso
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,30 zł/1l

Pasta pistacjowa 100% Joygelato 1 kg
298,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
268,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
268,99 zł/1l

Pasta Limone 1,2 kg - Joygelato
84,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,99 zł/1kg

Pasta truflowa 510g - Ginos
64,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,43 zł/1l

Przecier pomidorowy Oro di Parma potrójnie skoncentrowany 200 g opakowanie 15 sztuk
203,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 019,45 zł/1kg

Papryka Peperoncino Tritato 180g - Delizie Calabria



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
108,22 zł/1l

Panierka Tempura 1kg - Samlip



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,93 zł/1kg

Pasta sezamowa Tahini 300g - Doyal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,96 zł/1kg

Pasta do zupy miso ciemna 150g - Miyako



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,93 zł/1l

Pasta Humus z ciecierzycy z mielonym sezamem 400g - Doyal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,76 zł/1kg

Saitaku Wasabi Paste, 43 g
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,02 zł/1kg

Pasta curry czerwona 50g - Aromax
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,80 zł/1l

Pasta z tamaryndowca 200g - Exotic Food
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1l

Pesto Rosso Sos z bazylią i suszonymi pomidorami 90g - Sacla
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
155,44 zł/1l

Pasta do zupy Miso jasna 500g - Shinjyo Miso
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,65 zł/1kg

Mieszanka do tempury 200 g – Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,43 zł/1kg

Pasta z Tamaryndowca 114g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,32 zł/1kg

Przecier pomidorowy Oro di Parma z papryką o smaku śródziemnomorskim 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,95 zł/1kg

Kotanyi zioła do makaronu Innowacyjny młynek precyzyjne dozowanie 32g
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
600,67 zł/1kg

PASTA Z CIECIERZYCY I BATATÓW Z ROZMARYNEM185 g - NATURAVENA
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
58,59 zł/1kg