LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,90 zł
72,07 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Antipasti i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg78,98 zł/1l
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico54,89 zł/1l
15,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g165,70 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Oliwki Itrana 300g - d'Amico30,75 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rapunzel 1204050, Karczoch, 120 g, Włochy, 1122 kcal, 273 kJ, 27,1 g
221,75 zł/1kg
26,61 zł
Sprzedawca: taleoo

Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
118,05 zł/1kg
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwki Kalamata fioletowe, bez pestek, 315g | RAPUNZEL
65,24 zł/1kg
20,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Kanakis | Oliwki Kalamata - 300 G - Z pestką - Mięsiste i soczyste - Naturalne składniki
135,67 zł/1l
40,70 zł
Sprzedawca: GreekBox

LaSelva LS_0222, Pieprz, 280 g, 493 kcal, 118 kJ, 1,4 g, 12,2 g
116,21 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: taleoo

LaSelva LS_2411, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 0,4 g, 3,6 g
74,94 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwki Kalamata bez pestek w zalewie ziołowo-olejowej 200g
128,10 zł/1kg
25,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos do makaronu z czosnkiem i chili
112,00 zł/1kg
21,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_0219, Karczoch, 180 g, 135 kcal, 560 kJ, 7,3 g, 3,1 g
125,67 zł/1kg
22,62 zł
Sprzedawca: taleoo

LaSelva LS_2503, Kapary, 150 g, 25 kcal, 104 kJ, 0,1 g, 6,3 g
89,40 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 357033, 115 kcal, 474 kJ, 1 g, 11 g, 0,5 g, 3,3 g
97,74 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 186020, 500 g, 302 kcal, 1274 kJ, 22,9 g, 1,4 g, 0,065 g
27,84 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Bruschetta Mediterranea, 190 g
142,89 zł/1l
27,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Rapunzel 369014, Kapary, 206 g, Niemcy, 25 kcal, 0,83 g, 0,3 g
72,33 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Bruschetta z oliwkami 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Kapary w occie winnym 95g - Iposea
77,91 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 156 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 643 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 1 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 15 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 3,7 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 3,6 g
Zielone oliwki bez pestek są marynowane w solance, aby zachować ich smak. Pozwala to wydobyć pełny smak owoców.
Wskazówki dotyczące obchodzenia się z oliwkami i ich przechowywania
Oliwki bez pestek idealnie nadają się do dań z makaronu, dodatków do pizzy, chleba z oliwkami lub sosów. Podawać jako przystawkę, do sałatek lub wina.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Oliwki należy zalać solanką.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Zielone oliwki bez pestek*, woda, sól morska, sok z cytryny*, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Może zawierać śladowe ilości pestek oliwek.*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie odsączonego produktuEnergia kJ / kcal: 643 kJ / 156 kcalTłuszcz: 15gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,9gWęglowodany: 3,6gw tym cukier: 0,5gBłonnik: 3,1gBiałko: 1gSól: 3,7g
- Waga
- 290 g
- Firma spożywcza
- LASELVA
- Nazwa handlowa
- Oliwka denocciolate in salamoia 295g
- Producent
- LaSelva
- Numer producenta
- LS_0263
- EAN
- 8018759003151
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Zielone oliwki bez pestek*, woda, sól morska, sok z cytryny*, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Może zawierać śladowe ilości pestek oliwek.*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie odsączonego produktuEnergia kJ / kcal: 643 kJ / 156 kcalTłuszcz: 15gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,9gWęglowodany: 3,6gw tym cukier: 0,5gBłonnik: 3,1gBiałko: 1gSól: 3,7g
- Waga
- 290 g
- Firma spożywcza
- LASELVA
- Nazwa handlowa
- Oliwka denocciolate in salamoia 295g
- Producent
- LaSelva
- Numer producenta
- LS_0263
- EAN
- 8018759003151
Pasuje również do tego

Rapunzel 1204050, Karczoch, 120 g, Włochy, 1122 kcal, 273 kJ, 27,1 g
221,75 zł/1kg
26,61 zł
Sprzedawca: taleoo

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Ser kozi, ok. 950 g - Mleczarnia Algund
190,03 zł/1kg
180,53 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tefal GC722D, Czarny, Stal szczotkowana, Stal nierdzewna, Prostokątny, 800 cm², 400 x 200 mm, 0,8 m
1 953,00 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Oliwki Kalamata fioletowe, bez pestek, 315g | RAPUNZEL
65,24 zł/1kg
20,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico
54,89 zł/1l
15,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delicatessen Dittmann kapary łagodnie pikantne marynowane ATG 60g słoik 90 g
113,49 zł/1kg
12,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czarne oliwki Marmarabirlik w oleju (400 g)
91,17 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
118,05 zł/1kg
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kanakis | Oliwki Kalamata - 300 G - Z pestką - Mięsiste i soczyste - Naturalne składniki
135,67 zł/1l
40,70 zł
Sprzedawca: GreekBox

Oliwki zielone z papryką Figaro 340 g
44,26 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zielone oliwki bez pestek, 2,5 kg - Demetra
44,01 zł/1kg
110,03 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LaSelva LS_0222, Pieprz, 280 g, 493 kcal, 118 kJ, 1,4 g, 12,2 g
116,21 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Hiszpańskie oliwki Dittmann czarne
58,76 zł/1kg
21,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_2411, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 0,4 g, 3,6 g
74,94 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwki Kalamata bez pestek w zalewie ziołowo-olejowej 200g
128,10 zł/1kg
25,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Czarne oliwki Hellriegel bez pestki
31,12 zł/1kg
133,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Novella - Pomidor półsuszony - G950
41,31 zł/1kg
61,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
25,97 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 3445020222709, Oliwa z oliwek, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
90,12 zł/1l
45,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
1 074,08 zł/1kg
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Serca karczochów w marynacie ziołowo-olejowej 200g
142,70 zł/1kg
28,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczki nadziewane Peperoncini Ripieni 1 kg
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,98 zł/1l

Rio Mare 13.007.01, Tuńczyk, Oliwa z oliwek, 1 szt., 180 g
27,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,28 zł/1kg

Bomba Calabrese sos warzywny z chilli 180 g
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,83 zł/1l

Ogórki lekko ostre z chilli 870g - Schronisko Bukowina
16,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,30 zł/1l

Pasta z oliwek i pomidorów Citres 200 g
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,85 zł/1l

Oliwki Itrana 300g - d'Amico
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,75 zł/1kg

Włoska sałatka z karczochów - Le Olive Miccio
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1l

Kapary w occie winnym 95g - Iposea
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,91 zł/1kg

Bakłażan marynowany w paski 280 g D'Amico
15,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,89 zł/1l

Anchois w oleju słonecznikowym 78 g Arco



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,06 zł/1kg

Oliwki zielone Liakada z czosnkiem ATG 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1l

Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,08 zł/1kg

Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
167,50 zł/1kg

Rio Mare 57022CH, 100 g, Włochy, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
165,70 zł/1kg

La Costena Jalapeno Nachos 440 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

Sos do makaronu z czosnkiem i chili



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,00 zł/1kg

Dittmann Teufli papryka czerwona z serkiem śmietankowym 650g
44,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,05 zł/1kg

Kanakis | Oliwki Kalamata - 210 G - Ręcznie zbierane - Ciemnofioletowe - Z pestką - W słoiku
49,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
235,71 zł/1l

Kanakis | Zielone oliwki - 300 G - Z pestką - Gorzkie, słodkie i wytrawne - Ręcznie zbierane oliwki
37,40 zł
Sprzedawca: GreekBox
124,67 zł/1l

Kanakis | Oliwki Kalamata - 300 G - Z pestką - Mięsiste i soczyste - Naturalne składniki
40,70 zł
Sprzedawca: GreekBox
135,67 zł/1l