5,0



Na podstawie 3 opinii
Spray do konserwacji zamków Abus PS88, pojemność 50 ml, wersja B/D
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,34 zł
1 246,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Środki do czyszczenia styków elektrycznych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny95,00 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Więcej informacji o reklamie
BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Butelka SchlossFit 50 ml508,40 zł/1l
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA

Więcej informacji o reklamie
SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
384,90 zł/1l
38,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto

Specjalny olej w sprayu do cylindrów Ballistol z cząsteczkami ceramicznymi 50 ml
1 083,00 zł/1l
54,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
273,62 zł/1kg
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ballistol Silikon w sprayu, 400 ml, 4017777253078
231,40 zł/1l
92,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
229,60 zł/1l
45,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
495,60 zł/1l
49,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WD-40® 90.9819 WD-40® Kontaktspray 300,0 ml
348,33 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: somnia24

ADDINOL Smar W - 500 ml
109,18 zł/1l
54,59 zł
Sprzedawca: Amracing

Środek czyszcząco-odtłuszczający w sprayu 1 litr
119,88 zł/1l
119,88 zł
Sprzedawca: PolisElectro

WD-40® 90.9818 WD-40® Lösungsmittel-Universalreiniger 250,0 ml
409,84 zł/1l
102,46 zł
Sprzedawca: somnia24

BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
284,48 zł/1kg
65,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

BALLISTOL 25340 Przemysłowy środek czyszczący w sprayu 500,0 ml
131,28 zł/1l
65,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Spray wielofunkcyjny Petec - 500ml
67,94 zł/1l
33,97 zł
Sprzedawca: AutoTuning

ADDINOL Spray do czyszczenia i konserwacji elektrycznych - 200ml
158,85 zł/1l
31,77 zł
Sprzedawca: Amracing

Butelka Rozpylacz Ręczny Do Wd40 500Ml
73,70 zł/1l
44,22 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

TESLANOL 26017 Spray do czyszczenia elektromechanicznego, 200 ml, 4 sztuki
137,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nietłusty specjalny spray pielęgnacyjny PS88 nadaje się do pielęgnacji i ochrony zamków drzwiowych.
Zastosowanie:
- Wkładki drzwiowe, zamki samochodowe, narzędzia, sprzęt sportowy, maszyny biurowe
- Nietłusty produkt specjalny
Więcej informacji można znaleźć w karcie charakterystyki.
Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml puszka aerozolowa luzem50 ml puszka aerozolowa luzem
Uwaga: nie zawiera dekoracji. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Wersja: 50 ml pojemnik z aerozolem luzem50 ml pojemnik z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu.
Nietłusty specjalny spray pielęgnacyjny PS88 firmy ABUS do zamków drzwiowych
Nietłusty specjalny spray pielęgnacyjny PS88 do wszystkich wkładek bębenkowych - takich jak wkładki do drzwi, wkładki do zamków rowerowych lub wkładki do kłódek - zapewnia, że wkładka bębenkowa pozostaje dobrze utrzymana od wewnątrz, a klucz można płynnie przekręcić. PS88 chroni wkładkę bębenkową przed kurzem, brudem i innymi zabrudzeniami, czyniąc ją bardziej trwałą i długowieczną. Wystarczy spryskać wkładkę bębenkową i gotowe. Uwaga: Jeśli wkładka bębenkowa jest bardzo zabrudzona, brud spłynie po niej. Dlatego warto mieć przygotowaną ściereczkę, aby wyłapać brud.
Szczegóły produktu:
- Użycie i zastosowanie: do wszystkich wkładek bębenkowych wymienionych powyżej
- Nietłusty środek specjalny
- Wkładki bębenkowe pozostają gładkie i elastyczne przez wiele lat
- Zawartość: puszka 50 ml (spray)
Zakres dostawy:
ABUS spray pielęgnacyjny PS88 (puszka ze sprayem 50 ml)
ABUS Plegespray do wkładek drzwiowych i zamków PS88 - 08815
Spray do wkładek bębenkowych i zamków PS88 firmy ABUS, o numerze artykułu: 08815 i EAN: 40033180088155 w kategorii: Wkładki bębenkowe
Właściwa pielęgnacja jest niezbędna do długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania wkładki bębenkowej. Dlatego należy ją od czasu do czasu czyścić i zabezpieczać specjalnymi sprayami pielęgnacyjnymi. Nietłusty specjalny spray pielęgnacyjny ABUS PS88 nadaje się do pielęgnacji i ochrony zamków drzwiowych. Czyści cylindry, smaruje je i chroni, zapewniając w ten sposób bezproblemowe użytkowanie. Spray pielęgnacyjny wypiera również wilgoć i zapobiega oblodzeniu. PS88 może być również stosowany do zawiasów. Eliminuje skrzypienie i trzeszczenie. Działa również skutecznie na zardzewiałe śruby itp. i poluzowuje je.
Spray pielęgnacyjny PS88
- konserwuje i chroni wkładki bębenkowe
- zapobiega oblodzeniu zamków drzwiowych i samochodowych
- poluzowuje zardzewiałe śruby, wkręty, zawory i nakrętki obręczy
- eliminuje skrzypienie i trzeszczenie w drzwiach, oknach i szufladach
- jako ochrona antykorozyjna przed solą, wodą i wilgocią
- jako spray kontaktowy w sektorze elektrycznym i elektronicznym
ABUS Spray do pielęgnacji "PS88" Spray do pielęgnacji, który nie pozostawia tłustych śladów, przeznaczony do użytku domowego, hobbystycznego i w pracach ręcznych. Smaruje, chroni, czyści i usuwa wilgoć. Zapobiega zamarzaniu. Opakowanie: 50 ml
W prawie 100-letniej historii firmy, ABUS stale rozszerza swoje segmenty produktów i jest bardzo szczęśliwy, że jest pierwszym wyborem przy zakupie następujących produktów: kaski rowerowe, zamki rowerowe, akcesoria motocyklowe, technologia bezpieczeństwa, kłódki, U-locki i bezpieczeństwo domu.
ABUS spray pielęgnacyjny "PS88" Nietłusty spray pielęgnacyjny dla domu, hobby, handlu. Smaruje, chroni, czyści, wypiera wilgoć. Zapobiega oblodzeniu.
- Producent
- Zawartość
- 50 ml
- Waga
- 90 g
- EAN
- 4003318088155
- Numer producenta
- 8815
- Producent
- Zawartość
- 50 ml
- Waga
- 90 g
- EAN
- 4003318088155
- Numer producenta
- 8815
Niebezpieczeństwo!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
P211: Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.
P251: Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
P271: Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P304 + P340: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania.
P102: Chronić przed dziećmi.
Instrukcje bezpieczeństwa
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H222: Skrajnie łatwopalny aerozol.H229: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
EUH 209: Podczas stosowania może przekształcić się w substancję wysoce łatwopalną.
EUH 018: Podczas stosowania mogą powstawać łatwopalne lub wybuchowe mieszaniny par z powietrzem.
EUH 044: Zagrożenie wybuchem po ogrzaniu w zamkniętym pojemniku.
Pasuje również do tego

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
112,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Cyprys wiecznie zielony - 2 szt - Cupressus 'Totem' - W60-80cm - ⌀19cm
366,85 zł
Sprzedawca: Bloomique

TESA 64621-00000-04, Przezroczysty, 10 m, 12 mm
0,51 zł/1m
25,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zegar ścienny, bezgłośny, zegar kuchenny, designerski zegar ścienny, salon, wyświetlacz analogowy, zegar biurowy, nowoczesny zegar ścienny
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo

FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
98,34 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,18 zł
Sprzedawca: TR8

Greenburry portfel skórzany brązowy antyczny portfel portmonetka 8 miejsc na karty vintage 1796A-25
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Intenso Festplatte 2TB USB 3.0 6.35cm 2.5'' schwarz - Festplatte - 2,5\", 2 TB, 2.5", 5400 RPM, Czarny
611,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Green_Country

Dunlop Bicycle Bag Double Waterproof - Torba na bagażnik 36x30x12cm - 2 x 13 litrów - Nylonowe torby rowerowe z odblaskowymi paskami dla bezpieczeństwa - Zapięcie na rzep Single - Czarny
69,98 zł
Sprzedawca: TR8

Relaxdays Uniwersalne ramię chwytne, chwytak do śmieci, przedłużka ramienia, pomoc w chwytaniu dla seniorów, aluminium, 76 cm, srebrno-czarne
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Girlanda choinkowa 2,7m Ruhhy 22321
25,18 zł/1m
67,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Kesper 28403, Prostokątny, Drewno, Drewno, Monochromatyczny, 230 mm, 150 mm
39,99 zł
Sprzedawca: homerci

Męskie skórzane portfele motocyklowe z zabezpieczeniem RFID i 45-centymetrowym łańcuszkiem
89,00 zł
Sprzedawca: Lederbrieftaschen_und_Guertel

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gardena Micro-Drip-Irrigation Balcony - Micro-Drip-System Set (13401-20)
162,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kleber 165/60 R15 81H Quadraxer 3 A/S M+S Xl
486,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Opony IMPERIAL 185/50 R16 81V ALL SEASON DRIVER
302,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Podłogowa suszarka obrotowa LinoPop-Up 140
219,81 zł
Sprzedawca: Di-Life

Uniroyal 255/35 R20 97Y Rainsport 5 Xl
593,94 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
384,90 zł/1l
38,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto

Abus Pflegespray Vk Ps88 125Ml D
2 481,12 zł/1l
310,14 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Opony CONTINENTAL 155/70 R19 84Q EcoContact™ 6
852,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Opony FULDA 195/50 R16 88H KRISTALL CONTROL HP2 XL
662,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Pirelli 225/45 R17 94W Cinturato All Seasons Sf3 Xl
405,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Hansgrohe 27521000
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MEGABAD
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
216,73 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 329,63 zł/1l

Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 336,27 zł/1kg

Środek do czyszczenia styków Caig DeoxIT G100PS-2 Złoty spray do styków metalowych
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
3 328,95 zł/1l

Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
176,48 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 260,57 zł/1l

Che1507 Kontakt U 300Ml.ag
92,65 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Butelka SchlossFit 50 ml
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA
508,40 zł/1l

Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
95,00 zł/1l

BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Crc 31913-Ae
159,72 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
319,44 zł/1l

presto PTFE-Spray trocken 150ml
33,71 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,02 zł
Sprzedawca: NGSStores

Środek Do Czyszczenia Wtryskiwaczy 250Ml Dodatek Do Paliwa



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing