4,9



Na podstawie 25 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,93 zł
92,32 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeźwiający balsam HAPPY2 850,80 zł/1l
71,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Pour Homme Shower Gel360,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sanex Douchegel - Dermo Nawilżający 500 ml170,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml343,92 zł/1kg
85,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Original, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, Antywysuszający, Oczyszczenie
185,20 zł/1l
37,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Marbert Man Bath 400ml
223,70 zł/1l
89,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Axe Żel pod prysznic Magnum Gold Caramel Billionaire Limited Edition długotrwała świeżość i zapach testowany dermatologicznie 250ml 12 szt
113,80 zł/1l
341,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Old Spice, Original, el pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
207,36 zł/1l
51,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hermès Terre D'Hermes sprchový gel pro muže 200 ml
708,00 zł/1kg
177,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Brut Attraction Totale Zel pod prysznic, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,28 zł/1l
32,14 zł
Sprzedawca: Tersorte

John Player Special, Be red, Żel do kąpieli, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
783,98 zł/1l
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

4711 Original sprchový gel unisex 200 ml
138,25 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original Duschgel 200 ml (mężczyzna)
117,45 zł/1l
24,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original - Żel pod prysznic - Łagodne oczyszczanie - 400 ml - 1 szt
479,85 zł/1l
191,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Brut Original – żel pod prysznic 600 ml
84,53 zł/1l
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Fresh Shower 200 ml
131,40 zł/1l
26,28 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tabac Original to jeden z najbardziej znanych w Niemczech męskich zapachów. Połączenie aldehydowych nut z korzennymi aromatami i szlachetnym drewnem wspaniale podkreśla klasyczną męską elegancję. Zapach idealnie pasuje do mężczyzn dojrzałych, eleganckich i spełnionych życiowo.
Tabac Original jest opisywany jako ostry i pikantny zapach dla mężczyzn. Szukasz zapachu, który ma tradycję? Zatrzymaj się przy Tabac Original, który wciąż jest ulubieńcem wielu mężczyzn i przekonaj się o jego oryginalności.Woda kolońska dla mężczyzn Tabac Original została wprowadzona na rynek w 1959 roku.
Tabac Original to aromatyczny zapach dla mężczyzn, wprowadzony na rynek w 1959 roku. Tabac Original rozpoczyna się świeżym, ostrym akordem aldehydów, lawendy, bergamotki i cytryny. Kwiatowe serce przyozdobione jest drzewem sandałowym i igłami sosny. Męska baza Tabac Original składa się z nut fasoli, ambry, piżma, wanilii i tytoniu.
Tabac Original marki er & Wirtz to klasyczny drzewno-aromatyczny zapach dla mężczyzn, który został wprowadzony na rynek w 1959 roku i do dziś jest uważany za ponadczasowe arcydzieło. Zapach ten oferuje bogate połączenie świeżych nut cytrusowych, korzennych i drzewnych, które nadają mu niepowtarzalnej elegancji i wyrafinowania. Tabac Original to nie tylko zapach, ale także kawałek historii, który odzwierciedla tradycję i dziedzictwo sztuki perfumeryjnej. Nutę głowy otwiera musująca mieszanka świeżej petitgrain, wibrującej bergamotki, ostrego pieprzu, soczystej cytryny i delikatnego neroli. Ta energetyzująca i ożywcza kompozycja tworzy dynamiczne otwarcie, które natychmiast przemawia do zmysłów i daje poczucie witalności. Orzeźwiające nuty cytrusowe nadają idealny ton na cały dzień i zachęcają do podejmowania nowych wyzwań. W sercu zapachu rozwija się subtelne połączenie rumianku, aromatycznej lawendy, kwiatowej pelargonii i ziemistych nut drewna dębowego. Te harmonijne elementy nadają kompozycji klasyczny, męski charakter i tworzą wrażenie gracji i siły. W nucie bazy kremowe drzewo sandałowe, pikantny goździk, zmysłowe piżmo, ziemista wetyweria i ciepły bursztyn zapewniają długotrwałe i wyraziste wykończenie. Tabac Original jest idealny dla mężczyzn, którzy szukają eleganckiego i tradycyjnego zapachu z długą historią, który podkreśla ich siłę i wyrafinowanie oraz towarzyszy im przy każdej okazji.
Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml Shower gel. For men.
Tabac Original Bath & Shower Gel 400 ml to odżywczy żel pod prysznic dla mężczyzn o drzewnym, aromatycznym zapachu. Nuty owocowej pomarańczy, orzeźwiającej bergamotki, lawendy i odświeżającej mięty łączą się z akordami pikantnego kardamonu, kolendry i geranium. Następnie pojawia się ciepła baza z wetywerii, drzewa sandałowego, kremowej wanilii, paczuli i pikantnej gałki muszkatołowej. Tabac Original jest idealny dla dojrzałego i wykształconego dżentelmena z pewnością siebie. Żel pod prysznic optymalnie oczyszcza skórę i doskonale uzupełnia zapach o tej samej nazwie.
Tabac Original żel do kąpieli i pod prysznic 400ml
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Tabac
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 4011700415403
- Numer producenta
- HXWCREDP0Y
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Tabac
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 4011700415403
- Numer producenta
- HXWCREDP0Y
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
349,97 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 24 h
182,70 zł/1l
36,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g
27,17 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
359,87 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 250 ml, 24 h
199,24 zł/1l
49,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac - Tabac Original EDC 300ml
304,10 zł/1l
91,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M
1 836,50 zł/1l
183,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
1 438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lacoste Live Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
1 780,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

tectake® Marcel drapak 141 cm ze schodkami, sznurkiem do zabawy i zabezpieczeniem przed przewróceniem
664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
61,12 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Microsoft Xbox Series S, Xbox Series S, Biały, 10240 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
2 557,51 zł
Sprzedawca: evomag

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Hugo Boss, Hugo Extreme, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 846,53 zł/1l
138,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fenjal Balsam do ciała Classic Naturalny olejek i klasyczny zapach 400ml
71,60 zł/1l
28,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Rieker Ottawa buty damskie loafersy zielony rekreacyjny, rozmiar buta:38 EU
756,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Uniwersalny uchwyt do tabletu do samochodu z obrotem o 360°, uchwyt do kratki wentylacyjnej w samochodzie osobowym i ciężarówce
409,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Blumtal pościel 135x200cm + poszewka na poduszkę 80x80cm - Pościel z mikrofibry 135x200cm - Zestaw 2 pościeli ciemnoszary
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

LEGO Star Wars Clone Scout Walker – 20th Anniversary Edition, Zestaw do budowania, 6 lat(a), 250 szt., 305 g
600,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brick-Heaven

Tabac Original Pianka do golenia, 200ml
175,10 zł/1l
35,02 zł
Sprzedawca: MANADA

Portfel męski Frentree® ze skóry nappa z ochroną RFID, 15 przegródek na karty, portfel w formacie pionowym, czarny
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bosch MUM9AX5S00, 5,5 l, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, Stal nierdzewna, Aluminium, 1500 W
3 775,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tabac original
tak bardzo to świetna rzecz dla mężczyzn bardzo dobry zapach Bardzo mi się podoba. Tak trzymać
Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zapach
Najlepszy stosunek ceny do jakości, szybka wysyłka. Jakość jest odpowiednia. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 16 grudnia 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Żel pod prysznic jest bardzo ekonomiczny i ma świetny męski zapach. Towar został szybko dostarczony.
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość i przystępna cena, szybka wysyłka
Zawsze chętnie korzystam z szybkiej wysyłki i świetnych produktów.
Oceniono dnia 22 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TheBest
Zawsze uważałem, że produkt jest naprawdę dobry dla męskiego ciała
Oceniono dnia 17 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko "top" - dziękuję bardzo.
Tabac Original wciąż jest "świetny" od dziesięcioleci.
Oceniono dnia 9 listopada 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa!
Wszystko na najwyższym poziomie! Jednak 3 lata temu ten produkt był nadal dostępny za 7-8 euro!
Oceniono dnia 4 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy dla taty.
Świetny żel pod prysznic. O męskim zapachu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Molton Brown Tobacco Absolute żel 300 ml
136,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
456,43 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
59,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
125,66 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
91,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,64 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
242,64 zł
-6,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
236,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 182,20 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
278,06 zł
-32,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
245,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 965,52 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
241,88 zł
-6,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
235,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
785,87 zł/1kg

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
198,14 zł
-5,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
193,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
965,30 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,33 zł/1l

Kneipp Aroma Pflegedusche Gute Laune, 6er Pack (6 x 200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,21 zł/1l

Kneipp Aroma Pflegedusche Lebensfreude Zitrone, 6er Pack (6 x 200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,74 zł/1l