4,9



Na podstawie 53 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł-25%
34,77 zł / 1l
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
HUGO BOSS The Scent Żel pod prysznic 150ml813,73 zł/1l
122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Płyn Białe Piżmo odświeżający 450ml - talk w proszku31,76 zł/1l
14,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
4711 Original sprchový gel unisex 200 ml271,40 zł/1l
54,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Felce Azzurra Doccia Classico, Żel pod prysznic, 250 ml, Ciało, 1 szt.
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Argan, 400 ml
34,77 zł/1l
27,00 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Żel pod prysznic Muschio Bianco 250ml - Felce Azzurra
27,08 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 24649, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Orchidea
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Docia Olio Karite 250ml - Felce Azzurra
29,32 zł/1l
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Mint & Lime, 400 ml
34,77 zł/1l
20,76 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
27,98 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel do mycia Vanilla & Ebano, 650 ml
21,27 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
25,73 zł/1kg
7,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

el pod prysznic Doccia Talco Setificante 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przenieś się w świat luksusu z Felce Azzurra Orginal! Wyczuj niezwykłą aksamitność i subtelność, gdy bogata formuła otula Twoją skórę w miękką i lekką piankę. Zanuć nuty niezapomnianego zapachu, który rozświetla każdy dzień. Z bogatymi olejkami eterycznymi działającymi na równowagę, regenerację i nawilżenie, twoja skóra będzie promienna i pełna życia. Odkryj tajemnice ponad 100 składników z całego świata, ukryte w naszym niepowtarzalnym zapachu, który jest dziedzictwem rodziny Paglieri.
Daj sobie szansę na chwilę odprężenia i zapewnij swoim zmysłom unikalne doznania! Zanurz się w świat Felce Azzurra Orginal już dziś!
Pojemność: 400 ml
Składniki:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Potassium Lactate, Cocamide MEA, Sodium Chloride, Phosphoric Acid, Disodium EDTA, Polyquaternium-7, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Coumarin, Linalool, D-alpha Limonene, Eugeno
Markowy, włoski żel pod prysznic Felce Azzurra. Kosmetyk posiada doskonałe właściwości myjące oraz nawilżające. Charakteryzuje się jedynym w swoim rodzaju, klasycznym zapachem marki Felce Azzurra.
Poczuj włoską świeżość! Zamów teraz Felce Azzurra Original i ciesz się delikatną pielęgnacją każdego dnia!
Felce Azzurra Classico – Klasyczny żel pod prysznic 400 ml
Ponadczasowy zapach i codzienna pielęgnacja skóry.
Felce Azzurra Classico to ikoniczny żel pod prysznic, którego charakterystyczna, elegancka kompozycja zapachowa łączy świeżość i subtelną nutę kwiatową. Delikatna formuła oczyszcza i odświeża skórę, pozostawiając ją gładką i pachnącą przez długi czas.
Cechy produktu:
Pojemność: 400 ml
Rodzaj: Żel pod prysznic
Zapach: klasyczny, świeży, elegancki
Delikatny dla skóry, odpowiedni do codziennego stosowania
Oryginalny produkt włoski
Sposób użycia:
Nałożyć na wilgotną skórę, spienić i dokładnie spłukać wodą.
Felce Azurra Duschgel 400Mloriginal
- Jednostka miary: szt
- Wysokość: 20.00
- Szerokość: 4.00
- Długość: 9.00
ŻEL POD PRYSZNIC FELCE AZZURRA CLASSIC 400 ML
ŹRÓDŁO:
Popularny żel pod prysznic. Wyjątkowy i bardzo charakterystyczny zapach został stworzony z ponad stu składników z całego świata. Ta wyjątkowa kompozycja jest nadal tajemnicą rodziny Paglieri. Tradycyjna receptura została zapisana w rodzinnym notatniku i przekazywana z pokolenia na pokolenie - z ojca na syna.
TONY GŁÓW:
SERCE:
TŁO:
SKŁAD:
Nowoczesna aksamitna formuła powleka skórę delikatną pianą, która gwarantuje znacznie lepsze nawilżenie.
400 ml
Paglieri Felce Azzurra Duschgel Classic 400 ml
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- EAN
- 8001280013973
- Numer producenta
- 502336
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- EAN
- 8001280013973
- Numer producenta
- 502336
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
100,50 zł/1kg
32,83 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,15 zł
Sprzedawca: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dezodorant spray Classico 150ml - Felce Azzurra
99,13 zł/1l
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Doccia Classico, Żel pod prysznic, 250 ml, Ciało, 1 szt.
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034107, Płynny, 2140 ml, Różowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
377,90 zł/1l
37,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Felce Azzurra Original
23,15 zł/1l
44,38 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,93 zł
Sprzedawca: Katomix

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Brut, Original, Dezodorant, 200 ml
250,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Świeca zapachowa Candela Bicchiere Vaniglia&Zenzero - Felce Azzurra
20,95 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimo Ultra Protezione 250ml - Felce Azzurra
155,36 zł/1l
38,84 zł
Sprzedawca: TR8

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Classic, Puder do ciała, Unisex, Przeciwbakteryjny, Słoiczek, 200 g, 1 szt.
254,64 zł/1kg
63,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre
5,98 zł/1l
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkty AZZURRA
Producent Felce Azzurra
Jestem bardzo zadowolona. Świeży zapach długo się utrzymuje i bardzo mi się podoba! Jednak stosunkowo mała butelka wkrótce będzie pusta, jeśli będzie używana regularnie z 1 nakrętką pomiarową na urządzenie.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt – oryginał jest jeszcze lepszy niż „classico”!! Szybka wysyłka!!
Producent Felce Azzurra
Azzuro Original to najlepszy żel pod prysznic, jaki kiedykolwiek miałem, a tutaj w bezkonkurencyjnej cenie. Zamówię go ponownie, gdy się skończy.
Oceniono dnia 11 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam ten zapach… już od dzieciństwa
Producent Felce Azzurra
Uwielbiam ten zapach, towarzyszy mi od pokoleń...
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach
Producent Felce Azzurra
W przeciwieństwie do pudru żel pod prysznic nadal ma ten znany, przyjemny zapach.
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel pod prysznic Felce Azzurra
Producent Felce Azzurra
Piękny zapach Przyjemny dla skóry
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny zapach.
Producent Felce Azzurra
Zapach jest po prostu fantastyczny.
Oceniono dnia 26 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealne
Producent Felce Azzurra
Nieskomplikowane i szybkie. Dobry towar.
Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dufti
Producent Felce Azzurra
Czy ładny zapach chętnie ponownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
996,60 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l