12x KUM 801.04.11 Ersatzmesser für Spitzer 8010411 500S

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,40 zł

+ 24,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Temperówki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Temperówka Dahle 155 mellow, do ołówków 12 mm
Temperówka Dahle 155 mellow, do ołówków 12 mm
98,28 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla WESTCOTT E-55039 00 Ostrza wymienne do ostrzałki czarne(S)
WESTCOTT E-55039 00 Ostrza wymienne do ostrzałki czarne(S)
28,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla STAEDTLER® 510 20 – metalowa podwójna temperówka
STAEDTLER® 510 20 – metalowa podwójna temperówka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
405,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System
Zdjęcie produktu dla Faber-Castell 50-34, Temperówka ręczna, Srebrny, Metal, Oburęczny, 1 szt.
Faber-Castell 50-34, Temperówka ręczna, Srebrny, Metal, Oburęczny, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,71 zł
-3%
28,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla M + R 3140040 M + R Spitzer MICRO schwarz
M + R 3140040 M + R Spitzer MICRO schwarz
112,90 zł
-16,62 zł
96,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla M+R 704000000 M+R Spitzer, aus Holz, Blockform
M+R 704000000 M+R Spitzer, aus Holz, Blockform
18,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla WEDO 524004 WEDO Spitzer einfach Blockform KUM 400-1
WEDO 524004 WEDO Spitzer einfach Blockform KUM 400-1
22,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla M&M 67870102 M&M Spitzer Schutzhelm weiß
M&M 67870102 M&M Spitzer Schutzhelm weiß
38,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Spitzer
Spitzer
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla M + R Spitzer Quattro Swing ® weiß
M + R Spitzer Quattro Swing ® weiß
34,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla FABER-CASTELL Spitzer Doppelspitzdose Blister D sort.
FABER-CASTELL Spitzer Doppelspitzdose Blister D sort.
23,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla WESTCOTT E-14216 00 Spitzmaschine - manuell, für Ø 7 - 12 mm
WESTCOTT E-14216 00 Spitzmaschine - manuell, für Ø 7 - 12 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
62,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Dahle 4007885238838
Dahle 4007885238838
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
76,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ALCO Spitzer 3013-11 verschließbar schwarz
ALCO Spitzer 3013-11 verschließbar schwarz
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Dosenspitzer doppelt sort.
Dosenspitzer doppelt sort.
8,55 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Soennecken Spitzer einfach Metall 3416
Soennecken Spitzer einfach Metall 3416
98,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ostrzałka Lansky LSS8CM
Ostrzałka Lansky LSS8CM
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HWESTA
Zdjęcie produktu dla DAHLE Dosenspitzer 53461-21365 Kunststoff
DAHLE Dosenspitzer 53461-21365 Kunststoff
101,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla KUM 1070821 KUM Dosenspitzer Natur
KUM 1070821 KUM Dosenspitzer Natur
46,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ostrzałka
Ostrzałka
102,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

#12xZamienne ostrze do ostrzałki

SPITZER-ERS.MESS. 500S 8010411

Wymiary są następujące: Długość = 23,7 mm, szerokość = 6,35 mm, grubość = 0,7 mm, otwór = 2,7 mm.



SPITZER-ERS.MESS. 500S 8010411

Nadaje się do wszystkich standardowych ostrzałek.
Producent
Kum
Liczba sztuk
12
Waga
0.016 kg
EAN
4064900102925
Numer producenta
801.04.11

Producent
Kum
Liczba sztuk
12
Waga
0.016 kg
EAN
4064900102925
Numer producenta
801.04.11
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sól do posypywania 25 kg
Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito
Zdjęcie produktu dla HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
118,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Faber-Castell 174340, Pudełko, 1 szt.
Faber-Castell 174340, Pudełko, 1 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
49,25 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla 10x M + R 701000050 Spitzer Ersatzmesser
10x M + R 701000050 Spitzer Ersatzmesser
26,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla STANDARDGRAPH KN-119N 12 STANDARDGRAPH Bleistiftverlängerungen
STANDARDGRAPH KN-119N 12 STANDARDGRAPH Bleistiftverlängerungen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
158,90 zł
-39,88 zł
119,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Genie PS 120, Temperówka elektryczna, Przezroczysty, Biały, 1,2 cm, 9 mm, Bateria, AA
Genie PS 120, Temperówka elektryczna, Przezroczysty, Biały, 1,2 cm, 9 mm, Bateria, AA
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
62,93 zł
Sprzedawca: AAOcz
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
37,90 zł
Sprzedawca: Vayox
Zdjęcie produktu dla 3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
99,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,90 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
25,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
Zestaw Walizek Podróżnych, 5 Elementów, Kolor Czarny Lumarko!
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla TESA tesafilm, 66 m, Przezroczysty, Polipropylen, 15 mm, 10 szt., Pudełko
TESA tesafilm, 66 m, Przezroczysty, Polipropylen, 15 mm, 10 szt., Pudełko
926,78 zł/1m
106,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Faber-Castell 50-34, Temperówka ręczna, Srebrny, Metal, Oburęczny, 1 szt.
Faber-Castell 50-34, Temperówka ręczna, Srebrny, Metal, Oburęczny, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,71 zł
-3%
28,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Brother PT-H100LB, ABC, Termotransferowy, 180 x 180 DPI, 20 mm/s, Niebieski
Brother PT-H100LB, ABC, Termotransferowy, 180 x 180 DPI, 20 mm/s, Niebieski
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
139,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10043365, 1 szt.
Relaxdays 10043365, 1 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Clairefontaine 52506O, 7 lat(a), Papier, Wielobarwny, 1 szt.
Clairefontaine 52506O, 7 lat(a), Papier, Wielobarwny, 1 szt.
40,10 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Mata ochronna pod krzesło biurowe Relaxdays, 90 x 90 cm, podkładka podłogowa z PVC do podłóg laminowanych, parkietu i płytek, antypoślizgowa, przezroczysta, Obraz wygenerowany przez AI
Mata ochronna pod krzesło biurowe Relaxdays, 90 x 90 cm, podkładka podłogowa z PVC do podłóg laminowanych, parkietu i płytek, antypoślizgowa, przezroczysta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Wytłaczarka Dymo® 2174602 Junior - jasnoniebieska
Wytłaczarka Dymo® 2174602 Junior - jasnoniebieska
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 352
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Zdjęcie produktu dla 4-palnikowy grill gazowy z regulacją wysokości Grill stołowy bezdymny Grill ogrodowy
4-palnikowy grill gazowy z regulacją wysokości Grill stołowy bezdymny Grill ogrodowy
653,60 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla ATIKA KS 1800/35-2 – Pilarka łańcuchowa, pilarka spalinowa, pilarka łańcuchowa elektryczna | 230V | 1800W
ATIKA KS 1800/35-2 – Pilarka łańcuchowa, pilarka spalinowa, pilarka łańcuchowa elektryczna | 230V | 1800W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
241,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Zdjęcie produktu dla EMSA 459061200, Biały, Niemcy, 190 mm, 200 mm, 250 mm, 370 g
EMSA 459061200, Biały, Niemcy, 190 mm, 200 mm, 250 mm, 370 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
87,29 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Stół warsztatowy BRÜDER MANNESMANN M7000, składany, (wys.) 790 mm
Stół warsztatowy BRÜDER MANNESMANN M7000, składany, (wys.) 790 mm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
277,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 26 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Elektryczna temperówka USB - biała, cicha i ładowalna, do ołówków i kredek (6-12 mm)
Elektryczna temperówka USB - biała, cicha i ładowalna, do ołówków i kredek (6-12 mm)
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Zdjęcie produktu dla Elektryczna temperówka do kredek - ładowana przez USB, cicha, czarna
Elektryczna temperówka do kredek - ładowana przez USB, cicha, czarna
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Zdjęcie produktu dla Temperówka Strugaczka Elektryczna Automatyczna Do Kredek Ołówków ViO Różowa
Temperówka Strugaczka Elektryczna Automatyczna Do Kredek Ołówków ViO Różowa
24,00 zł
Sprzedawca: ViO-IDEAS
Zdjęcie produktu dla Automatyczna elektryczna temperówka do ołówków, Automatyczna temperówka do ołówków dla studentów, Temperówka do ołówków, Ręczna temperówka do ołówków, Elektryczna temperówka do ołówków, Temperówka na baterie
Automatyczna elektryczna temperówka do ołówków, Automatyczna temperówka do ołówków dla studentów, Temperówka do ołówków, Ręczna temperówka do ołówków, Elektryczna temperówka do ołówków, Temperówka na baterie
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Ręczna temperówka do ołówków, temperówka z podwójnym otworem, ręczna temperówka do ołówków, narzędzie do ostrzenia ołówków, temperówka do ołówków ze stali węglowej, mała temperówka do ołówków
Ręczna temperówka do ołówków, temperówka z podwójnym otworem, ręczna temperówka do ołówków, narzędzie do ostrzenia ołówków, temperówka do ołówków ze stali węglowej, mała temperówka do ołówków
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Ręczna temperówka do ołówków z korbką - regulowana grubość końcówki, do ołówków 7-8 mm, idealna do szkoły, biura, domu i artykułów artystycznych
Ręczna temperówka do ołówków z korbką - regulowana grubość końcówki, do ołówków 7-8 mm, idealna do szkoły, biura, domu i artykułów artystycznych
103,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Automatyczna elektryczna temperówka do ołówków - Przenośna, zasilana bateryjnie do ołówków 6-8 mm - Obsługuje różne kształty
Automatyczna elektryczna temperówka do ołówków - Przenośna, zasilana bateryjnie do ołówków 6-8 mm - Obsługuje różne kształty
165,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Ręczna temperówka do ołówków z tworzywa sztucznego, wydajna, bezpieczna i kompaktowa, do szkoły i biura, kolor losowy
Ręczna temperówka do ołówków z tworzywa sztucznego, wydajna, bezpieczna i kompaktowa, do szkoły i biura, kolor losowy
62,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
20 700,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 7-calowy zestaw ołówków stolarskich z temperówką płaski ośmiokątny marker stolarski do stolarki
7-calowy zestaw ołówków stolarskich z temperówką płaski ośmiokątny marker stolarski do stolarki
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Elektryczna temperówka, przenośna, z możliwością ładowania, automatyczna temperówka do ołówków o średnicy 6–8 mm, do domu, szkoły, klasy i biura
Elektryczna temperówka, przenośna, z możliwością ładowania, automatyczna temperówka do ołówków o średnicy 6–8 mm, do domu, szkoły, klasy i biura
165,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Ostrzałka do ołówków, ręczna ostrzałka do ołówków, ręczna ostrzałka do ołówków, artykuły papiernicze, przybory szkolne
Ostrzałka do ołówków, ręczna ostrzałka do ołówków, ręczna ostrzałka do ołówków, artykuły papiernicze, przybory szkolne
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Pagna gigantyczna temperówka plastikowa maxi do gigantycznych ołówków
Pagna gigantyczna temperówka plastikowa maxi do gigantycznych ołówków
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Temperówka Dahle 155 mellow, do ołówków 12 mm
Temperówka Dahle 155 mellow, do ołówków 12 mm
98,28 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Podwójna temperówka Kores SP35819 "Spooky", czarno-biała
Podwójna temperówka Kores SP35819 "Spooky", czarno-biała
70,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla temperówka podwójna 24szt. z pojemnikiem  BUŹKA | 5736
temperówka podwójna 24szt. z pojemnikiem BUŹKA | 5736
70,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Temperówka podwójna etui z pojemnikiem Kidea
Temperówka podwójna etui z pojemnikiem Kidea
63,94 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Elektryczna temperówka do ołówków, przenośna, zasilana bateryjnie, do ołówków sześciokątnych/trójkątnych/okrągłych o średnicy 6-8 mm, dla studentów, artystów, do domu, do szkoły,
Elektryczna temperówka do ołówków, przenośna, zasilana bateryjnie, do ołówków sześciokątnych/trójkątnych/okrągłych o średnicy 6-8 mm, dla studentów, artystów, do domu, do szkoły,
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Marhynchus Wielofunkcyjna automatyczna elektryczna temperówka do ołówków na baterie z 2 ostrzami 6 8 Mm i 9 12 Mm do domu i szkoły Srebrna idealna do (NIEBIESKA)
Marhynchus Wielofunkcyjna automatyczna elektryczna temperówka do ołówków na baterie z 2 ostrzami 6 8 Mm i 9 12 Mm do domu i szkoły Srebrna idealna do (NIEBIESKA)
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Faber-Castell 183700, Temperówka ręczna, Czarny, Srebrny, Oburęczny, 1 szt.
Faber-Castell 183700, Temperówka ręczna, Czarny, Srebrny, Oburęczny, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,00 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Automatyczna elektryczna temperówka Tenwin – wydajne ostrze spiralne do szybkiego ostrzenia; regulowana grubość ostrza dla ołówków o średnicy 6–12 mm; przeznaczona dla uczniów, artystów; artykuły szkolne i biurowe
Automatyczna elektryczna temperówka Tenwin – wydajne ostrze spiralne do szybkiego ostrzenia; regulowana grubość ostrza dla ołówków o średnicy 6–12 mm; przeznaczona dla uczniów, artystów; artykuły szkolne i biurowe
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
252,80 zł
Darmowa wysyłka2% zniżki
Sprzedawca: elezone