Durex lubrykanty
58 wyników
Więcej informacji o reklamie

DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
95,09 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,65 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
816,50 zł/1l

Durex Play Feel 50 ml
168,54 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Arboremedia
1 685,40 zł/1l

Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang - 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,25 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO
253,10 zł/1kg

DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
65,10 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO
325,50 zł/1l

Durex 3036044, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Sex zabawki, Waginalny, Lubrykant rozgrzewający, Butelka, 1 szt.



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,99 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: QIKtech
1 419,80 zł/1l
Nasze najlepszeoferty
Lubrykanty i nie tylko
Zyskaj więcej
Durex, Strawberry, Lubrykant, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
36,54 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO
730,80 zł/1l

Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Wiśnia (owoc), Butelka



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,53 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej informacji o reklamie

Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Sex zabawki, Waginalny, Specjalny lubrykant dla kobiet, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
68,07 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
680,70 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,32 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
866,40 zł/1l

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l

DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l

Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,32 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
866,40 zł/1l

DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
60,76 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO
6 076,00 zł/1l

Lubrykant analny Durex Perfect Gliss - 100 ml
69,80 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
698,00 zł/1l

Durex Naturals Lubrykant Extra Nawilżający



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
61,46 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
768,25 zł/1kg

Durex - Lubrykant Perfect Connection 100 Ml
77,05 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
770,50 zł/1l

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
178,74 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: Dragondo_Europe
17 874,00 zł/1l

Naturals Sensitive żel intymny delikatny 100% naturalny 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,13 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO

Durex Natural, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,38 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix

Durex Play Crazy Cherry - 100 ml
84,52 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: somnia24
635,49 zł/1kg

Durex Naturalny lubrykant - Extra Sensitive - 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,35 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
494,58 zł/1kg

Durex Intense, 10 ml, Lubrykant na bazie wody, Specjalny lubrykant dla kobiet



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
60,76 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO

Durex Naturals Hyaluro Żel intymny nawilżający 100% naturalny, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,98 zł
+ 7,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
349,80 zł/1l

Durex Play Gleitmittel Sweet Strawberry 50ml
63,86 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
1 277,20 zł/1l

Durex Play Lubricant Lubricant Cherry 50ml
67,93 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
1 358,60 zł/1l

Durex - Durex Play Naturalny Lubrykant H2O 50 Ml
60,12 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
1 202,40 zł/1l

Durex - Durex Play Lubrykant Z Efektem Ciepła 50 Ml
67,93 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
1 358,60 zł/1l

Durex Perfect Glide, 50 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,88 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,72 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix
754,40 zł/1l

Durex Play massage, 200 ml, Butelka
35,68 zł
+ 7,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
178,40 zł/1l

Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Truskawka



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
26,60 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix

Durex Play Lubrykant do masażu 2 w 1 Sensual Ylang Ylang 200ml
90,48 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: somnia24
452,40 zł/1l

Żel nawilżający na bazie wody Durex Strawberry 50 ml
41,47 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: VISO
829,40 zł/1l

Durex Play, 200 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,68 zł
+ 7,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
21,35 zł
+ 7,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
26,60 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Katomix
532,00 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Durex 3036044, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Sex zabawki, Waginalny, Lubrykant rozgrzewający, Butelka, 1 szt.



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,99 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: QIKtech
1 419,80 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
44,90 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
898,00 zł/1l
Wybrane filtry
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Marka
- Durex
- PLT Group
- Pjur
- KESSEL medintim
- Joydivision
- 7Heaven
- AMOR
- AQUA QUALITY
- B - Series Joy
- Big Buy Cooking
- Black Hole
- Boo
- BRUMA
- Burgenstern
- BUTTR
- Cobeco
- Cobeco Pharma
- Cocosity
- COMBE ITALIA
- Conceive Plus
- Condomi
- Control
- Creamy
- CUMLAUDE
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- DREAMLOVE
- EasyGlide
- Egzo
- Eros
- EROS 4 YOU
- EROS AQUA & SILK
- Eros Glijmiddel
- EROS POWER LINE
- Eucerin
- FISIOCREM
- Fist It
- Fisting Relax
- FLESHLIGHT
- Gistuch
- Heros
- HOT
- ID LUBRICANTS
- Intesa
- INTIMATELINE
- INTIMATELINE INTIMATELINE
- intt
- INTT LUBRICANTS
- J-Lube
- Jorvet
- Just Glide
- KAMASUTRA COSMETICS
- Karo Pharma AB
- LELO
- London
- Loovara
- Love Stim
- Lovely Lovers
- LoveStim
- Malesation
- marielove
- Medica-Group
- Megasol
- MixGliss
- MY.SIZE
- Mystim
- NATUR PRODUKT PHARMA
- NGS
- NUEI COSMETICS
- Orgie
- Orion
- Orion Brand
- PHARMA INTEGRATORI
- Pyunkang Yul
- QKnatur
- Ritex
- Ritex GmbH, Deutschland
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Satisfyer
- Scala Selection
- Schmees GmhH
- Secret Play
- Sexual Health Series
- Shots
- Shots PharmQuests
- SHUNGA LUBRICANTS
- Skyn
- Somatoline
- Stimul8
- SWEDE
- Swiss Navy
- System JO
- TAFT
- Tenga
- Unimil
- Unknown
- Vibratissimo
- Waterglide
- YESforLOV
- YOPE
Liczba sztuk
- 1
- 2
- 4
- 5
- 6
- 8
- 9
- 10
- 26
- 50
Cena
- poniżej 50 zł
- 50 – 60 zł
- 60 – 80 zł
- 80 – 150 zł
- powyżej 150 zł
–
- Wszystkie oferty
Kategoria
Recenzje klientów
& więcej