Durex Play, 200 ml, Butelka

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

35,68 zł

+ 7,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Lubrykanty i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
214,06 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
Zdjęcie produktu dla DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
574,00 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5 950,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml
Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml
866,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
43,32 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-
DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-
325,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
65,10 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang - 200 ml
Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang - 200 ml
253,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,25 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DUREX play Feel 100ml - Nowy design-
DUREX play Feel 100ml - Nowy design-
714,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,46 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Durex 2w1 żel do masażu i nawilżający Guarana - 200 ml
Durex 2w1 żel do masażu i nawilżający Guarana - 200 ml
378,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,60 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-
DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-
816,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
95,09 zł
-14%
81,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml
DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml
6 076,00 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
60,76 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Durex - Lubrykant Perfect Connection 100 Ml
Durex - Lubrykant Perfect Connection 100 Ml
770,50 zł/1l
77,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Wiśnia (owoc), Butelka
Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Wiśnia (owoc), Butelka
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Just Glide Water-based 1l
Just Glide Water-based 1l
73,78 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
73,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Durex - Miękki Żel Do Masażu Z Aloesem 200 Ml
Durex - Miękki Żel Do Masażu Z Aloesem 200 Ml
380,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Durex Play Gleitmittel Sweet Strawberry 50ml
Durex Play Gleitmittel Sweet Strawberry 50ml
1 277,20 zł/1l
63,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Fist-es - środek znieczulający - 500 ml
Fist-es - środek znieczulający - 500 ml
269,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,87 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Durex Play massage, 200 ml, Butelka
Durex Play massage, 200 ml, Butelka
178,40 zł/1l
35,68 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Durex Play Feel 50 ml
Durex Play Feel 50 ml
1 685,40 zł/1l
168,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Durex Play Feel 50 ml
Durex Play Feel 50 ml
884,00 zł/1l
44,20 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Durex Play Stymulujący żel do masażu 2 w 1 200 ml
Durex Play Stymulujący żel do masażu 2 w 1 200 ml
380,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Łagodząca formuła z aloesem. Idealna do masażu ciała, jak i do użycia w okolicach intymnych. Żel na bazie wody, łatwo się zmywa. Bez dodatków zapachowych.



Pojemność:
200 ml
Typ dozownika:
Butelka
Nielepiący:
Tak


Zamów Durex Play 2w1 już teraz i poczuj magię dotyku! Stwórz niezapomniane chwile pełne bliskości. teraz!



DUREX Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloe vera.

Żel jest na tyle delikatny że może być użyty w dowolnie wybranym miejscu ciała.
Możesz go także stosować jako nawilżający żel intymny.
Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.
Jest produktem na bazie wody i może być bezpiecznie stosowany wraz z prezerwatywą.

Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego bezpieczeństwo stosowania nie zostało ocenione przez SGS.



Durex Play 2 in 1 Massage & Lubricant zawiera aloes, który jest znany ze swoich właściwości odżywczych dla skóry i jest idealny do masażu. Nadaje się do seksu waginalnego, analnego i oralnego i może być stosowany ze wszystkimi prezerwatywami Durex. Żel nakłada się po prostu na zewnętrzną część prezerwatywy, która jest już na miejscu. Żel jest rozpuszczalny w wodzie i łatwy do zmycia. Specjalnie zaprojektowana butelka ma unikalny aplikator do masażu, który ułatwia aplikację i zapewnia wspaniałe doznania. Durex Play 2 w 1 jest beztłuszczowy i nie zawiera barwników ani substancji zapachowych. Żel masujący i nawilżający na bazie wody. Żele Play mogą łagodzić suchość pochwy i dyskomfort intymny, przyczyniając się do zmysłowych doznań.



Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny zawiera aloes znany z łagodzących właściwości, idealny do wzbogacenia przyjemności z masażu.Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Nie klei się i jest bezzapachowy. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń.

Durex - Play Massage Gel 2in1 Aloe Vera - 200 mlDurex Massage Gel to produkt 2 w 1, żel, który działa zarówno jako żel do masażu, jak i lubrykant. Żel zawiera aloes, który koi i jest wykonany na bazie wody, dzięki czemu nie plami.

Żel do masażu i smarowania w jednym! Odżywczy żel na bazie wody z witaminą E do stosowania na całe ciało, nie klei się i nie rozmazuje! Testowany dermatologicznie. Przyjemny, lekko słodki smak. Bezzapachowy. Przyjazny dla prezerwatyw. 200 ml.
Model
Durex Play 2in1 Aloe Vera
Waga
230 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Durex Żel Intymny i do masażu kojący Aloe Vera, 200 ml
Producent
Liczba sztuk
10
Grupy docelowe
Unisex
EAN
5038483382561
Numer producenta
6183900000

Model
Durex Play 2in1 Aloe Vera
Waga
230 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Durex Żel Intymny i do masażu kojący Aloe Vera, 200 ml
Producent
Liczba sztuk
10
Grupy docelowe
Unisex
EAN
5038483382561
Numer producenta
6183900000
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-
DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-
325,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
65,10 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang - 200 ml
Durex Play 2 w 1 Ylang Ylang - 200 ml
253,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,25 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Wymagana weryfikacja wieku

Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.

Durex Play massage, 200 ml, Butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,58 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5 950,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Wiśnia (owoc), Butelka
Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Wiśnia (owoc), Butelka
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Yakimz 24 sztuki pianki akustycznej maty z pianki akustycznej 30 x 30 x 2,5 cm | maty izolujące dźwięk dla skutecznej akustyki | płytki piankowe mata izolująca dźwięk
Yakimz 24 sztuki pianki akustycznej maty z pianki akustycznej 30 x 30 x 2,5 cm | maty izolujące dźwięk dla skutecznej akustyki | płytki piankowe mata izolująca dźwięk
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
193,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla ULTIMEA 2.1-kanałowy soundbar do telewizora z regulowanym basem, sterowaniem za pomocą aplikacji, soundbar typu „wszystko w jednym”, głośnik telewizyjny Bluetooth 5.4, Poseidon M20
ULTIMEA 2.1-kanałowy soundbar do telewizora z regulowanym basem, sterowaniem za pomocą aplikacji, soundbar typu „wszystko w jednym”, głośnik telewizyjny Bluetooth 5.4, Poseidon M20
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 150
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH
Zdjęcie produktu dla Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
107,54 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla DUREX play Feel 100ml - Nowy design-
DUREX play Feel 100ml - Nowy design-
714,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,46 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Durex 2w1 żel do masażu i nawilżający Guarana - 200 ml
Durex 2w1 żel do masażu i nawilżający Guarana - 200 ml
378,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,60 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml
DUREX Intensywny el orgazmowy 10 ml
6 076,00 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
60,76 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-
DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-
816,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
95,09 zł
-14%
81,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
574,00 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Durex 3036044, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Sex zabawki, Waginalny, Lubrykant rozgrzewający, Butelka, 1 szt.
Durex 3036044, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Sex zabawki, Waginalny, Lubrykant rozgrzewający, Butelka, 1 szt.
1 419,80 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
70,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 174
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Durex - Lubrykant Perfect Connection 100 Ml
Durex - Lubrykant Perfect Connection 100 Ml
770,50 zł/1l
77,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml
Durex Play Feel Lubricant - lubrykant na bazie wody zapewniający przyjemny poślizg, delikatny i przyjazny dla pH - 50 ml
866,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
43,32 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Szklana butelka Wessper z silikonowym pokrowcem – 1 l – z oznaczeniami czasu – oliwkowa
Szklana butelka Wessper z silikonowym pokrowcem – 1 l – z oznaczeniami czasu – oliwkowa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Truskawka
Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Truskawka
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy, 36 sztuk
Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy, 36 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
96,19 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Krups EA8150, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
Krups EA8150, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 120
1 601,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
144,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Durex 3062214, Prezerwatywa dla mężczyzn, Przezroczysty, Lateks, CE, 52,5 mm, 180 mm
Durex 3062214, Prezerwatywa dla mężczyzn, Przezroczysty, Lateks, CE, 52,5 mm, 180 mm
96,81 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Durex Naturalny lubrykant - Extra Sensitive - 100 ml
Durex Naturalny lubrykant - Extra Sensitive - 100 ml
494,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
59,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka
Durex Play, 50 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,35 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 383
1 653,33 zł
Sprzedawca: Sotel

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MY.SIZE PRO lube me natural 250 ml, Obraz wygenerowany przez AI
MY.SIZE PRO lube me natural 250 ml
69,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
279,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Joydivision Original AQUAglide Anal 1000 ml Lubrykant, bezzapachowy, o zoptymalizowanym pH i przezroczysty, na bazie wody i krystalicznie czysty, odpowiedni do prezerwatyw lateksowych
Joydivision Original AQUAglide Anal 1000 ml Lubrykant, bezzapachowy, o zoptymalizowanym pH i przezroczysty, na bazie wody i krystalicznie czysty, odpowiedni do prezerwatyw lateksowych
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml Lubrykant Naturalny, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml Lubrykant Naturalny, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
214,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt., Obraz wygenerowany przez AI
Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LOOVARA – żel nawilżający do stosunków analnych – Glory Holes 1000 ml – na bazie wody – z pantenolem – lubrykant – bezpieczny dla prezerwatyw – odpowiedni do zabawek analnych – testowany dermatologicznie
LOOVARA – żel nawilżający do stosunków analnych – Glory Holes 1000 ml – na bazie wody – z pantenolem – lubrykant – bezpieczny dla prezerwatyw – odpowiedni do zabawek analnych – testowany dermatologicznie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla JOYDIVISION AQUAglide Exotic Lubrykant 100 ml, zapach EXOTIC, lubrykant bezolejowy na bazie wody, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
JOYDIVISION AQUAglide Exotic Lubrykant 100 ml, zapach EXOTIC, lubrykant bezolejowy na bazie wody, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
605,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Joydivision Bioglide - Bezpieczny Z Karagenowym Smarem 100 Ml
Joydivision Bioglide - Bezpieczny Z Karagenowym Smarem 100 Ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
56,20 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
562,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loovara - Vagina Veritas lubrykant na bazie wody - 250 ml
Loovara - Vagina Veritas lubrykant na bazie wody - 250 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 250 ml lubrykantu na bazie wody, kompatybilnego z prezerwatywami, bez oleju i silikonu, bezzapachowego
250 ml lubrykantu na bazie wody, kompatybilnego z prezerwatywami, bez oleju i silikonu, bezzapachowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka
Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
116,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
465,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrykant przyjazny dla skóry | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrykant przyjazny dla skóry | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Lubrykant rozgrzewający | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Lubrykant rozgrzewający | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrykant bez składników pochodzenia zwierzęcego | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrykant bez składników pochodzenia zwierzęcego | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrykant dla mężczyzn, pobudzający i wzmacniający doznania orgazmu | Żel nawilżający do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych
Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrykant dla mężczyzn, pobudzający i wzmacniający doznania orgazmu | Żel nawilżający do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych
139,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vibratissimo Play Gel Prickelnd 1000 ml | Lubrykant z efektem mrowienia | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
Vibratissimo Play Gel Prickelnd 1000 ml | Lubrykant z efektem mrowienia | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
125,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH
125,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Tubka, Niemcy
JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Tubka, Niemcy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
41,38 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
413,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla JOYDIVISION Original AQUAglide 200 ml żel nawilżający Natural, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
JOYDIVISION Original AQUAglide 200 ml żel nawilżający Natural, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
46,35 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
231,75 zł/1l