5,0



Na podstawie 2 opinii
Segafredo Selezione Espresso, 1 kg, Kawa, Niepalona, Segafredo, CE, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,20 zł
119,20 zł / 1kg
+ 24,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Segafredo Intermezzo 1000g, 1 kg, Espresso, Latte macchiato, Cappuccino, Caffe creme, 1 szt., Torba72,81 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Gold Selection 1 kg88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Segafredo Selezione Crema, 1 kg, Kawa, Segafredo, CE, 1 szt., 1900 mm
80,59 zł/1kg
80,59 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Segafredo Espresso Casa 1kg, 1 kg, Kawa, Niepalona, Segafredo, CE, 1 szt.
119,79 zł/1kg
119,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Segafredo Selezione Arabica, 1 kg, Espresso, Średnie palona
148,46 zł/1kg
148,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo Caffè Crema Gustoso 1000 g ziarna
120,61 zł/1kg
120,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 4 sztuk)
75,98 zł/1kg
303,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo Caffè Crema Dolce 1000 g ziarna
94,27 zł/1kg
94,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Espresso, 1 kg, Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ciemna palona
91,35 zł/1kg
91,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,57 zł/1kg
155,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Torba
97,56 zł/1kg
97,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Kawa
- Poziomy parzenia kawy:
- Niepalona
- Producent:
- Segafredo
- Certyfikaty:
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Torba
- Kawa ziarnista Selezione espresso od Segafredo to mieszanka ziaren Arabiki i Robusty z Brazylii, Wietnamu i Kolumbii. *Subtelne aromaty czerwonych owoców, ziół i wanilii łączą się ze smakiem czystej czekolady i orzechów. *Mieszanka charakteryzuje się średnim body i niskim posmakiem w ustach
| Opis: | Segafredo Selezione Oro (1 kg) |
| Waga: | 1 kg |
| Instrukcja użytkowania: | Po osiągnięciu optymalnej temperatury roboczej i odpowiedniego ciśnienia roboczego ekspresu do kawy, napełnij portafilter 7 g na filiżankę i podawaj espresso w podgrzanych, małych filiżankach do espresso. |
| Okres trwałości i przechowywanie: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Składniki: | Niezmielona kawa palona. |
| Dystrybutor/Przedsiębiorstwo spożywcze: | Segafredo Zanetti Deutschland GmbH 80686 Monachium |
SELEZIONE ESPRESSO - THE CREAMY To eleganckie espresso zawdzięcza swój wyjątkowy charakter cuvèe wyselekcjonowanych ziaren z brazylijskich wyżyn: gładkie w aromacie, kremowe i delikatne w smaku, z uwodzicielską, jasnobrązową cremą. Wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich, którzy wolą delektować się łagodną stroną włoskiego espresso. Ziarna te są idealne do przygotowania typowego espresso, ale nadają się również do wszystkich oryginalnych włoskich specjałów kawowych
Składniki
Składniki: niezmielona kawa palona z ziaren espresso
To eleganckie, mocne espresso zawdzięcza swój wyjątkowy charakter mieszance wyselekcjonowanych góralskich ziaren. Gładkie w aromacie, kremowe i delikatne w smaku z uwodzicielską jasnobrązową pianką, to espresso jest rozkoszą dla każdego miłośnika kawy i jest szczególnie odpowiednie do przygotowywania wszystkich standardowych specjałów kawowych.
Mieszanka ziaren z brazylijskich wyżyn nadaje temu espresso jego mocny charakter.
Tradycyjna kawa ziarnista dla koneserów kawySegafredo selezione ESPRESSO FORTE INTENSO zawdzięcza swój szczególny charakter i smak wykorzystaniu wykwintnych brazylijskich ziaren wyżynnych. Dzięki łagodnemu smakowi ziarna espresso są rozkoszą dla każdego miłośnika kawy. Kawa Segafredo selezione ESPRESSO FORTE INTENSO to idealny gorący napój o poranku, w porze lunchu lub wieczorem, którym można się delektować bez obaw, ponieważ kawa Segafredo selezione ESPRESSO FORTE INTENSO nadaje się do ekspresów w pełni automatycznych. informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje żywieniowe na 100genergia -tłuszcz -w tym nasycone kwasy tłuszczowe -w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i minerały -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko -sól -witaminy i minerały -w tym cukry -w tym alkohole wielowodorotlenowe
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- SEGAFREDO ZANETTI DEUTSCHLAND GMBH Fürstenrieder Straße 61 80686 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niezmielona kawa palona
- Producent
- Segafredo
- Liczba sztuk
- 86
- Numer producenta
- 150
- EAN
- 9001810003701
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 80 %
- Zawartość robusty
- 20 %
- Firma spożywcza
- SEGAFREDO ZANETTI DEUTSCHLAND GMBH Fürstenrieder Straße 61 80686 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niezmielona kawa palona
- Producent
- Segafredo
- Liczba sztuk
- 86
- Numer producenta
- 150
- EAN
- 9001810003701
Pasuje również do tego

Segafredo Selezione Crema, 1 kg, Kawa, Segafredo, CE, 1 szt., 1900 mm
80,59 zł/1kg
80,59 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Segafredo Espresso Casa 1kg, 1 kg, Kawa, Niepalona, Segafredo, CE, 1 szt.
119,79 zł/1kg
119,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
20 947,22 zł/1kg
150,82 zł
Sprzedawca: Sotel

Segafredo Caffè Crema Gustoso 1000 g ziarna
120,61 zł/1kg
120,61 zł
Sprzedawca: somnia24

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Segafredo Selezione Arabica, 1 kg, Espresso, Średnie palona
148,46 zł/1kg
148,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Segafredo 5900420080093, 1 kg, Caffe creme, CE, 1 szt., Papierowa torba
139,00 zł/1kg
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 6 sztuk)
174,08 zł/1kg
1 044,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (opakowanie 2 szt.)
271,11 zł/1kg
542,22 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Segafredo Caffè Crema Dolce 1000 g ziarna
94,27 zł/1kg
94,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,10 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Segafredo Intermezzo 1000g, 1 kg, Espresso, Latte macchiato, Cappuccino, Caffe creme, 1 szt., Torba
72,81 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ziarna espresso Schwiizer Schüümli 1 kg
146,40 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: Di-Life

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,57 zł/1kg
155,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pellini 1Kg Nr 82 Vivace Espresso Z/6
86,07 zł/1kg
86,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1 kg
112,30 zł/1kg
112,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | całe ziarna kawy 100% Robusta | w pełni automatyczne ekspresy i portafiltry
147,19 zł/1kg
147,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,71 zł/1kg
88,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Sicilia Style, 500 g, Kawa, Espresso, 1 szt., 500 g, Papierowa torba
255,11 zł
Sprzedawca: Metler
510,22 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Espresso 1000g | La Natura Lifestyle | Organic | Kawa ziarnista
126,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
126,50 zł/1kg