5,0



Na podstawie 6 opinii
Weider Protein 80 Plus 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
155,36 zł
0,31 zł / 1l
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia185,78 zł/1l
464,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)223 223,10 zł/1kg
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Iso Whey Zero (908G)323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Weider Protein 80 Plus 2000 g banan / Wieloskładnikowe (dzienne) białko / Smaczne wieloskładnikowe białko o stopniowym wchłanianiu
351,16 zł/1kg
702,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider - Serwatka Gold, świeża wanilia, proszek, 500g
0,49 zł/1l
246,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Ostrovit 100% whey protein BI9169
654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Weider Vegan Protein - 750 g
404,24 zł/1l
303,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ostrovit 100% whey protein BI9193
1 155,00 zł/1l
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit vegan protein BI9224
415,00 zł/1l
85,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Polleo Protein Woppers, 25 g
243,20 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport

100% Whey Protein - 2000 g, czekolada
166,52 zł/1kg
333,04 zł
Sprzedawca: VISO

100% Whey Professional (920Gr)
175 649,90 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Izolat i hydrolizat białka serwatkowego (550g)
376,55 zł/1l
207,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Izolat białka serwatkowego Metapure (2kg)
646,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Białko wegańskie (500g)
208 416,66 zł/1kg
125,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

100% Whey Professional (920Gr)
237 254,55 zł/1kg
273,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% Whey Professional (920Gr)
237 460,86 zł/1kg
273,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Whey Protein, czekolada-kakao, 500 g
108,91 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Weider Protein 80 Plus 500 g torebka
Sposób użycia: 30 g proszku (2 czubate miarki) wymieszać z 300 ml mleka o niskiej zawartości tłuszczu (1,5% tłuszczu) lub wody.
Zalecane dawkowanie: 1-2 porcje dziennie
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywaćw chłodnym i suchym miejscu
Waga netto: 500 g (16 porcji)
Uwaga:
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci.
Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, ponieważ nadmierne spożycie może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Aby uzyskać pozytywny efekt, należy przestrzegać zalecanej dawki.
Kraj pochodzenia: Niemcy
Adres producenta: Wieder Germany GmbH, Postfach 106 504, 20044 Hamburg
Nazwa handlowa: Suplement diety , przeznaczony przede wszystkim dla sportowców. Zawiera substancje słodzące.
Składniki poszczególnych smaków:
Składniki czekolady:
57% kazeinian wapnia, 16% koncentrat białka serwatkowego, 14% izolat białka mlecznego, 8% odtłuszczone kakao w proszku, 3% białko jaja w proszku, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki waniliowe:
57% kazeinianu wapnia¹, 20% koncentratu białka serwatkowego¹, 18% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki truskawkowe:
58% kazeinianu wapnia¹, 19% koncentratu białka serwatkowego¹, 16% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, barwnik: czerwony buraczany; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki twarogu cytrusowego:
58% kazeinian wapnia¹, 19% koncentrat białka serwatkowego¹, 16% izolat białka mlecznego¹, aromat, 3% białko jaja w proszku, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; środek zagęszczający: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: witamina C; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki toffi-karmel:
57% kazeinianu wapnia¹, 19% koncentratu białka serwatkowego¹, 16% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, barwnik: E150c; substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki banan:
58% kazeinianu wapnia¹, 19% koncentratu białka serwatkowego¹, 16% izolatu białka mlecznego¹, 3% płatków bananowych, 3% proszku z białka jajecznego, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, barwnik: beta-karoten; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki cappuccino:
57% kazeinianu wapnia¹, 18% koncentratu białka serwatkowego¹, 15% izolatu białka mlecznego¹, 3,5% odtłuszczonego proszku kakaowego, 3% proszku z białek jaj, aromat, ekstrakt z palonego słodu jęczmiennego, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki pistacji:
58% kazeinianu wapnia¹, 19% koncentratu białka serwatkowego¹, 18% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jajecznego, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; barwnik: E141; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki jogurtu o smaku owoców leśnych:
58% kazeinianu wapnia¹, 18% koncentratu białka serwatkowego¹, 15% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, barwniki: czerwony burak, proszek z jagód; kwasnik: kwas cytrynowy; zagęszczacz: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki kokosowe:
59% kazeinianu wapnia¹, 16% koncentratu białka serwatkowego¹, 15% izolatu białka mlecznego¹, 5% wiórków kokosowych, 3% proszku z białka jajecznego, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki Cookies & Cream:
58% kazeinianu wapnia¹, 19% koncentratu białka serwatkowego¹, 16% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, barwnik: E150c; substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: acesulfam K; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki śmietanki malinowej:
56% kazeinian wapnia¹, 19% koncentrat białka serwatkowego¹, 16% izolat białka mlecznego¹, 3% białko jajeczne w proszku, aromat, barwnik: czerwony buraczany; 0,9% liofilizowane kawałki malin, substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; proszek z jagód, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: guma guar; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki wiśniowo-migdałowe:
56% kazeinian wapnia¹, 19% koncentrat białka serwatkowego¹, 17% izolat białka mlecznego¹, 3% proszek z białka jajecznego, aromat, barwnik: czerwony buraczany; 1% suszone kawałki żurawiny, substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; substancja zagęszczająca: mączka z nasion guar; proszek z jagód, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki nugatu orzechowego:
57% kazeinianu wapnia¹, 18% koncentratu białka serwatkowego¹, 15% izolatu białka mlecznego¹, 4% odtłuszczonego proszku kakaowego, 3% proszku z białka jaja, aromat, substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; substancja zagęszczająca: mączka z nasion guar; barwnik: E150c; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki Brownie Double Choc:
62% kazeinianu wapnia¹, 13% koncentratu białka serwatkowego¹, 12% izolatu białka mlecznego¹, 9% odtłuszczonego proszku kakaowego, 2% proszku z białka jaja, aromat, węglan wapnia, substancje słodzące: acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki ciasteczek z masłem orzechowym:
68% kazeinianu wapnia¹, 13% koncentratu białka serwatkowego¹, 11% izolatu białka mlecznego¹, 3% proszku z białka jaja, 3% ciasteczek gorzkich (mąka pszenna, substancje słodzące: E965, E953, E968; olej palmowy, 3% odtłuszczone kakao w proszku, inulina, substancja spulchniająca: E500; sól, ekstrakt z wanilii bourbon), aromat, substancje słodzące: cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza; węglan wapnia, sól, witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Składniki Birthday Cake:
61% kazeinianu wapnia¹, 19% izolatu białka mleka¹, 15% koncentratu białka serwatkowego¹, 3% proszku z białka jaja, aromat, substancje słodzące: cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza; węglan wapnia, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; witamina B6.
¹Zawiera laktozę. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
Informacje dotyczące alergii dla wszystkich smaków:
Podane osobno dla każdego smaku.
Informacje o wartościach odżywczych (na przykładzie smaku czekoladowego):
Informacje o wartościach odżywczych | na 100 g | * % NRV | na porcję | * % NRV |
Wartość energetyczna | 1550 kJ | 465 kJ | ||
365 kcal | 110 kcal | |||
Tłuszcz | 1,6 g | < 0,5 g | ||
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g | 0,3 g | ||
Węglowodany | 7 g | 2,1 g | ||
- w tym cukry | 5,8 g | 1,7 g | ||
Białko | 80 g | 24 g | ||
Sól | 0,28 g | 0,08 g | ||
Witamina B6 | 2 mg | 143 | 0,6 mg | 53 |
Wapń | 1333 mg | 167 | 400 mg | 94 |
* % NRV = procent referencyjnej wartości dziennego spożycia dla osoby dorosłej
Weider Protein 80 Plus - czteroskładnikowy koncentrat białkowy
FIT PLUS dla marki WEIDER zdobył nagrodę SuperBrands ósmy rok z rzędu w 2023 roku.
PROTEIN 80 PLUS (80% białka) marki WEIDER to najlepsze złożone białko Weidera. Innowacyjna, 4-składnikowa formuła białkowa zawierająca 83% wysokiej jakości białka do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Podstawą jest połączenie szybko i wolno trawionych składników białkowych, witaminy B6 i wapnia.
PROTEIN 80 PLUS to formuła o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczu. Odpowiedni dla sportowców i osób obciążonych wysiłkiem fizycznym w celu wsparcia budowy masy mięśniowej i siły.
Spróbuj, poczuj trawienie i wpływ na mięśnie. Przekonasz się, że to zupełnie inna liga.
Zalety wieloskładnikowego białka 80 PLUS
- Wysoka wartość biologiczna, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy i różne źródła aminokwasów
- Zawiera 4 źródła białka najwyższej jakości (kazeina, izolat mleka, koncentrat serwatki, albumina jaja) - oznacza to bogatsze spektrum aminokwasów niż w przypadku białka jednoskładnikowego
- Nadaje się do przyrostu masy mięśniowej i diety - stopniowe wchłanianie aminokwasów do 6 godzin, co jest wielką zaletą szczególnie podczas aktywności na świeżym powietrzu - również nasyca
- Wysoka zawartość aminokwasów - złożony skład białka zwiększa zarówno spektrum aminokwasów, jak i biodostępność - która jest znacznie wyższa niż w przypadku koncentratów jednoskładnikowych
WARTOŚCI ODŻYWCZE I SKŁAD
| Wartości odżywcze | Na 1 porcję (30 g) | Na 100 g | Wartość energetyczna | 121 kcal / 511 kJ | 399 kcal / 1670,5 kJ | Zawartość białka | 24 g | 80 g | Węglowodany | 2,2 g | 7,2 g | Tłuszcze | 1,8 g | 5,9 g | Zawartość aminokwasów | Izoleucyna | 2 g | 6,5 g | Leucyna | 3,2 g | 10,6 g | Lizyna | 2,9 g | 9,6 g | Metionina | 0,7 g | 2,2 g | Fenyloalanina | 0,9 g | 2,9 g | Treonina | 2 g | 6,7 g | Tryptofan | 0,5 g | 1,4 g | Walina | 1,8 g | 5,9 g | Arginina | 0,7 g | 2,2 g | Cystyna | 0,7 g | 2,2 g | Histydyna | 0,5 g | 1,6 g | Tyrozyna | 0,8 g | 2,7 g | Alanina | 1,5 g | 5,1 g | Kwas asparaginowy | 3,3 g | 11 g | Kwas glutaminowy | 5,4 g | 18 g | Glicyna | 0,4 g | 1,4 g | Prolina | 1,7 g | 5,6 g | Seryna | 1,4 g | 4,6 gZ substancją słodzącą.
DAWKOWANIE
Wymieszać jedną porcję (30 g - 2 łyżki stołowe) z 300 ml mleka lub wody. Stosować 1-3 porcje dziennie zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem na białko. Odpowiedni do spożycia po treningu i jako ostatni posiłek przed snem.
ZALECENIA
Jeśli jesteś w domu, możesz sprawić, że Twój napój białkowy będzie o wiele bardziej interesujący niż tylko zmieszanie go z wodą. Dodaj trochę wanilii, truskawek, pistacji, malin lub jagód do blendera, a Twój napój białkowy zamieni się w pyszny shake.
Zebrane porady kulinarne wszędzie tam, gdzie klienci już używali białka w proszku: naleśniki, ciasto biszkoptowe, naleśniki, omlet na słodko, ciasta (ciasto), słodkie wypieki, ciastka do herbaty, zupy kremowe.
Nigdy nie można się pomylić z białkami Weider, nawet najwięksi koneserzy wracają do Weider, również po wypróbowaniu różnych amerykańskich i europejskich marek odnoszących sukcesy. Weider: "Crazy about Quality" spełnia się co do kropki. Białka są szczególnie obserwowanym towarem w branży kontroli żywienia sportowego, a w całej historii testów ani jedno nie znalazło się na czarnej liście z powodu braku czystości, składników odżywczych lub zawierających wprowadzające w błąd etykiety.
UWAGA
Ten produkt nie jest kompletnym substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Jest przeznaczony do zaspokojenia zwiększonych wymagań żywieniowych, szczególnie dla sportowców. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem sportowym. Produkt zawiera śladowe ilości fenyloalaniny i laktozy (4,5%), nie jest odpowiedni dla osób z fenyloketonurią i nietolerancją laktozy. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, suchym, ciemnym i szczelnie zamkniętym. Producent, importer, dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem produktu.
Alergeny: laktoza, soja - śladowe ilości, gluten - śladowe ilości, jajko
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ten produkt nie zastępuje zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Nie nadaje się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, w sposób nie dla dzieci. Producent, importer i dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem.
Producent: Weider Germany GmbH Holsteinischer Kamp 1 HRB86525 -00 DE8-13664820 Hamburger strasse 118 220 81 Hamburg
Weider Protein 80 Plus – opakowanie 500 g
Wieloskładnikowe białko jako uzupełnienie diety bogatej w białko.
Weider Protein 80 Plus to proszek białkowy zawierający kombinację czterech różnych źródeł białka. Receptura łączy w sobie szybko i wolno przyswajalne białka i nadaje się do regularnego stosowania w ramach zbilansowanej diety.
- Wieloskładnikowe białko z czterech źródeł białka
- Z kazeiną, białkiem mleka, białkiem serwatkowym i białkiem jajecznym
- Proszek bogaty w białko do wszechstronnego zastosowania
- Opakowanie 500 g
Zatwierdzone oświadczenie zdrowotne (białko):
Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz do jej utrzymania.
Dzięki połączeniu różnych rodzajów białka Protein 80 Plus nadaje się jako uzupełnienie diety bogatej w białko – niezależnie od tego, czy jest spożywany po treningu, między posiłkami, czy wieczorem.
Proszek jest dobrze rozpuszczalny i można go przygotować zarówno z wodą, jak i mlekiem.
Zalecane spożycie:
1 porcja = 30 g proszku.
Wymieszać z około 300 ml wody lub mleka i spożyć.
Zalecana dzienna porcja zależy od indywidualnego zapotrzebowania na białko.
Zawartość:
500 g
Uwaga:
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci.
Weider Protein 80 Plus to smaczne 4-składnikowe białko zawierające 80% wysokiej jakości białka. Baza składa się z mieszanki 4 różnych źródeł białka, takich jak kazeinian wapnia, koncentrat serwatki, izolat mleka i albumina jaja. Połączenie szybko i wolno trawionych białek zapewnia stały dopływ aminokwasów do krwi, przyczyniając się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Protein 80 Plus charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów i tłuszczów. Dodatek wapnia przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania enzymów trawiennych i prawidłowego funkcjonowania mięśni. Protein 80 Plus jest wzbogacony o witaminę B6, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz do zmniejszenia zmęczenia i znużenia.
Korzyści
- do 24 g białka w porcji
- zawiera 4 źródła wysokiej jakości białka
- kazeina, izolat mleka, koncentrat serwatki, albumina jajeczna
- wysoka wartość biologiczna
- doskonały profil aminokwasowy
- wzbogacony witaminą B6 i wapniem
Zalecane dawkowanie
Wymieszać 1 porcję (2 łyżki stołowe = 30 g) w 300 ml mleka lub wody. Spożywać od 1 do 3 porcji dziennie zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem na białko. Odpowiedni do spożycia po treningu i jako ostatni posiłek przed snem.
Wartości odżywcze
| Weider Protein 80 Plus 500 g banan | |||
| Wielkość 1 porcji: 30 g | |||
| Liczba porcji w opakowaniu: 16 | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(30 g) | 100g | RVH%* |
| Wartość energetyczna | 460kJ / 110kcal | 1534kJ / 366,63kcal | ** |
| Tłuszcze | < 0,5g | < 1,67g | ** |
| w tym nasycone | 0,3g | 1g | ** |
| Węglowodany | 2,3g | 7,67g | ** |
| w tym cukry | 2g | 6,67g | ** |
| Białko | 24g | 79,99g | ** |
| Sól | 0,08g | 0,27g | ** |
| Witamina B6 | 0,6mg | 2mg | ** |
| Wapń | 400mg | 1333,2mg | ** |
| *RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie określono | |||
| Składniki | |||
| Kazeinian wapnia (58%), koncentrat serwatki (19%), izolat mleka (16%), suszone płatki bananowe (3%), suszone białko jaja (3%), aromat, substancja zagęszczająca (guma guar), substancje słodzące (acesulfam K, cyklaminian sodu, sukraloza), węglan wapnia, barwnik (beta-karoten), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), witamina B6. | |||
| Alergeny | |||
| Zawiera jaja, mleko lub produkty mleczne. | |||
Protein 80 Plus Banana Powder 500 g - Prezentacja: Proszek - Obszar tematyczny: Inne
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym miejscu (6-25 °C) i chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
- Producent
- Weider
- Waga
- 500 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Banan
- Zawartość
- 500000 ml
- Lista składników
- Składniki (smak bananowy): 58% kazeinian wapnia, 19% koncentrat białka serwatkowego, 16% izolat białka mleka, 3% płatki bananowe, 3% białko jaja w proszku, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja słodząca: acesulfam K, węglan wapnia, barwnik: beta-karoten, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz opis.
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 porcję (2 łyżki stołowe = 30 g) w 300 ml mleka lub wody. Stosować od 1 do 3 porcji dziennie zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem na białko. Odpowiedni do spożycia po treningu i jako ostatni posiłek przed snem.
- Firma spożywcza
- Nutritrade GmbH, Behlerstraße 25, 14469 Potsdam, Germany
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z białkiem, witaminą B6 i substancją słodzącą
- EAN
- 4044782301555
- Numer producenta
- 621600-0007
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym miejscu (6-25 °C) i chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
- Producent
- Weider
- Waga
- 500 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Banan
- Zawartość
- 500000 ml
- Lista składników
- Składniki (smak bananowy): 58% kazeinian wapnia, 19% koncentrat białka serwatkowego, 16% izolat białka mleka, 3% płatki bananowe, 3% białko jaja w proszku, aromat, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja słodząca: acesulfam K, węglan wapnia, barwnik: beta-karoten, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, witamina B6. Zawiera źródło fenyloalaniny. Może zawierać śladowe ilości glutenu i soi.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz opis.
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 porcję (2 łyżki stołowe = 30 g) w 300 ml mleka lub wody. Stosować od 1 do 3 porcji dziennie zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem na białko. Odpowiedni do spożycia po treningu i jako ostatni posiłek przed snem.
- Firma spożywcza
- Nutritrade GmbH, Behlerstraße 25, 14469 Potsdam, Germany
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z białkiem, witaminą B6 i substancją słodzącą
- EAN
- 4044782301555
- Numer producenta
- 621600-0007
Pasuje również do tego

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Weider Protein 80 Plus 500g
475,40 zł/1l
237,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Weider Protein 80 Plus 500g
293,60 zł/1l
146,80 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Weider Protein 80 Plus 500g
264,00 zł/1kg
132,00 zł
Sprzedawca: Bionic

Weider Protein 80 Plus 500g
0,31 zł/1l
155,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Weider Protein 80 Plus 500g
310,72 zł/1l
155,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Weider Protein 80 Plus 2000 g banan / Wieloskładnikowe (dzienne) białko / Smaczne wieloskładnikowe białko o stopniowym wchłanianiu
351,16 zł/1kg
702,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus - 500g worek Stracciatella
500,00 zł/1l
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
310,72 zł/1l
155,36 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Weider Protein 80 Plus 500g
301,00 zł/1l
150,50 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Weider - Serwatka Gold, świeża wanilia, proszek, 500g
0,49 zł/1l
246,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Weider Premium Whey Protein - 500g worek Vanilla Ice Cream
445,82 zł/1kg
227,46 zł
-4,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
222,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Activlab Mass Up 2000 g – Węglowodanowy Gainer Na Masę z Białkiem WPC, Kreatyną i Tauryną, Banan
39,95 zł/1l
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Protein Power (1kg)
140,22 zł/1l
140,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
214,73 zł/1l
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

BCAA 6400 (375 tabletek)
297 333,34 zł/1kg
142,72 zł
Sprzedawca: VISO

Weider Protein 80 Plus 500g
500,44 zł/1kg
250,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bigben Interactive PARTYBTIPLITE, 50 W, Przewodowy i Bezprzewodowy, USB Typu-A, USB Type-C, Przenośny głośnik stereo, Czarny, Cylidner
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
400,27 zł
Sprzedawca: Sotel

Weider Pure Creatine Creapure- 600g
0,34 zł/1l
202,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
2 283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
324,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Jestem bardzo zadowolony z produktu i dostawy
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2011 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l