chipsi Extra Beechwood Granules to naturalna ściółka, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb gadów oraz niektórych gatunków ptaków i małych zwierząt ze względu na różne rozmiary ziaren.
Granulat z drewna bukowego Chipsi Extra jest
higieniczny
suchy
bezpyłowy
Produkty Chipsi są wytwarzane z wyselekcjonowanych krajowych gatunków drewna.
Podlegają one rygorystycznemu systemowi kontroli zgodnie z normą DIN ISO 9001: jakość i przyjazność dla środowiska są tutaj najważniejszymi priorytetami
Skład:
Granulat z drewna bukowego
Granulat Chipsi Extra XXL 40l*15kg
Naturalny granulat z drewna bukowego odpowiedni jako ściółka do terrariów i klatek dla ptaków - 40 l.
Jest suchy, higieniczny, bez dodatków chemicznych.
Wykładzina z juty, wykonana w 100% z włókna konopnego, dostępna na rolce o długości 5 metrów, szerokości 40 cm i grubości 5 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
398,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Vitakraft – ściółka dla gryzoni i małych zwierząt, 60 l
1,20 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Pościel Chipsi 24kg Super
6,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
156,94 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Podściółka Chipsi citrus 60l*3,2kg
8,58 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
27,75 zł
Sprzedawca: VISO
Podściółka Chipsi Classic 500l/20kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
103,52 zł
Sprzedawca: STREFA
LIMARA Hobliny 60l/2,5kg
35,86 zł
Sprzedawca: VISO
Avicentra zrębki bukowe 10l
28,41 zł
Sprzedawca: VISO
Bezpyłowe trociny dla gryzoni 15 litrów
12,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Podściółka kukurydziana Avicentra fine 20l
1,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,26 zł
Sprzedawca: VISO
Nohel Garden Bedding ANIBEST dla małych zwierząt wióry 60l
84,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Ściółka RodyCob Nature 15 l Zolux
60,06 zł
Sprzedawca: VISO
Pakowane siano dla gryzoni 15 litrów
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,18 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Avicentra – drewniana ściółka 20 l
125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
chipsi Extra Beechwood Granules to naturalna ściółka, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb gadów oraz niektórych gatunków ptaków i małych zwierząt ze względu na różne rozmiary ziaren.
Granulat z drewna bukowego Chipsi Extra jest
higieniczny
suchy
bezpyłowy
Produkty Chipsi są wytwarzane z wyselekcjonowanych krajowych gatunków drewna.
Podlegają one rygorystycznemu systemowi kontroli zgodnie z normą DIN ISO 9001: jakość i przyjazność dla środowiska są tutaj najważniejszymi priorytetami
Skład:
Granulat z drewna bukowego
Granulat Chipsi Extra XXL 40l*15kg
Naturalny granulat z drewna bukowego odpowiedni jako ściółka do terrariów i klatek dla ptaków - 40 l.
Jest suchy, higieniczny, bez dodatków chemicznych.
wysokiej jakości ściółka dla małych zwierząt
bezpyłowa
higieniczna, sucha
materiał: 100% naturalny
pojemność: 50 l
waga: 15 kg
Waga
15000 g
Zawartość
15 l
Zawartość wilgoci
7,8%
Skład paszy
Należy przestrzegać instrukcji producenta.
Rodzaj paszy
Materiał paszowy
Dodatki
Należy przestrzegać instrukcji producenta.
Liczba sztuk
1
EAN
4002973000540
Numer producenta
0114329
Producent
Pet's dream
Numer zezwolenia
--
Waga
15000 g
Zawartość
15 l
Zawartość wilgoci
7,8%
Skład paszy
Należy przestrzegać instrukcji producenta.
Rodzaj paszy
Materiał paszowy
Dodatki
Należy przestrzegać instrukcji producenta.
Liczba sztuk
1
EAN
4002973000540
Numer producenta
0114329
Producent
Pet's dream
Numer zezwolenia
--
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego
Esstisch >Crawley< in Weiß - 120x76,5x80cm (BxHxT)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
Klatka dla ptaków Yaheetech ze stojakiem, woliera dla ptaków z 3 drewnianymi grzędami i 4 miskami do karmienia, klatka dla papużek na 4 kółkach, woliera dla papug, czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138
429,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-60,00 zł
369,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech
Mata do wanny Homerella, antypoślizgowa, dla osób o wrażliwej skórze, 88 x 39 cm, z uchwytem | Mata antypoślizgowa do wanny, bez BPA | Mata pod prysznic, można prać w pralce, mata łazienkowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
251,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Yaheetech klatka dla ptaków z zabawkami, 99 × 46 × 35,5 cm, dla nimf, zeberek i papug, czarna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(106)Liczba wystawionych ocen: 106
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
plast team 22420800 plast team pojemnik do przechowywania HOME BOX, 40 litrów, przezroczysty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
76,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
741,31 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
96,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Łaźnia – Splash Giant
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
340,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Hama Beads 234, Zestaw artystyczny dla dzieci, 5 lat(a), PCW, Biały, 1 szt.
720,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
35,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Ptaszek łazienkowy Nobby 13x14,5x13cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
24,07 zł
Sprzedawca: VISO
Buda dla psa PawHut, drewno jodłowe, z tarasem i rozsuwanym dachem asfaltowym, dla małych psów, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odporna na warunki atmosferyczne, pomarańczowa, 85,5 x 62 x 60 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
466,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zestaw koralików do naprasowywania La Manuli Mega Beads - 11 000 koralików w 36 kolorach, brokat i akcesoria, zestaw do kreatywnego rękodzieła dla dzieci w wieku od 6 lat
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
89,99 zł
Sprzedawca: celman-trade
Doniczka Donica Ratanowa Kwadratowa Do Ogrodu Domu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(296)Liczba wystawionych ocen: 296
32,90 zł
Sprzedawca: Vayox
Metalowy uchwyt na gałąź Nobby, średni, 12,0 x 12,0 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
82,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
vidaXL Schowek na króliki 4 drzwi szary drewno
2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
81,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Gniazdo ceramiczne Pro Socket
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
77,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(172)Liczba wystawionych ocen: 172
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 15 l
Super produkt, którego używam jako ściółki dla moich papużek falistych i nierozłączek zamiast piasku dla ptaków. Szybka dostawa, zamówię ponownie
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 15 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Kurnik dla kur, 8-komorowy, metalowy, do montażu na ścianie, wentylowany, przeznaczony dla kur/niedźwek, do składania jaj
7 420,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-572,95 zł
6 847,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AlihPets
Kurnik z przegródkami na 6 kur, z systemem automatycznego toczenia jaj (kąt 86°), pochylona podłoga, łatwe zbieranie jaj, zabezpieczenie przed pękaniem
6 494,51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-501,48 zł
5 993,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AlihPets
Wybieg Kojec Piętrowy Metalowy dla Królików Kotów Zwierząt Składana Klatka
300,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zewnętrzny kurnik, dach kurnika, kurnik, stalowa rama, kurnik z wiatą, siatką i tacą na obornik, zagroda na wolnym wybiegu
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
461,89 zł
Darmowa wysyłka6% zniżki
Sprzedawca: WISFOR
Rozmiar szczeniaka M-XXL
751,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Biała bramka zabezpieczająca z drzwiami 92 cm
847,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Klatka ZOLUX RODY3 SOLO kolor: biały
295,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Tyczka do łapania psów ze stali nierdzewnej Przenośne narzędzia do kontroli zwierząt dla średnich zwierząt gadów T bez linki 67 cm
443,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Pawhut PawHut ogrodzenie dla psów składające się z 8 paneli D06-128V01
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
491,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Drewniany domek dla żółwi PawHut, wybieg dla żółwi z dwoma głównymi domami, uchylny dach, stojak na lampę, przezroczysty panel przedni, 120 x 50 x 40 cm, szary
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
495,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Bestseller
INTER-ZOO Bob + Wood beżowy - klatka dla chomika
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
179,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Bariera bezpieczeństwa PAWHUT D06-083
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
476,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
KOTARBAU® Pułapka Tunelowa na Gryzonie 25 CM Pułapka ze Sygnalizatorem na Krety Żywołapka na Nornice Zestaw 6 SZT
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
111,52 zł
Darmowa wysyłkaRabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
vidaXL Klatka dla królików antracyt 504,5x80,5x71 cm Stal ocynkowana
998,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
vidaXL Klatka dla kurczaków z wybiegiem Jasnoszara 117x201x123 cm Stal ocynkowana
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
918,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Ochrona przeciwprzetarciowa z białej wełny do lin 14-22 mm Osculati 06.315.02
262,12 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
Automatyczne drzwi do kurnika SucceBuy, aluminium i ABS, 30x30 cm, z klapą, przesuwem, czujnikiem światła i programatorem czasowym, 66W, do użytku wewnątrz i na zewnątrz kurnika
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
436,99 zł
Darmowa wysyłka20% zniżki
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
vidaXL Klatka dla królików antracyt 403,5x80,5x71 cm Stal ocynkowana
861,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
KOTARBAU® Zestaw 6 pulapek na krety 20 cm Przyjazna dla zwierzat zywa pulapka na nornice
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
79,96 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Podwyższona sofa dla zwierząt dla małych i średnich psów i kotów, biała