5,0



Na podstawie 1 opinii
Tetra ReptoMin 1L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,28 zł
72,28 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pokarm uzupełniający dla zwierząt w terrarium i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Torba transportowa Zandor dla psów i kotów, składana, z paskiem na ramię, 43 cm76,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zandor

Więcej informacji o reklamie
FERPLAST Swing 11 szary - drzwi dla psów i kotów - 31 x 9,6 x 38,4 cm185,52 zł
-17,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pokarm Tetra Repto Min 100ml
184,60 zł/1l
18,46 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm dla żółwi Tetra Gammarus
110,44 zł/1l
27,61 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Anchovies, Żółw, Uniwersalne, 250 ml
85,24 zł/1l
21,31 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm dla żółwi Tetra 250ml
194,60 zł/1l
48,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pokarm Tetra Repto Min Junior 100ml
191,80 zł/1l
19,18 zł
Sprzedawca: VISO

Tropical Biorept L - pałeczki pokarmowe dla żółwi 250ml
169,40 zł/1l
42,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra ReptoDelica Grasshoppers 250ml
279,32 zł/1l
69,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Mieszanka waflowa 250 ml
199,44 zł/1l
49,86 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pleco VeggieWafers 250ml - pokarm dla roślinożernych ryb dennych Tetra
167,08 zł/1l
41,77 zł
Sprzedawca: VISO

Larwy muchówek 25 kg, suszone w całości Hermetia illucens
46,05 zł/1kg
1 151,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

NEKTON Iguana 40g- Preparat witaminowy dla legwanów
1,44 zł/1l
62,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,74 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON Rep 700g - Preparat witaminowy dla gadów i płazów
545,24 zł/1kg
381,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parrot_Planet

NEKTON-REP- Calcium + D3 550g - Preparat witaminowy dla wszystkich gadów
47,98 zł/1kg
26,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON Tonic R 500g - Preparat rozwojowy dla gadów
393,78 zł/1kg
196,89 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON-REP- Calcium Pur 700g- wapno dla gadów i płazów
128,81 zł/1kg
90,17 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Repti Planet 007-81602, Legwan zielony, Gad roślinożerny, Żółw, Uniwersalne, 75 g
364,00 zł/1l
27,30 zł
Sprzedawca: VISO

ZOOMED Repti Calcium 85g - Wapno dla gadów i płazów bez wit. D3
163,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kompletny pokarm dla żółwi wodnych,Pływający pokarm w postaci pałeczek dla żółwi wodnych. Bardzo smaczny i lekkostrawny. Zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne dla zdrowej diety. Wysokaý, zawartość wá,pní,ku wspomaga wzrost krwiý,r ií, kości.
Skład:
Zboża, ryby i skaronówki, rybyówki, výrobki, drożdże, roślinówki, bólkovinnówki, ekstrakty, minerólnówki,tky, měkký,&scaron,i a korý,&scaron,i, maso a vedlej&scaron,í, živoči&scaron,né, vý,robky, mořské, řasy, oleje a tuky, lecitin.
Składniki analityczne:
Białko 390 g/kg, wilgotność 9%, popiół 150 g/kg, tłuszcz 45 g/kg, wełna 20 g/kg, vá,pní,k 33 g/kg, wití,n A 29500 m.j./ kg, witó,n D3 1845 m.i./ kg, witó,n E (alfatokoferol) 100 mg / kg, L-askorbylo-2-polifosforan (stabilizowany, witó,n C) 264 mg / kg.
Dá,vková,ní,:
Podawać kilka razy dziennie w małychéilościach, odpowiedni jako przysmak dla żółwi lądowych.
Zdrowy i smaczny pokarm w formie pałeczek dla żółwi wodnych.
- Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze
- Optymalnie dozowana zawartość wapnia dla zdrowego formowania skorupy i mocnych kości
- Wyższa zawartość łatwo przyswajalnych białek
Skład:
Roślinne produkty uboczne, ryby i rybne produkty uboczne, roślinne ekstrakty białkowe, drożdże, minerały, cotygodniowe i skorupiaki, oleje i tłuszcze, algi.
Suplementy na kg:
Witaminy, prowitaminy i chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: witamina A 29,550 IU, witamina D 1,845 IU.
Związki pierwiastków śladowych: E5 mangan 134 mg, E6 cynk 80 mg, E1 żelazo 52 mg, E3 kobalt 0,9 mg, barwniki, przeciwutleniacze.
Zawartość: 1 litr
- Krewetki słodkowodne dostarczają wapnia dla zdrowego rozwoju kości i skorupy
- Błonnik wspomaga trawienie żółwia wodnego
- Optymalne odżywianie w połączeniu z Tetra ReptoMin
- Tetra ReptoClean zapewnia czystą wodę w akwaterrarium
Tetra ReptoDelica Gammarus to wysokiej jakości naturalny pokarm dla żółwi wodnych. Proces suszenia sprawia, że pokarm zachowuje swoją naturalną formę oraz wysoką jakość i dobry smak. Błonnik wspomaga trawienie żółwia wodnego. W celu zapewnienia optymalnego odżywiania zalecamy stosowanie Tetra ReptoMin Sticks jako pokarmu uzupełniającego.
Dawkowanie
Gammarus
Składniki
Krewetki słodkowodne 100%.
Składniki analityczne
Białko surowe 44,0%, tłuszcz surowy 6,0%, włókno surowe 6,5%, wilgotność 14,0%.
| Maße | |
|---|---|
| Wysokość (w cm) | 18,30 |
| Długość (w cm) | 9,40 |
| Tiefe (w cm) | 9,40 |
| Andere Merkmale | |
| Zusatzinformationen | Kompletny, zbilansowany pokarm w postaci mini pałeczek, dostosowany do wymagań żywieniowych dużych żółwi wodnych, zawiera niezbędne składniki odżywcze - białka oraz substancje roślinne i mineralne - wzbogacony wapniem, przyczynia się do tworzenia skorupy i kości żółwi wodnych |
| Waga (w kg) | 0,28 |
Tetra ReptoMin - optymalnie zaspokaja potrzeby żywieniowe żółwi i zapewnia zbilansowaną dietę.
- Waga
- 340 g
- Zawartość
- 1 l
- Zawartość wilgoci
- 14%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- nieokreślony
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4004218728936
- Producent
- Numer zezwolenia
- keine Angaben
- Waga
- 340 g
- Zawartość
- 1 l
- Zawartość wilgoci
- 14%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- nieokreślony
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4004218728936
- Producent
- Numer zezwolenia
- keine Angaben
Pasuje również do tego

Hagen EX Klips do lamp; PT2223
143,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lucky Reptile BSD-70, 70 W, 1 szt., 6000 K, 30°, Pudełko, 1 lat(a)
335,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Zabójca owadów Elektryczna lampa USB na komary Lampy na owady Zabójca komarów do wnętrz, na zewnątrz, kemping, biała
120,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Tetra ReptoMin Sticks 500ml - pokarm dla żółwi wodnych Tetra
83,54 zł/1l
41,77 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm Tetra Repto Min 100ml
184,60 zł/1l
18,46 zł
Sprzedawca: VISO

SunSun HW-603B filtr zewnętrzny do akwarium 400 l/h z 3 gąbkami i 1 włókniną filtracyjną, media filtracyjne, pompa filtracyjna
176,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Biorept W (1000 ml)
72,36 zł/1l
72,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

vidaXL Akwariowa pompa filtrująca z węglem aktywnym 600 l/h
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Pokarm dla żółwi Tetra Gammarus
110,44 zł/1l
27,61 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Anchovies, Żółw, Uniwersalne, 250 ml
85,24 zł/1l
21,31 zł
Sprzedawca: VISO

Stanley 2-14-563, Molibdenowa stal, Prosty, 1,2 mm, 0,7 mm, 250 mm
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

TRIXIE 2360, Czarny, Szary, Stal nierdzewna, Uniwersalne, Oburęczny, Zaokrąglone końcówki, Stal nierdzewna, Plastik, Guma
30,29 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch EasyDrill 18V-38 18 V 38 Nm + 1x akumulator 2,5 Ah + ładowarka + walizka (0615A5008K)
284,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Deska sedesowa VCM Pokrywa toalety Pokrywa toalety z mechanizmem cichego zamykania Deska sedesowa Firenze - deska sedesowa Deska sedesowa biała
350,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tefal K232S4, 11 cm, Stal nierdzewna, 4 szt.
124,85 zł
Sprzedawca: Landema

Curver Style 3253920707000, 60 l, Kwadrat, Rotang, Biały, Biały, 448 mm
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX

Opony MAXXIS 195/55 R20 95H MECOTRA ME3
590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Schellenberg, czujnik kontaktu okiennego, biały, 21012
4 364,04 zł/1m
248,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pirelli 245/40 R19 94W P7 Cinturato S-I
734,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Bridgestone 225/55 R17 97W Turanza T005
629,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Michelin 215/60 R16 103/101T Agilis 3
1 040,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Schwaiger SOMC4030, Adapter, Plastik, Czarny, IP67, MC4, 0,3 m
159,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Falken 175/55 R15 77T Euroall Season As210
303,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Kumho 155/65 R13 73T Ecowing Es31
419,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Opony IMPERIAL 205/55 R16 91V ECODRIVER 5
428,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 lLiczba sztuk 1Waga 0,34 kg