5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
TESTUDO Baby (300 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
454,99 zł
1 516,63 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm uzupełniający dla zwierząt w terrarium i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Torba transportowa Zandor dla psów i kotów, składana, z paskiem na ramię, 43 cm76,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zandor

Więcej informacji o reklamie
FERPLAST Swing 11 szary - drzwi dla psów i kotów - 31 x 9,6 x 38,4 cm185,52 zł
-17,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pokarm dla żółwi Tetra Gammarus
121,76 zł/1l
30,44 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra ReptoDelica Grasshoppers 250ml
279,32 zł/1l
69,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra ReptoMin 1L
121,97 zł/1l
121,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pokarm dla żółwi Tetra 250ml
114,52 zł/1l
28,63 zł
Sprzedawca: STREFA

Tropical Biorept L - pałeczki pokarmowe dla żółwi 250ml
169,40 zł/1l
42,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra Anchovies, Żółw, Uniwersalne, 250 ml
96,68 zł/1l
24,17 zł
Sprzedawca: VISO

Mieszanka waflowa 250 ml
208,04 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: STREFA

Terrario Repti Bites Gammarus 500ml - kiełż zdrojowy suszony Terrario
59,98 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Repti Planet 007-81612, Legwan zielony, Gad roślinożerny, Żółw, Uniwersalne, 75 g
308,53 zł/1l
23,14 zł
Sprzedawca: STREFA

Pokarm Tetra Repto Min 100ml
183,60 zł/1l
18,36 zł
Sprzedawca: VISO

Repti Planet 007-83002, Legwan zielony, Gad roślinożerny, Żółw, Uniwersalne, 125 g
176,64 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: VISO

NEKTON Tonic R 500g - Preparat rozwojowy dla gadów
393,78 zł/1kg
196,89 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Larwy muchówek 25 kg, suszone w całości Hermetia illucens
46,05 zł/1kg
1 151,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

NEKTON Iguana 40g- Preparat witaminowy dla legwanów
1,44 zł/1l
62,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,74 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Pokarm Tetra Repto Min Junior 100ml
190,80 zł/1l
19,08 zł
Sprzedawca: VISO

NEKTON Tonic R 100g - Preparat rozwojowy dla gadów
495,60 zł/1kg
59,70 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,56 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Repti Planet 007-81653, Legwan zielony, Gad roślinożerny, Żółw, Uniwersalne, 100 g
236,10 zł/1l
23,61 zł
Sprzedawca: VISO

NEKTON-REP- Calcium + D3 550g - Preparat witaminowy dla wszystkich gadów
47,98 zł/1kg
26,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Agrobs Testudo Baby, 300gr.
Dieta dzikich żółwi zawsze zależy od naturalnych warunków wegetacji. W ich pierwotnych siedliskach rzeczywisty sezon wegetacyjny jest zwykle ograniczony do krótkiego okresu, który jest zastępowany suszą i upałami od połowy lata do jesieni. Wiosną zawartość włókna surowego w roślinach jest stosunkowo niska, a zawartość białka wysoka. W okresie letnim zioła i trawy "starzeją się". Zawartość włókna surowego wzrasta zatem w środku lata, podczas gdy zawartość białka gwałtownie spada.
Aby zaspokoić potrzeby organizmu, skład karmy powinien być dostosowany do pory roku.
Małe żółwie mają podobne wymagania żywieniowe jak żółwie dorosłe. Przede wszystkim potrzebują ziół i traw, które są zarówno bogate w gatunki, jak i chude. Nawet jeśli jest to trudne, ważne jest, aby karmić je oszczędnie i skąpo jak na ludzkie standardy. Jest to jedyny sposób na osiągnięcie odpowiedniego, powolnego wzrostu u potomstwa żółwi i uniknięcie szkód zdrowotnych.
Testudo Baby to wyjątkowo delikatna karma opracowana specjalnie dla młodych żółwi. Zawiera liście i nasiona bogate w niezbędne składniki odżywcze pochodzące z bogatych gatunkowo szorstkich pastwisk u podnóża Alp Bawarskich. Dzięki drobnym składnikom i bardzo krótkiej długości włókien można zapewnić młodym żółwiom, a także młodym zwierzętom o wadze do 200 g, wystarczającą ilość błonnika i substancji witalnych.
Testudo Baby dla wszystkich młodych żółwi (do 200 g żywej wagi)..
- oferuje młodym zwierzętom dietę dostosowaną do naturalnych siedlisk żółwi
- zapewnia rozwój i utrzymanie zdrowej flory jelitowej
- optymalizuje podaż składników odżywczych i substancji witalnych
- zapewnia optymalną podaż surowych włókien
Zalecenia żywieniowe
- Młodym żółwiom o masie ciała do 200 g podawać Testudo Baby do swobodnego karmienia.
- Karmić na mokro
- Codziennie uzupełniać karmę!
Składniki
Prosta karma dla żółwi, skład:
Trawy łąkowe i zioła, drobne włókna (nieprasowane)
Składniki analityczne:
| Białko surowe | 9,30 % | Woda | 9,40 % |
| Tłuszcz surowy | 2,90 % | Wapń | 0,67 % |
| Włókno surowe | 26,70 % | Fosfor | 0,23 % |
| Popiół surowy | 8,30 % | Sód | 0,03 % |
Oprócz wymienionych i przeanalizowanych minerałów, produkt zawiera inne witaminy i minerały, które nie zostały przeanalizowane. Dane są wartościami średnimi. Możliwe są niewielkie naturalne odchylenia.
Status: 03/2021
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Zawartość wilgoci
- zobacz tekst artykułu
- Skład paszy
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- zobacz tekst artykułu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4039159102309
- Numer producenta
- NEW-11057
- Producent
- Agrobs
- Numer zezwolenia
- D-501104021
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Zawartość wilgoci
- zobacz tekst artykułu
- Skład paszy
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- zobacz tekst artykułu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4039159102309
- Numer producenta
- NEW-11057
- Producent
- Agrobs
- Numer zezwolenia
- D-501104021
Pasuje również do tego

Larwy muchy żołnierza suszone 10kg jak mączniki Hermetia dla ptaków kurczaków jeży gadów ryb
35,54 zł/1kg
355,38 zł
Sprzedawca: boni-shop

ZOOMED Repti Calcium 85g - Wapno dla gadów i płazów bez wit. D3
141,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pokarm dla żółwi Tetra Gammarus
121,76 zł/1l
30,44 zł
Sprzedawca: VISO

Terrario Repti Bites Gammarus 250ml - kiełż zdrojowy suszony Terrario
63,96 zł/1l
19,25 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 12,5 lWaga 12,5 kg