5,0



Na podstawie 1 opinii
American Crew Light Hold Texture Lotion, Balsam do włosów, Mężczyźni, 250 ml, Butelka, Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-37, Cetyl..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,47 zł
165,88 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.95,99 zł/1l
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Rich Repair, Hair Conditioner, For Regeneration, 200 ml229,95 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml252,12 zł/1l
249,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml372,11 zł/1l
372,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

American Crew, Daily, Vitamin B5, Hair Conditioner, For Moisturizing, 250 ml
127,96 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
211,96 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Saphira, Divine, Hair Conditioner, Curl Defining, 250 ml
315,56 zł/1l
78,89 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

American Crew 2-in-1 Skin Moisturizer and Beard Conditioner, Krem do brody, 100 ml, Tubka, Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Panthenol, C12-15 Alkyl..., 1 szt.
349,30 zł/1l
34,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bumble & bumble Bb. Curl Defining Cream 250 ml
707,72 zł/1l
176,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Moroccanoil 7290016494341, Kręconych włosów, Nawilżający, Odżywianie, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, 250 ml, Butelka, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 szt.
397,96 zł/1l
99,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pantene Odżywka do włosów Aqua Light 275 ml
62,60 zł/1kg
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Odżywka Umberto Giannini Curl Jelly Shine – odżywka bez spłukiwania 180 ml
558,33 zł/1l
100,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aveda 18084053683, Lakier do włosów, Kobiety, Kręconych włosów, 200 ml, Wygładzający, Butelka ze sprayem
741,80 zł/1l
148,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odżywka do włosów falowanych i kręconych Curl Manifesto (Lightweight Moisture Replenishing Conditioner), 250 ml
912,96 zł/1l
228,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil, Volume, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture & Volume, 70 ml
638,43 zł/1l
44,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Re-Energize, Kobiety, Włosy normalne, Wzmacniający, 750 ml, 1 szt.
125,87 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dear Barber - Hair & Beard Conditioner - Odżywka Do Włosów I Brody 250 ml
35,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PHILIP B Weightless Volumizing Conditioner odżywka zwiększająca objętość 178 ml
920,39 zł/1l
163,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Reuzel - Spray Grooming Tonic - Styling hair tonic 350ml
102,47 zł/1kg
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Balsam do włosów
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 250 ml
- Typ dozownika:
- Butelka
- Skład:
- Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-37, Cetyl Acetate, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Lanolin Oil, PEG-40 Castor Oil, Polyquaternium-11, Acetylated Lanolin Alcohol, Caprylyl Glycol, PPG-1 Trideceth-6, Propylene Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Triethanolamine, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Quillaja Saponaria Bark Extract, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Phenoxyethanol.
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Żel do stylizacji włosów lekko pieniący się z połyskiem
grejpfrut, mandarynka
lawenda, rozmaryn
drzewo sandałowe, szałwia geranium
Subtelne utrwalenie z lekkim połyskiem. Nadaje się do stylizacji włosów każdej długości. Idealny dla osób, które chcą nosić włosy pod kontrolą, ale naturalnie.
Dla łatwej kontroli delikatnych lub cienkich włosów każdej długości. Rezultatem jest naturalny wygląd z lekką definicją. Light Hold Texture Lotion zawiera naturalne ekstrakty, takie jak żeń-szeń, które sprawiają, że włosy wydają się pełniejsze i pozwalają na łatwe układanie. Idealna opcja dla tych, którzy chcą mieć włosy pod kontrolą, ale chcą używać tylko kilku produktów do stylizacji. Idealny do uzyskania zdrowego, naturalnego, ledwo wystylizowanego wyglądu włosów przy minimalnym wysiłku.
[Aplikacja: ]
Nałóż niewielką ilość na dłoń i nałóż równomiernie na osuszone ręcznikiem włosy. Może być również stosowany na suche włosy w celu ich wzmocnienia.
[Korzyści:]
Pozostaje gładki i równomiernie rozprowadzony na włosach. Nadaje włosom zdrowy blask. Dodaje włosom objętości i objętości. Zatrzymuje wilgoć i utrzymuje włosy pod kontrolą.
Składniki
Aqua/Water/Eau, Acrylates Crosspolymer-3, Acrylates Copolymer, Silica, Triethanolamine, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium PCA, Hydrolyzed Wheat Protein, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben.
American CrewClassic Light Hold Texture | Light Volume Lotion 250ml
Zapewnia delikatny połysk i ułatwia modelowanie cienkich włosówCLASSIC Cleansing. Odżywia. Po prostu: styl.Dla każdego mężczyzny. Kompletna linia kosmetyków począwszy od szamponów i odżywek po szeroką gamę produktów do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała. Subtelny, klasyczny zapach i delikatne substancje pielęgnujące sprawiają, że każdy mężczyzna sięgający po kosmetyki American Crew Classic wygląda i czuje się dobrze. AmericanCrew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn. AmericanCrew to prawdziwy wyraz męskiej osobowości, synonim męskiego stylu, elegancji i dobrego smaku. Marka została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy pragną świadomie kształtować swój indywidualny wizerunek poprzez estetyczny, zadbany wygląd zgodny z najnowszymi trendami mody.American Crew to różnorodność dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb
Sposób użycia:
Nałożyć równomiernie na osuszone ręcznikiem włosy.
Nałożony na suche włosy działa pogrubiająco i nadaje im miękkość.
Lotion zapewniający lekkie utrwalenie i połysk
EFEKT: Zapewnia lekkie utrwalenie cienkich włosów o każdej długości, nadając im naturalny wygląd z odrobiną wyrazistości. Ekstrakty takie jak żeń-szeń i lanolina zmiękczają włosy i sprawiają, że wyglądają na pełniejsze. ODPOWIEDNI DLA: Cienkich włosów każdej długości, dla lekkiej kontroli bez konieczności stosowania dużej ilości produktów do stylizacji. KORZYŚCI: ? pozostaje gładki i równomiernie rozprowadza się na włosach ? nadaje włosom zdrowy połysk ? nadaje włosom gęstość i objętość ? pomaga zatrzymać wilgoć i kontrolować włosy
Lekki krem teksturyzujący zawiera naturalne ekstrakty z żeń-szenia, które pogrubiają włosy i poprawiają ich elastyczność. Krem nadaje się do tworzenia naturalnych stylizacji przy minimalnym wysiłku.
Właściwości:
- krem teksturyzujący do włosów,
- z lekkim utrwaleniem,
- zawiera naturalne ekstrakty,
- zapewnia gęstszy wygląd włosów,
- poprawia podatność na układanie,
- tworzy naturalną stylizację.
Sposób użycia
Nałożyć równomiernie niewielką ilość na osuszone ręcznikiem włosy.
American Crew Style Light Hold Texture Lotion 250ml
Ten balsam do stylizacji nadaje włosom połysk i naturalny wygląd. Nietłusty - nie skleja i ułatwia układanie szczególnie cienkich włosów.
Stosowanie:
Nalej odrobinę produktu na dłoń, rozprowadź i nałóż równomiernie na osuszone ręcznikiem włosy.
American Crew Texture Creme Men 250ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do włosów marki American Crew z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających wszystkie rodzaje włosów.
American Crew Classic Light Hold Texture Lotion 250ml Styling
Balsam teksturyzujący o lekkim utrwaleniu, 250 ml
Pielęgnacja ciała > Włosy > Stylizacja włosów > Krem do stylizacji włosów
Wykwintny,
0
American Crew Light Hold Texture Lotion Lighthold Lotion with Lawshine 7220205000 / 7239883000 USA karton @ 1 stuk x 250 ml
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Classic
- Waga
- 277 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 0738678148907738678148907
- Numer producenta
- 55720825291135
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Classic
- Waga
- 277 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 0738678148907738678148907
- Numer producenta
- 55720825291135
Pasuje również do tego

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew Heavy Hold Pomade 85g, Krem do włosów, 85 g, Do wszystkich włosów, Wygładzający, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, Ceteareth-25, PVP, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Propylene Glycol, Oleth-20,...
604,00 zł/1kg
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

American Crew Grooming Cream 85g, Krem do włosów, Mężczyźni, Kręconych włosów, Odżywiający, Utrwalanie, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, 85 g, Słoiczek
0,60 zł/1l
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew Firm Hold Styling Gel, Żel do włosów, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, 250 ml, Utrwalanie, Tubka
120,12 zł/1l
30,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew Daily Moisturizing Conditioner 1000 ml
65,99 zł/1l
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew, Daily, Vitamin B5, Hair Conditioner, For Moisturizing, 250 ml
127,96 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew, Detox, Vegan, Hair Shampoo, For Regulation Of Excessive Sebum, 1000 ml
67,62 zł/1l
67,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
4 027,08 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: evomag

Morfose Pro Hair Wax X5 Men Matte Xtreme Style Wosk do włosów zapewniający wyjątkowo mocne utrwalenie 150 ml
77,07 zł/1l
11,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

American Crew Light Hold Styling Gel, Żel do włosów, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, 250 ml, Utrwalanie, Tubka
103,16 zł/1l
29,80 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew 2-in-1 Skin Moisturizer and Beard Conditioner, Krem do brody, 100 ml, Tubka, Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Panthenol, C12-15 Alkyl..., 1 szt.
349,30 zł/1l
34,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Uppercut Deluxe - Clay Pomade - Pomada, glinka do włosów 70g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

American Crew, Detox, Vegan, Hair Shampoo, For Regulation Of Excessive Sebum, 250 ml
167,96 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew, Pro Solution Series, Hair Shampoo, Anti-Hair Loss, 250 ml
161,56 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
![Zdjęcie produktu dla [en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/833b3266dda5aa72ee108ecedf26216e.webp)
[en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
158,15 zł
-22,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
135,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

American Crew, Daily Cleansing, Hair Shampoo, For Revitalisation, 1000 ml
60,85 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

American Crew Grooming Spray, Lakier do włosów, Mężczyźni, 250 ml, 1 szt.
140,48 zł/1l
35,12 zł
Sprzedawca: MANADA

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
531,80 zł/1l
531,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l