4,9



Na podstawie 15 opinii
HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,09 zł
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pianki cukrowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g49,84 zł/1kg
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Holland Foodz cukierki w tęczowych kolorach 43g 45 sztuk186,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g96,07 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
61,97 zł/1kg
71,26 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bananas, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Bananowe, Żółty, 1603 kJ, 377 kcal
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
55,05 zł/1kg
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10037055 HARIBO Chamallows Rombiss Marshmallows 225,0 g
299,87 zł/1kg
67,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
57,90 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Trolli apple rings (opakowanie XL 1 kg)
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
83,84 zł/1kg
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
52,56 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kulki bekonowe Mellow czerwone duże piankowe kulki cukrowe 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow Mellow Twist Mix – miękkie, kolorowe, skręcone pianki marshmallow, 1000 g
44 955,66 zł/1kg
45,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Marshmallows Owocowe 300 g
99,70 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Serduszka bekonowe Marshmellow o słodkim waniliowo-truskawkowym smaku 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
BIAŁE MYSZKI od HARIBO są super smaczne i stanowią świetny przysmak dla młodszych i starszych. 1 opakowanie = 150 szt.
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g
| Energia | 1541/363 kJ/kcal |
| Tłuszcz | < 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | < 0,1 g |
| w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe | - |
| w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe | - |
| Węglowodany | 84 g |
| w tym cukier | 69 g |
| w tym alkohole wielowodorotlenowe | - |
| w tym skrobia | - |
| Błonnik pokarmowy | - |
| Białko | 6,4 g |
| Sól | 0,05 g |
| Witaminy i minerały | - |
| Marka | HARIBO |
| Oznaczenie typu produktu | WHITE MICE |
| Rodzaj opakowania i ilość | 1 opakowanie = 150 szt. |
| Smak | słodkawy |
| Zawartość | 150 szt. |
| pakowane pojedynczo | Nie |
| Certyfikat UTZ | Nie |
| Nazwa żywności | Cukier piankowy |
| Wykaz składników | Cukier; syrop glukozowy; dekstroza; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; aromat; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. |
| Ilość netto | 1050 g |
| Instrukcje przechowywania/użytkowania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. Temperatura przechowywania: 13-25 °C |
| Adres podmiotu działającego na rynku spożywczym | HARIBO GmbH & Co KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn, Niemcy |
| Kraj lub miejsce pochodzenia | brak informacji o producencie |
| Opakowanie | Puszka/wiadro |
| Wegańskie | Nie |
| Wegetariański | Nie |
| Bez laktozy | Tak |
| Bezglutenowy | Tak |
| Organiczny |
Haribo Schaumzucker – białe myszki o smaku pomarańczowym 1050 g
Klasyk wśród piankowych cukierków – pyszne białe myszki są niezwykle miękkie i puszyste, o smaku soku pomarańczowego.
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
| Składniki | |
|---|---|
| Cukier; syrop glukozowy; dekstroza; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; olej słonecznikowy; aromat; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY. | |
| Informacje dla alergików | |
| Może zawierać śladowe ilości: Zbóż zawierających gluten i produktów zbożowych zawierających gluten, pszenicy i produktów pszennych (zboża zawierające gluten), mleka i produktów mlecznych (łącznie z laktozą) | |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna: | 349,00 kilokalorii (kcal) / 1 482,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: | 0,50 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,10 g |
| Węglowodany: | 81,00 g |
| w tym cukier: | 67,00 g |
| Białko: | 6,00 g |
| Sól: | 0,02 g |
Zabawa dla myszy z gum owocowych! Słodka specjalność Haribo z piankowego cukru jest znana wszędzie. puszka 1050g zawiera 150 białych myszek wykonanych z cukru piankowego.
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
Haribo White Mice, pyszne piankowe cukierki w kształcie myszek.
Składniki
Cukier: Syrop glukozowy: Dekstroza: Żelatyna: Zakwaszenie: Kwas cytrynowy: Aromat: Substancja powlekająca: Wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości mleka, pszenicy.
- Pierwszorzędny metalowy znak w stylu vintage w rozmiarze 30 x 40 cm (ok. A3)
- Znak ma wytłoczony motyw, co oznacza, że niektóre obszary wydają się bardziej trójwymiarowe.Blacha o grubości 0,5 mm jest zakrzywiona, co zapewnia większą stabilność w porównaniu z innymi producentami
- .4-kolorowy druk offsetowy zapewnia wspaniałe kolory i ostry jak brzytwa motyw.
- P
- óźniejsze uszczelnienie powierzchni lakierem ochronnym zapewnia długotrwały, piękny połysk.
- Wszystkie znaki są pakowane pojedynczo w wytrzymałą torbę foliową.
| Zawartość: | 1050g |
Haribo White Mice 150 sztuk (1050 g)
Klasyka dla młodszych i starszych. Haribo White Mice to świeże kawałki musującego cukru o soczystym pomarańczowym smaku. Przysmaki o wielkości ok. 7,5 cm zachwycają soczyście miękką konsystencją, co oznacza, że piankowy cukier najlepiej spożywać w całości.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; dekstroza; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; aromat; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1541kJ/363kcal, tłuszcz: <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g, węglowodany: 84g, w tym cukier: 69g, białko: 6,4g, sól: 0,05g,
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1050 g
- Wymiary
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10003765
- EAN
- 40016864070664001686407097
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; dekstroza; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; aromat; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1541kJ/363kcal, tłuszcz: <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g, węglowodany: 84g, w tym cukier: 69g, białko: 6,4g, sól: 0,05g,
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1050 g
- Wymiary
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10003765
- EAN
- 40016864070664001686407097
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,79 zł/1kg
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,54 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
61,97 zł/1kg
71,26 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Bananas, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Bananowe, Żółty, 1603 kJ, 377 kcal
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Żelka gumowa, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 10046022, Miękkie cukierki, 1,05 kg, Watermelon, Zielony, Czerwony, 1438 kJ, 338 kcal
44,97 zł/1kg
47,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
85,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt i dostawa bez zarzutu
Wszystko działało sprawnie. Przesyłka dotarła szybko. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Oceniono dnia 11 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cukier piankowy
Moje wnuki będą zachwycone, uwielbiają te piankowe myszki.
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Haribo
Super pyszne.
Oceniono dnia 28 grudnia 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słodkie myszki Haribo
wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 10 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tak pyszne
Tak jak smakują białe piankowe myszki, po prostu pyszne. Opakowanie było bardzo dobre, dostawa zajęła trochę czasu
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,84 zł/1kg

XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
14,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,15 zł/1kg

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,56 zł/1kg

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,72 zł/1kg

Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
4,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
154,33 zł/1kg

Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,87 zł/1kg

Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,80 zł/1kg

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,53 zł/1kg

Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,90 zł/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,84 zł/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 zł/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,07 zł/1kg

Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
8,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,36 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg