4,5



Na podstawie 6 opinii
Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,17 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pianki cukrowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g49,84 zł/1kg
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Holland Foodz cukierki w tęczowych kolorach 43g 45 sztuk186,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g96,07 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bananas, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Bananowe, Żółty, 1603 kJ, 377 kcal
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Galaretka owocowa Trolli apple rings (opakowanie XL 1 kg)
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
61,97 zł/1kg
71,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Peach Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
203,87 zł/1kg
30,58 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10042478 HARIBO Chamallows Twirlies Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
55,05 zł/1kg
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
57,90 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
83,84 zł/1kg
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frisia Kleine Kabelspekjes - 60 sztuk
139,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Kiss, Miękkie cukierki, 200 g, Truskawka, Czerwony, Biały, 345 kcal, 80 g
74,55 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 975 g
- Eco-score:
- D
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 333 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 57 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0,2 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 0,2 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 5,6 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,2 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 76 g
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,08 g
Trolli rozgwiazda z pianki cukrowej o ekstra miękkiej konsystencji 975g
Zanurz się w słodkim świecie naszych wyjątkowo miękkich morskich stworzeń z pianki cukrowej! Te puszyste smakołyki przekonają Cię swoim owocowym smakiem i miękką konsystencją, dzięki czemu każdy kęs będzie prawdziwą ucztą.
Idealne na:
- Przyjęcia i uroczystości: Atrakcja na słodkim bufecie.
- Chwile przekąsek: Dla młodszych i starszych - idealne do dzielenia się.
- Dekoracje tematyczne: Wnieś morski klimat na stół dzięki wesołym morskim postaciom.
Rozkoszuj się puszystą pianką cukrową i daj się oczarować owocowym morskim stworzeniom!
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)- Podwodna magia: owocowe żelki w kształcie rozgwiazd dla morskich doznań.
- szczegółowy projekt: autentycznie uformowane rozgwiazdy, które zachęcają do ugryzienia.
- praktyczne i świeże: 75 rozgwiazd w zamykanej puszce - idealna chwila przyjemności.
- atrakcja na każdej imprezie: idealny słodki poczęstunek na urodziny, imprezy tematyczne lub jako kreatywna pamiątka.
Zanurz się w fascynującym świecie smaku rozgwiazd Trolli. Te wyjątkowe żelki zachwycają nie tylko autentycznym wyglądem, ale także intensywnym, owocowym smakiem. Starannie ukształtowane rozgwiazdy przyciągają wzrok i zapraszają do skosztowania morza w wyjątkowy sposób. Jako oryginalny prezent dla miłośników morza, jako atrakcja na następnej imprezie tematycznej lub po prostu jako smaczna przekąska między posiłkami - rozgwiazdy Trolli są zawsze idealnym wyborem. Dzięki praktycznej puszce zawierającej 75 sztuk, możesz w każdej chwili zanurzyć się w podwodnym świecie i przekonać się o jakości i smaku produktów Trolli. Daj się zainspirować rozgwiazdom Trolli już teraz i doświadcz wyjątkowego słodkiego przysmaku!
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; zakwaszacz: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; aromaty; barwniki: błękit brylantowy FCF, kurkumina, karmin; substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. | |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Energia: | 333,00 kilokalorii (kcal) / 1 413,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: | 0,20 |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,20 |
| Węglowodany: | 76,00 |
| w tym cukier: | 57,00 |
| Białko: | 5,60 |
| Sól: | 0,20 |
| Nazwa | Trolli Starfish - piankowe cukierki pudrowe |
| Waga | 975g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, zakwaszacz kwas cytrynowy, kwas mlekowy, substancja żelująca, pektyna, aromaty, barwniki spożywcze (kurkuma, papryka), barwniki: błękit brylantowy FCF, kurkumina, karmin, olej z ziaren palmowych, substancja glazurująca wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba. |
| Dodatki do żywności | z barwnikiem |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | Trolli GmbH, 90763 Fürth (Niemcy) |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 2284kj/549kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 36,9g |
| Tłuszcz | 7,9g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 38,8g |
| Węglowodany | 24,2g |
| w tym cukier | 11,8g |
| Białko | 0,29g |
Miękkie i pyszne. Rozgwiazdy Trolli to kolorowe morskie stworzenia wykonane z cukru piankowego. Dzięki wyjątkowo miękkiej konsystencji i owocowemu smakowi podbiją serca zarówno młodszych, jak i starszych fanów przekąsek na lądzie. Dzięki dużej puszce z 75 kolorowymi rozgwiazdami masz mnóstwo słodkich przysmaków na długi czas.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy i kwas mlekowy, substancja żelująca: pektyna, aromaty, barwniki: tartrazyna, żółcień chinolinowa, czerwień allura AC, błękit patentowy V, olej roślinny, substancje przeciwzbrylające: wosk pszczeli, wosk carnauba
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1413kJ/333kcal, tłuszcz: 0,2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2g, węglowodany: 76g, w tym cukier: 57g, białko: 5,6g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Piankowe cukierki cukrowe
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 996361
- EAN
- 4000512994367
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy i kwas mlekowy, substancja żelująca: pektyna, aromaty, barwniki: tartrazyna, żółcień chinolinowa, czerwień allura AC, błękit patentowy V, olej roślinny, substancje przeciwzbrylające: wosk pszczeli, wosk carnauba
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1413kJ/333kcal, tłuszcz: 0,2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2g, węglowodany: 76g, w tym cukier: 57g, białko: 5,6g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Piankowe cukierki cukrowe
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 996361
- EAN
- 4000512994367
Pasuje również do tego

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli sharks extra soft z pianki cukrowej i gum owocowych 1200g
32,40 zł/1kg
38,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Allocacoc PowerCube Original, Wewnętrzna, Typu F, Czerwony, Biały, CE, 5 x gniazdo sieciowe, 16 A
95,01 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kolorowe Kwiaty Gumy owocowe z nadzieniem cukierniczym 1020g
45,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Milchkuu saszetka 1kg
78,58 zł/1kg
78,58 zł
Sprzedawca: Candyspot

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
196,72 zł/1kg
49,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 125956, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal
67,26 zł/1kg
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LEADZM Uchwyt ścienny do telewizora 32-70 cali, uchwyt ścienny, uchwyt do telewizora, regulowany kątem nachylenia i obrotu, model Tmds-101, udźwig 50 kg, standard VESA 600x400, regulacja góra-dół: 10 stopni
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Aromatyzowany cukier do waty cukrowej smak wiśniowy worek 1 kg
43,59 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,40 zł/1kg
187,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 3 metalowych i plastikowych grzebieni do zwalczania wszy i pcheł K-Pro
34,03 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
61,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
33,32 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
82,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Trolli Pingummi 1000g
78,58 zł
Sprzedawca: Candyspot
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
mega pyszne
kiedy jadłem te rozgwiazdy po raz pierwszy, tak bardzo je pokochałem i chciałem je mieć ponownie, choćby w całym opakowaniu.
Oceniono dnia 17 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozgwiazda
Wyglądają świetnie i będą smakować na przyjęciu urodzinowym dla dzieci....
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,84 zł/1kg

XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
14,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,15 zł/1kg

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,56 zł/1kg

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,72 zł/1kg

Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
4,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
154,33 zł/1kg

Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,87 zł/1kg

Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,80 zł/1kg

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,53 zł/1kg

Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,90 zł/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,84 zł/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 zł/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,07 zł/1kg

Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
8,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,36 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg