4,8



Na podstawie 21 opinii
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,26 zł
61,97 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pianki cukrowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g49,84 zł/1kg
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g96,07 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g57,90 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bananas, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Bananowe, Żółty, 1603 kJ, 377 kcal
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
55,05 zł/1kg
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kulki bekonowe Mellow czerwone duże piankowe kulki cukrowe 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10037055 HARIBO Chamallows Rombiss Marshmallows 225,0 g
299,87 zł/1kg
67,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Serduszka bekonowe Marshmellow o słodkim waniliowo-truskawkowym smaku 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
52,56 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Trolli apple rings (opakowanie XL 1 kg)
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g
92,04 zł/1kg
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Mega Marshmallows 340g
65,62 zł/1kg
22,31 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Primavera małe czerwone truskawki słodzone 1150g
Jagodowy przysmak. Truskawki Haribo Primavera w pyszny sposób wprowadzają wiosnę na podniebienie. Kawałki pianki cukrowej o długości ok. 3,5 cm nie tylko przypominają popularny owoc swoim czerwonym kolorem, ale także wywołują uśmiech na ustach młodszych i starszych dzięki pysznemu truskawkowemu smakowi. Wgryź się w chrupiące kawałki i daj się rozpieścić miękkiemu wnętrzu. A gdy zapas zostanie zjedzony, zamykaną puszkę można łatwo wykorzystać do przechowywania smakołyków lub innych przedmiotów.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE) Haribo GmbH & Co. KG D- 53105 Bonn
Nazwa żywności Cukier piankowy
Wykaz składników Składniki: Cukier; syrop glukozowy; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiewka, marchewka; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Specjalne instrukcje przechowywania Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane) Wartość kaloryczna w kJ 1603,00 Wartość kaloryczna w kcal 377,00 Tłuszcz w g < 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g
tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g < 0,10 Węglowodany w g 91,0 Węglowodany, w tym cukier w g 77,00 Białko w g 2,90 Sól w g 0,03
Klasa dodatków Środek zakwaszający
Może zawierać śladowe ilości ...
zawiera Zboża zawierające gluten i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), pszenicę i produkty pochodne
Owocowy, miękki, orzeźwiający i lekki - truskawkowy cukier piankowy Haribo w puszce 1150 g obiecuje wspaniałe aromatyczne, owocowe doznania smakowe. I to nawet 500 razy. Pyszne kandyzowane truskawki Primavera są idealne dla wszystkich fanów truskawek i cukru musującego.
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
| Nazwa | Haribo Primavera Truskawki - Cukier piankowy |
| Waga | 1150g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowy; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; barwniki: karmin; karoteny roślinne, kurkumina; aromat. |
| Dodatki do żywności | z barwnikiem |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | |
| Adres | 500 sztuk |
| Więcej informacji | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1603kj/377kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) |
- Pierwszorzędny metalowy znak w stylu vintage w rozmiarze 30 x 40 cm (ok. A3)
- Znak ma wytłoczony motyw, co oznacza, że niektóre obszary wydają się bardziej trójwymiarowe.Blacha o grubości 0,5 mm jest zakrzywiona, co zapewnia większą stabilność w porównaniu z innymi producentami
- .4-kolorowy druk offsetowy zapewnia wspaniałe kolory i ostry jak brzytwa motyw.
- P
- óźniejsze uszczelnienie powierzchni lakierem ochronnym zapewnia długotrwały, piękny połysk.
- Wszystkie znaki są pakowane pojedynczo w wytrzymałą torbę foliową.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; barwniki: karmin, karoten roślinny, kurkumina; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 377.00 kilokalorii Wartość kaloryczna: 1,603.00 kilodżuli Tłuszcz: 0.50g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 0.10g Węglowodany: 91.00g w tym -cukry: 77.00g Białko: 2.90g Sól: 0.03g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 1150 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10003801
- EAN
- 4001686405574
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; żelatyna; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; barwniki: karmin, karoten roślinny, kurkumina; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 377.00 kilokalorii Wartość kaloryczna: 1,603.00 kilodżuli Tłuszcz: 0.50g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 0.10g Węglowodany: 91.00g w tym -cukry: 77.00g Białko: 2.90g Sól: 0.03g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 1150 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10003801
- EAN
- 4001686405574
Pasuje również do tego

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bananas, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Bananowe, Żółty, 1603 kJ, 377 kcal
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,54 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,79 zł/1kg
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
85,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo bezowe serca pokryte pianką cukrową owocowe serca 1050g
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 125956, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal
67,26 zł/1kg
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Żelka gumowa, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
5%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Truskawki haribo prima
Te truskawki są zawsze pyszne, kupuję je od dawna i zrobię to jeszcze raz i jeszcze raz te truskawki dzięki za to.
Oceniono dnia 30 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słodkie myszki
Słodkie myszki firmy Haribo są bardzo smaczne. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Bardzo szybka wysyłka, świetna jakość. Po prostu super
Oceniono dnia 29 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne!
Super smaczne i szybka wysyłka! Zawsze chętnie wracam.
Oceniono dnia 2 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Zamówiłbym ponownie w każdej chwili! Po prostu pyszne!
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Całkowicie zadowolony
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Haribo
Super pyszne
Oceniono dnia 19 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,84 zł/1kg

XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
14,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,15 zł/1kg

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,56 zł/1kg

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,72 zł/1kg

Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
4,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
154,33 zł/1kg

Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,87 zł/1kg

Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,80 zł/1kg

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,53 zł/1kg

Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,90 zł/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,84 zł/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 zł/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,07 zł/1kg

Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
8,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,36 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg